AMERICAS ARMY SUCKS - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMERICAS ARMY SUCKS

jacko_il

Recommended Posts

לכל אוהבי ה FPS מבינינו - הורדתי לפני כמה שעות את המשחק חינם של AMERICAS ARMY ואני פשוט לא מבין - מה זה החרא הזה!!??

מה זה המשחק המסכן הזה ?? לא מעניין בשיט ! לעומת BF2 שאני אישית מסוגל לשחק בו ימים רצוף - במשחק הזה לא התחשק לי לשחק יותר מחצי שעה.. כל הגרפיקה שלו נראית כמו MEDAL OF HONOR מלפני 4 שנים אולי משופר קצת..כל הרעיון של כל האימונים האלה לפני שבכלל אפשר לשחק - מייגע. שלא נדבר על זה שעד עכשיו אני לא מבין איך מזהים שם מי הם הרעים ומי הטובים..(אם מישהו יודע בבקשה לשתף פה..) בכל מקרה - סתם אכזבה - אפילו שהוא חינם.

בבקשה - אשמח לתגובות עליו - טובות ורעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אוהבי ה FPS מבינינו - הורדתי לפני כמה שעות את המשחק חינם של AMERICAS ARMY ואני פשוט לא מבין - מה זה החרא הזה!!??

מה זה המשחק המסכן הזה ?? לא מעניין בשיט ! לעומת BF2 שאני אישית מסוגל לשחק בו ימים רצוף - במשחק הזה לא התחשק לי לשחק יותר מחצי שעה.. כל הגרפיקה שלו נראית כמו MEDAL OF HONOR מלפני 4 שנים אולי משופר קצת..כל הרעיון של כל האימונים האלה לפני שבכלל אפשר לשחק - מייגע. שלא נדבר על זה שעד עכשיו אני לא מבין איך מזהים שם מי הם הרעים ומי הטובים..(אם מישהו יודע בבקשה לשתף פה..) בכל מקרה - סתם אכזבה - אפילו שהוא חינם.

בבקשה - אשמח לתגובות עליו - טובות ורעות.

זה כי אתה NOOB ואתה אוהב רק משחקים לא ריאליסטים בשיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

America's army מנסה להיות סימולציה אמיתית ככל האפשר למסלול של חייל בצבא האמריקאי.

בגלל שהמשחק הוא סימולציה הוא מטבעו נוטה לכיוון המציאותי יותר של הסקאלה ונובע מכך בעיקר שהוא משחק קשה.

אי אפשר לקפוץ למשחק ותוך שנייה להבין מה קורה ולהתחיל לשחק. אני משחק כבר קרוב לשנה ואני יכול להגיד לך שלמרות שהמשחק לפעמים מאוד מתסכל

הוא כיפי ברמות שלא מצאתי בשום משחק אחר ( משחקי fps online כמובן...ושיחקתי הרבה bf2).

לגבי הגרפיקה...המשחק הוא משחק חינם!!! למה ציפית לגרפיקה של f.e.a.r ?

גם אני בהתחלה לא אהבתי את המשחק...תנסה שוב,תעבור את האימונים ולאט לאט תגלה משחק מדהים :xyxthumbs:

סימן זיהוי מהיר לאויבים, כובע גרב שחור...לחיילים יש קסדות (יש עוד אבל תתחיל מזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט אחלה של משחק, אחד מבין הכי טובים .

תן לזה צ'אנס , אולי לא אהבת בגלל שהיית מתוסכל מהאימונים- אז אין מה לעשות.

פשוט תעבור אותם וזהו.

זה אחלה משחק. מבין הFPS הכי טובים שם, לפי דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאאאא ריב שאני לא קשור בו... :screwy:

ולנושא.... משחק מעולה אבל... ופה האבל הגדול: מי לעזאזל חשב על משימות האימונים???

במיוחד המשימה האחרונה!!!

D-Me3=- קח בחשבון שהיום שעה ניסיתי לעבור אותה והגעתי רק ל-B אני עדיין מחכה להצעה שלך....

יש טיפים אנשים??? (חוץ מלזחול לאט..... לאט..... לאט.............. :-\)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולנושא.... משחק מעולה אבל... ופה האבל הגדול: מי לעזאזל חשב על משימות האימונים???

במיוחד המשימה האחרונה!!!

D-Me3=- קח בחשבון שהיום שעה ניסיתי לעבור אותה והגעתי רק ל-B אני עדיין מחכה להצעה שלך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במיוחד המשימה האחרונה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה תגובה ציפית שאני אתן לך?

אתה אומר שהמשחק מסריח וגרוע

אתה אומר את זה בצורה אוביקטיבית,כאילו זה עובדה שברורה לכולם,למרות שזה רק טעמך ולמשחק הזה יש קהילה עצומה

מכיוון והתגובה שלך היתה מטופשת,הייתי צריך להעלות את הרף ולהחזיר לך בתשובה בסגנון

"זה לא המשחק,זה אתה"

"חצוף מסריח" שכמותך :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...