מעוניין לרכוש סלולרי חדש פתוח להצעות - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לרכוש סלולרי חדש פתוח להצעות

doreiny

Recommended Posts

לא יודע מה איתך אני כבר דיי נעול עליו,הוא נשמע לי סלולרי טוב

אני אולי יקנה אותו מסלקום בסוף במחיר של 2600 שקל ויעשה לו ביטוח

הקטע הוא שאני לא יודע אם נועלים אותו מבחינת צילצולי כי אם כן אני מעדיף לקנות אותו מגורם חיצוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי מה שאני זוכר הוא לא נעול למוזיקה שאתה רוצה להניח בסלולארי . :-\

אבל כדאי לך להמתין מה הלחץ הטלפון הזה יותר גימיק במחיר כזה היתי משקיע בסמארטפון :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמארט-פון:

אם אני זוכר נכון.

בעיקרון טלפון עם מערכת הפעלה סימביאנית. שזה בעצם כמו מערכת הפעלה של מחשב עם אפשריות של התקנות תוכנות שונות ומשונות שיכולות לעזור לך, סינכרון עם המחשב בצורה מעולה (כולל אאוטלוק וכו...) ובסך הכל מחשב בקטנה.

ואם אני לא טועה גם המחשבי כף יד שמשולבים עם פלאפון ניכנסים שם.

דעה שלי?

זה כבר יותר מידי מה אתה הולך לעשות עם זה כבר?

אני עם מוזיקה, סירטוני ומישחקי סלולר וזהו אני מרוצה עד השמיים מהפלא שלי.

ובקשר של ההמלצה לחכות אני לא הייתי ממליץ זאת. אם דבר אחד למדתי כל יום מכריזים על משהו יותר מתוחכם ויותר טוב. פשוט אין טעם לחכות.

ולMYST בקשר לכרטיסי של SE. אם אתה מדבר על הקטע שאפשר להכפיל את הזיכרון פי שתיים על אותו הכרטיס, כבר הוכך שזה היה לא יותר מזיכרון "וירטואלי" (תרתי משמע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמארט-פון:

אם אני זוכר נכון.

בעיקרון טלפון עם מערכת הפעלה סימביאנית. שזה בעצם כמו מערכת הפעלה של מחשב עם אפשריות של התקנות תוכנות שונות ומשונות שיכולות לעזור לך, סינכרון עם המחשב בצורה מעולה (כולל אאוטלוק וכו...) ובסך הכל מחשב בקטנה.

ואם אני לא טועה גם המחשבי כף יד שמשולבים עם פלאפון ניכנסים שם.

דעה שלי?

זה כבר יותר מידי מה אתה הולך לעשות עם זה כבר?

אני עם מוזיקה, סירטוני ומישחקי סלולר וזהו אני מרוצה עד השמיים מהפלא שלי.

ובקשר של ההמלצה לחכות אני לא הייתי ממליץ זאת. אם דבר אחד למדתי כל יום מכריזים על משהו יותר מתוחכם ויותר טוב. פשוט אין טעם לחכות.

ולMYST בקשר לכרטיסי של SE. אם אתה מדבר על הקטע שאפשר להכפיל את הזיכרון פי שתיים על אותו הכרטיס, כבר הוכך שזה היה לא יותר מזיכרון "וירטואלי" (תרתי משמע)

איזה פלאפון יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב לדעתי תשיג שם משהו טוב עכשיו ניפתח המבצע "סלקום ווליום".

בדיוק בשבילך, הרבה פלאפונים חדשים בקטלוג עם אפשריות של לדעתי תילך ותיראה מה יציאו לך.

אני יודע שהם הולכים להביא את המוטורולה E1, את הסוני-אריקסון W600, L2, 6280, 6111 והנוקיה N70.

כפי שאמרתי לי יש את ה W550 שזה בעצם האח התאום של ה W600 ואני מרוצה מאוד ממנו (פרט למצלמה לא מרשימה בחושך) קבל המלצה עליו.

וגם כפי שאמרו לך ה W800 מכשיר נהדר, בהחלט בין הטובים. אם לא הכי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם התלבטתי ולקחתי את הW800i ואני מרוצה עד הגג ,

מצלמה ממש מעולה יחסית לפלאפונים אחרים ( 2 מגה פיקסל ) ומנגן מוזיקה ממש טוב ,

עם אוזניות האיכות שלו די זהה לזאת של , פחות ברמקולים , אבל גם שם זה סביר ...

אם אתה הולך לשמוע בו רק בלי לגעת בו , אורך החיים שלו יכול להגיע ל30 שעות רצוף (!) .

הממשק שלו הוא בין הנוחים שיצא לי להשתמש בו , העיצוב של התפריטים מאוד יפה .

הוא מכשיר All Around , מצלמה , ועיצוב ,

בכל השדות הוא מצטיין ומתעלה על רוב המכשירים בשוק .

המלצה שלי - אריקסון W800I

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נצל"ש: אני זקוק לטל' סלולרי חדש, אחרי שהסטאר-טק המיושן שלי שבק חיים. אני מעוניין בתמורה הכי גדולה לכסף, אך אין לי צורך בכל התוספות האחרונות - לא במצלמה, לא בתמיכת קבצי אוידו\וידאו - בסה"כ מעוניין במכשיר אמין, בעל זמן סוללה טוב ו.. זהו למעשה. כמו כן, אני מעט מאד שיחות בסלולרי והן לרוב קצרות ועינייניות בלבד. על מה חברי הפורום בעלי הנסיון ממליצים? (מכשיר\חברה\מסלול)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מה התקציב שלך , אתה יכול לקנות בחנות פרטית נוקיה 6230i ב-1300 +- , באורנג' הוא עולה בערך 3000.

אתה יכול למצוא גם פלאפונים זולים יותר (לנוקיה הזה יש ותמיכה בוידאו ואודיו..)

הוא לא צריך שום דבר (אפילו לא מצלמה), למה לאזעזל שישלם על 6230i ? מספיק לו 3100 וגמרנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...