כרטיס TV " FLYVIDEO2000 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס TV " FLYVIDEO2000

toroker

Recommended Posts

יש לי שאלה !

1) לפני יותר משנה רכשתי כרטיס TV FLYVIDEO2000 .

2)כאשר התקנתי אותו במחשב הישן שלי לאחר התקנה הוא פעל בסדר , אך עשיתי תעות שלא בדקתי העם הוא מתפקד לאחר הפעלה של מחשב מהתחלה כי סמכתי על זה שבאריזה שלו מודפס שהוא פועל החל מP133 .

3)כאשר ניסיתי להשתמש אם כרטיס TV הופתעתי ליראות שהוא לא מתפקד .

4)בהתחלה חשדתי שקרטיס מקולקל ,אך לאחר שבדקתי אותו במחשב PIII וראיתי שהוא מתפקד בסדר ניסיתי באופן עצמי לפתור בעיה .

א) גיליתי שאם אני תקין שוב דרייבר של וידאו מאותו תקלית התקנה ,אז הוא מתפקד רק אם אני לא סוגר מחשב .

ב) גיליתי שאני לא יכול להקליט קטעים וידאו יותר מ 20MB קיבולת .

5) המחשב הישן שלי מכיל :

CPU P133

RAM 32 MB

HD 8GB

VIDEO CARD RIVA TNT 16MB

MONITOR PACKARD BELL 14inc

6) אם יש למישהוא פתרון לזה ?

בתודה מראש .

בכבוד רב,

שנה טובה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקלה עם הדרייבר ככל הנראה קשורה לווינדוס (מה חדש בעולם).

המגבלה עם ההקלטה היא יש להניח האיטיות של המעבד והכונן הקשיח, הם לא מסוגלים לקלוטת את הסרט מהר מספיק ולכן אתה מוגבל לכמות שניתן לאחסן בזיכרון הראשי (שזה ממש מעט).

תנסה לבצע לכידה ברזולוציה נמוכה יותר (הרבה יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקלה עם הדרייבר ככל הנראה קשורה לווינדוס (מה חדש בעולם).

המגבלה עם ההקלטה היא יש להניח האיטיות של המעבד והכונן הקשיח, הם לא מסוגלים לקלוטת את הסרט מהר מספיק ולכן אתה מוגבל לכמות שניתן לאחסן בזיכרון הראשי (שזה ממש מעט).

תנסה לבצע לכידה ברזולוציה נמוכה יותר (הרבה יותר).

שלום אדוני !

בהמשך למכתבי הקודם רוצה להוסיף שאני משתמש ב WINDOWS98 וזה שלא מדובר רק קליטת הסרט אלה כרטיס לא קולט אף תחנה של שידורי .

ובהגדרות טכניים של הכרטיס שמודפסות על העריזה שלו כתוב שמינימום הדרישות ,שזה מא שמכיל את המחשב הישן שלי P133 .

בתודה וכבוד רב,

טורוקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שאחרי ריסט הוא לא עובד, אבל בזמן שהוא כן עובד תנסה לבצע לכידה ברזולוציה נמוכה.

כשהוא מפסיק לעבוד, תכנס למנהל ההתקנים ותראה אם יש איזה התקן בעייתי ומה התקלה שרשומה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שאחרי ריסט הוא לא עובד, אבל בזמן שהוא כן עובד תנסה לבצע לכידה ברזולוציה נמוכה.

כשהוא מפסיק לעבוד, תכנס למנהל ההתקנים ותראה אם יש איזה התקן בעייתי ומה התקלה שרשומה שם.

שלום אדוני !

בהמשך למחכתבי הקודם התקן היחידי שאני לא הצלחתי להבין למה הוא צריך להישתייך ונמצה בשם UNSUPPORTED DEVICE PROPERITYES ו INPUT/OUTPUT 0100-0100 .

רציתי להןסיף קובץ שהקלטתי איך שזה ניראה ההודעה אך אני לא יודעה איך להוסיף אותו למכתב הזה .

אם אדוני יכול לעזור לי ולהגיד למה הו שייך כדיי שאני יוכל להשתמש איתו אני יהיה מודה בכך .

וכמו שציינתי הכרטיס לאחר הפעלה חדשה לא עובד בכלל ורק עם אני מבעצה שוב UPGRADE של דרייבר של של כרטיס ,הכרטיס מתפקד ואני יכול לקלוט תחנותולאחר ריסט הכרטיס שוב לא מתפקד בכלל.

אני משתמש ב WINDOWS98 HEBRO ENABLE .

בכבוד רב,

טורוקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...