האם המשחק NEVERWINTER NIGHTS יפעל אצלי? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם המשחק NEVERWINTER NIGHTS יפעל אצלי?

Gnome

Recommended Posts

בהנחה שיש לך לפחות 2 - 3 יותר טוב - הוא ירוץ לך

אבל ראה אזהרה - לי יש 3 733 עם 256 ועם ג'יפורס 3 ואני יכול להריץ רק בגרפיקה בינונית

זה לא שהגרפיקה לא טובה פשוט יהמבנים הם עם טקסטורה נמוכה יותר והצללים לא מלאים.

בכל מקרה נראה לי שלא צריכה להיות לך בעיה עם המשחק (אגב למה שלא תתקין ממשהו שיש לו ותראה אם זה עובד ?)

מקווה שעזרתי

ניר ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש פנטיום 3 450MHZ, כרטיס מסך RIVA TNT 16MB ו128MB SDR והמשחק עובד בלי בעיות מיוחדות (חוץ מהעובדה שהוא עובד לאט מאוד בחלקים מסויימים ולכן הפסקתי לשחק עד שאקבל את המחשב החדש :-\)

לדבר כזה לא קוראים עובד בלי בעיות ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש פנטיום 3 450MHZ, כרטיס מסך RIVA TNT 16MB ו128MB SDR והמשחק עובד בלי בעיות מיוחדות (חוץ מהעובדה שהוא עובד לאט מאוד בחלקים מסויימים ולכן הפסקתי לשחק עד שאקבל את המחשב החדש :-\)

לדבר כזה לא קוראים עובד בלי בעיות ::)

בדיוק :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שלא הייתי יכול לשחק, המשחק היה שחיק, אבל זמני הטעינה היו ארוכים, ומדיי פעם במסכים מלאים היו תקיעות וזה פשוט עיצבן אותי אז הפסקתי לשחק :P

עוד פעם... זה לא עבד בלי בעיות בוא נגיד כך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד רואה הפורומים שאנשים עם כ.מסך כמו שלך RIVA TNT (הכרטיסים ההרבה פחות טובים)

אומרים שהם מריצים משחק כמו GTA3 חלק על רזולוציה 1048X848 (אני לא זוכר בדיוק את הרזולוציה

האחת שהכי קרובה לזאת) כשאצלי זה לא רץ חלק 800X600 יש לפעמים עצירות כאלה שאומנם כמעט לא

מורגשות אבל זה גם משהו שמעיט אותו.

אז בבקשה לא להגיד שעם כרטיס כזה משחקים תלת מימדיים יפים כמו הנושא למעלה ירוצו אצלך חלק. :bash::nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...