קירור ספק - היתכן קירור פאסיבי? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור ספק - היתכן קירור פאסיבי?

Ewingum

Recommended Posts

אני מניח שאם תיקח את הספק ותשים אותו על המחשב(מחוץ למחשב) כשוא פתוח (כלומר בלי מכסה וכל מה שבפנים חשוף לאויר העולם

כך שתוכל להתחשמל- דבר שלא ממולץ לבריאותך)

הוא יעבוד בסדר...

אבל בדרך כלל המאורר של הספק לא מקרר רק את הספק, הוא מזרים אויור בכל במארז

בקיצר, לא מומלץ

אבל אם אתר רוצה ספק שקט, תגדיל את החור בתחתית ותשים שם איזה 80mm תפעיל אותו

על 7V

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא מומלץ להוציא את המאורר מהספק. ככל השהספק מתחמם יותר הוא נהיה פחות יציב...

נו ברור שזה לא מומלץ סתם ככה, השאלה היא אם יש מקום אולי שניתן לשים איזה היטסינק? או משהו כזה (אני מודה ומתוודה, לא מכיר את המבנה הפנימי של הספקים כיום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר אל בן אדם שדאג לכך שכל מכשירי החשמל בחדר שלו מחוברים למפצלים שמחוברים כולם לתקע אחד ובלילה הוא דואג להוציא אותו, כדי שכלום לא יפעל (גם לא מסך בSTANDBY וכו'!) אני פשוט לא סובל רעש סטטי שבד"כ נוצר ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה אפשרי ללא המון מאמץ, הייתי ממקם את הספק מחוץ למארז...

יש עוד שני דברים שאתה יכול לעשות

1)לחורר אותו, ככה שיצא מכל הכיוונים האוויר החם גם לפנים המארז (זה יוריד בתוך הספק את הטמפ' על חשבון המארז הכולל)

2)עם אתה ממש מודר ויש לך זמן ואתה לא מפחד להרוס את הספק, כך צלעות (כל דבר מנחושת או סוג אחר של מתכת בעלת מוליכות חום גבוהה) ותחליף חלקים מהמתכת של הספק בhs כזה, זה אמור לעזור, בעצם אני די בטוח שזה יצליח אבל הסיכון הוא מאוד גבוהה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ספקים עם פאסיבי. לא בארץ, ורק עד 300W .

ספקים רגילים לא ממש בנויים לקירור פאסיבי, יותר מידי רכיבים שאם הם מתחממים הם נדפקים.

אפשרות אחת היא לשים מאוורר יותר גדול בספק, במקום ה80ממ שים 92ממ שיהיה יותר שקט. בנוגע להחלפת גופי הקירור: יש להזהר ולבדוק אם הגופים לא משמשים גם כאדמה של רכיבים. זה נפוץ בספקים זולים בעיקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...