חידות - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חידות

big foot

Recommended Posts

• תגובות 581
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן ,פתיל אחד אני ידליק ויספור 15 דקות ובפטיל השני אני יספור חצי שעה או שבאחד אני יספור 45 דקות חח

2 זה לקפל ולחתוך

3 להדליק אחד ליספור עד רבע שעה לכבות ליראות על לאן זה הגיע לשרטט עים עיפרון בפטיל השני למטה ולהדליק עד שזה יגע סימון ויעבור 45 דקות מרגע הדלקתו של הנר השני

שברולט התשובה היא 1

אני מצטער מראש,

אתה כל כך טיפש :bash::kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדליק אחד משני הצדדים = 30 דקות

מקפל את השני ומדליק משני הצדדים = 15 דקות

?

אבל הוא כתב שקצב הבעירה של כל אחד מהפתילים אינו סדיר או צפוי, כך שאפשר להבין שהפתיל בוער במהירות שונה לאורכו. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפסקת חשמל התרחשה בביתו של איכר ועצרה את שעון המחוגים החשמלי.

מכיוון שהוא גר באיזור מבודד בלי אמצעי תקשורת או שעונים נוספים, הוא הלך לביתו המרוחק של חברו, שאל מה השעה, חזר לביתו וכיוון את השעון.

כיצד ידע את השעה כשחזר לביתו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפסקת חשמל התרחשה בביתו של איכר ועצרה את שעון המחוגים החשמלי.

מכיוון שהוא גר באיזור מבודד בלי אמצעי תקשורת או שעונים נוספים, הוא הלך לביתו המרוחק של חברו, שאל מה השעה, חזר לביתו וכיוון את השעון.

כיצד ידע את השעה כשחזר לביתו?

הוא פשוט ראה כמה זמן עבר מאז שהוא יצא עד שהוא הגיע לחברו, והוסיף את אותו ההפרש לשעה של חברו כשהגיע הביתה.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדליק פתי אלד משני הצדדים ופתיל שני מצד אחד כשהפתיל הראשון נגמר אתה מדליק את הצד השני של הפתיל השני.

וחידה ממש קשה:

יש 100 אסירים לחלק מהם יש כובעים לבנים ולחלק כובעים שחורים, אף אחד לא יכול לדעת את הכובע של עצמו. מעמידים אותום בטור וכל אחד צריך לצעוק שחור או לבן. אם הוא הצבע שהוא צועק זה הצבע של הכובע שלו הוא חי אחרת הוא מת. מה האסירים יכולים לעשות כדי להציל בטוח 99 ועם דצת מזל את כולם??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראשון אומר את הצבע של הבא אחריו

והבא אומר את הצבע שאחריו ע"י הצבע שלו

כלומר אם הוא יודע שהצבע שלו הוא שחור והבא הוא לבן

אז הוא אומר אני חובש כובע בצבע "לא שחור"

ואז מי שאחריו יודע שהכובה שלו הוא לבן

וכך הלאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...