בהמשך לשחיתות של שרון-הבן: האם תהיה שחיתות נוספת של שרון האב ? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בהמשך לשחיתות של שרון-הבן: האם תהיה שחיתות נוספת של שרון האב ?

Milford Cubicle

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3216431,00.html

"לפני חמש שנים", כותב פדרמן, "נפטרה הגברת לילי שרון ז"ל, אשת ראש הממשלה מר אריאל שרון. היא נקברה בחוות השקמים במקום הנקרא גבעת הכלניות. כאשר נודע לי הדבר (5 שנים אחר-כך), פניתי לבג"ץ בעניין, ודרשתי לחקור את מר שרון בעניין ולהוציא את גופת המנוחה ממקומה. העתירה נדחתה, אולם הסתבר כי הקבורה הייתה לא חוקית, זאת משום שהמקום לא הוכרז כבית קברות, כקבוע בפקודת העם לשנת 1949. זאת ועוד, גבעת הכלניות הינה גם שמורת טבע מוכרזת, המכונה ביתרונות רוחמה".

אבל הפעם פדרמן לא עוצר בטענה על קברה של לילי. "מר אריאל שרון שוכב מזה למעלה מחודש בבית-חולים במצב קשה, כאשר לאחרונה חלה הידרדרות במצבו", הוא כותב. "עם כל אי הנעימות שבדבר, רואה אני צורך לפנות אליך, כדי שאם וכאשר מר שרון לא יהיה בין החיים, לא יחזור על עצמו סיפור הקבורה הלא חוקית. לכן אודה אם תוציא הנחיה בבוא העת, ולפיה באם משפחת שרון תחפוץ לקבור את מר שרון בחוות השקמים, ייאסר הדבר".

בעקבות המכתב, שפורסם הבוקר (יום ד') לראשונה ב"קול ישראל", אמר ל-ynet נועם פדרמן: "את המכתב שלחתי ביום שני, ואני לא מבין למה הטענות מופנות אלי. את הטענות צריך להפנות לבג"ץ. בזמנו עתרתי לבג"ץ כנגד הקבורה של לילי שרון. בג"ץ אמר לי 'נכון זה לא חוקי, זו פגיעה בערכי הטבע. אבל למה אתה פונה עכשיו? היית צריך לפנות קודם'. בג"ץ קבע את הפרמטרים ולכן הפניה שלי היא עכשיו, ולא מאוחר יותר".
פדרמן הוסיף ואמר: "אין לי שום בעיה עם הפניה שלי. שרון לא הניד עפעף כשעקר מקברם את קבורי גוש קטיף, לא הניד עפעף כשהרס משפחות שלמות ופגע ביקר להן מכל. גם כשעקרו את הקברים בגוש קטיף, ראינו של אנשים שבזמן שהם עוקרים את הקברים, הם צוחקים ועושים מסיבה".

ושימו לב:

יעקב אדרי, שר הבריאות, הביע הבוקר זעזוע רב מן המכתב. "כאשר אדם דואג להוצאת גופה מקברה של לילי וכבר 'דואג' לקברו של ראש הממשלה, אין לי אלא להגדיר אותו כאדם שפל ובזוי", אמר.

מי ששפל ובזוי פה הוא אתה. אתה הוא זה שמנסה לטרפד את שלטון החוק ולאפשר לעבריינים בעלי הון ושלטון לעשות בו כאוות נפשם.

אריאל שרון הולך למות בתקופה הקרובה. אין פה שום קשר לשפלות, זו עובדה. אפילו הרופאים האופטימיים ביותר נותנים לו תוחלת חיים של מקסימום חצי שנה.

מן הסתם על מנת למנוע עבירה על החוק חייבים להגיש את הבג"צ הזה לפני שהוא מת, בג"צ זה לא משהו שמתקבל/נדחה תוך 24 שעות.

ועכשיו, הימורים - האם לדעתכם שרון יקבר בחוות השקמים, בניגוד לחוק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיקבר בחוות השיקמים או אפילו מצידי על הירח

מה זה צריך לשנות איפה הוא בוחר להיקבר.

הוא ראש ממשלה זה הבית שלו שם יש מספיק שטח בשביל לקבור אותו

הקבורה שלו לא מפריע לאף אחד

:kopfpatsch:

חוץ מלחולי נפש מפגרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזכירך, מדובר:

א. בעבירה על החוק. על-פי פקודת העם לשנת 1949 אסור לקבור אדם במקום שאינו מוגדר כבית קברות.

ב. בשמורת טבע רישמית. ואני לא יודע עד כמה אתה מודע לזה, אבל אתה יודע מה רשות שמורות הטבע תעשה לך, האדם הפשוט, אם חלילה "תפלוש" לשמורת טבע ותקים בה, נניח, אוהל, ללא אישור מראש?

על מה ולמה מגיע לו יחס מועדף מול החוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב. בשמורת טבע רישמית. ואני לא יודע עד כמה אתה מודע לזה, אבל אתה יודע מה רשות שמורות הטבע תעשה לך, האדם הפשוט, אם חלילה "תפלוש" לשמורת טבע ותקים בה, נניח, אוהל, ללא אישור מראש?

עמרי, לך לבדוק כמה אנשים פשוטים פלשו לשמורות טבע והקימו בהן קצת יותר מאוהל.

זו עבירה חמורה על החוק, אבל להגיד: "אבל אתה יודע מה רשות שמורות הטבע תעשה לך, האדם הפשוט, אם חלילה "תפלוש" לשמורת טבע ותקים בה, נניח, אוהל, ללא אישור מראש" זו דמגוגיה זולה. פשוט כיוון שבמציאות היא לא תעשה לך כלום... לצערי.

ושוב, כמו שאמרתי, אני מניח שישנו את החוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מור, זאת לא דמגוגיה, והאימרה שלך "פשוט לא יעשו כלום" גרמה לי להתגלגל פה על הרצפה מרוב צחוק.

לידיעתך יש לי קצת ניסיון אישי בכל התחום הזה, ואני אפרט לך אותו בשמחה ברגע שתגיד לי מה הניסיון שלך ועל סמך מה אתה מבסס טענות מגוחכות כמו "לא יעשו לך כלום", שזה פשוט דבר דבילי להגיד ומנותק לגמרי מהמציאות.

for the record, לכל איזור יש פקח של רשות שמורות הטבע שמבקר באופן קבוע בשטחים שבאחריותו, והוא מעורב בכל נושא הנוגע לשטחים האלה.

אם במקרה נפלת על איזור שבו הפקח הספציפי זורק זין ולכן לאף אחד בהנהלה הגבוהה פשוט אין מושג מה הולך שם, אתה מוזמן להרים טלפון ולהתלונן. אני מבטיח לך שתוך ימים בודדים המפגע הזה יעלם כלא היה.

אלא אם, כמובן, מי שעשה אותם מקורב לשלטון.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיקבר בחוות השיקמים או אפילו מצידי על הירח

מה זה צריך לשנות איפה הוא בוחר להיקבר.

הוא ראש ממשלה זה הבית שלו שם יש מספיק שטח בשביל לקבור אותו

הקבורה שלו לא מפריע לאף אחד

:kopfpatsch:

חוץ מלחולי נפש מפגרים

:screwy:

כן?

אז גם אני רוצה להקבר בבית שלי.

למה להקבר איפה שכולם?

אני אבקש להקבר בחצר האחורית אצלי בבית ?!?

הגיע הזמן שגנרלים יפסיקו להתנהג באדמה כבשלהם.

דיין שדד עתיקות מכל הארץ.

שרון חילק אדמות (רוצים את ניצנה .. קחו את ניצנה ... אז זאת שמורת טבע .. אז מה ...) צפצף על החוק .. נמאס מנבחרי הציבור האלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. בעבירה על החוק. על-פי פקודת העם לשנת 1949 אסור לקבור אדם במקום שאינו מוגדר כבית קברות.

אם בגילי המופלג זכרוני אינו מטעה אותי, דוד בן גוריון נפטר אחרי 1949 וגם הוא נקבל ליד ביתו, ואם אני זוכר נכון מימי בתור מדריך טיולים זה אפילו שמורת טבע שם...

למה הבחור לא פנה לבג"ץ כדי שיוציאו את הגופה שלו ?!?!?!?

הרי ברור שיש פה עניין אישי של נקמה מגעילה של אנשים שלא מקבלים את זה שראש הממשלה לקח החלטות ונקט בפעולות שהם אוליי לא מסכימים איתם, אבל...

כולכם צריכים להתבגר! זה הממשל שלנו, זו הממשלה שאנחנו בחרנו, ואם לא בג"ץ ולא הכנסת עצרו אותו (והם היו יכולים לעשות את זה...)

לאף אחד מאיתנו אין זכות לדבר!!!

מה גם שאין פה שדידת אדמות או משהו כזה! חוות השיקמים שייכת לשרון, זה לא שהוא רוצה להיקבר מול הבית שלכם!

ובקשר לבג"ץ הם יגידו שבגלל שלילי כבר קבורה שם אין ברירה חוץ מלאשר לשרון להיקבר שם גם כדי לא להפריד במנוחת עולמים בין זוג אוהב.

ואני מקווה שתרדו מהאיש המדהים ששוכב בהדסה, שהיה המנהיג הכי חזק שאי פעם היה למדינת ישראל! תסכימו איתו או לא, זה לא משנה, אריאל שרון

הוא מנהיג! אבל אני מניח שקשה לזהות את זה אחרי שרגילים כל כך הרבא שנים לפוליטיקאים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר כמעט שחכתי שזה פורום של ילדים בני 3...

בכל מקרה הכוונה שלי הייתה שתרדו מהבן אדם... כולם עוברים על החוק בצורה זו או אחרת...

אבל כמו שלא תעקבו אחריי ביבי ותחכו שהוא יחצה באדום אל תעקבו אחרי שרון... הרי בסופו של דבר

במקרה ובג"ץ יעשו בעיות (מה שלא יקרה) יהפכו את השטח של החווה לאיזור קבורה רשמי...

והקשר למה שמארתי הוא שכמו שלא דורשים להעביר את עצמות בן גוריון אל תדרשו להעביר את עצמות לילי...

ותעזבו תבן אדם בשקט!!! תרדפו אחרי שחיטות... תכניסו תבן שלו ל-20 שנה לכלא... אבל בחייאת! אל צתהיו ילדים קטנים שסתם מחפשים סיבה להציק לו...!

(ואם אתם ממש רוצים שמעתי שסגרו מרפשת בבית ראש הממשלה! אני בעד הפגנת ענק ופנייה לבג"ץ!!!)

ולזה שפתח את האשכול! "...שחיתות נוספת של שרון האב?" נו באמת!! אין פה עניין של שחיתות (ואתה מוזמן לפתוח מילון לחפש תהגדרה ולראות שזה לא עונה עלייה...) ואם הוא ימות ויקבר שם זה יהיה עוד פעם משהוא שהבן שלו יארגן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...