דיון פילוסופי - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון פילוסופי

avidan28

Recommended Posts

שלום חברי הפורום

אני לא יודע אם זה קשור לפה אבל מרוב פורומים אני כבר לא יודע איפה לכתוב....אז באתי לפה כדי שלא יעיפו אותי לפורום אחר.. :silly:

והנושא היום הוא : מה אנו עושים במחשב .

האם מישהו חשב פעם למה אנו צריכים מחשב חזק?? מדוע צריך לרדוף אחרי הטכנולוגיה.לא אשקר ואודה שהודעה זו ניכתבה ממחשב אתלון 64....אבל במקביל גם יש לי מחשב אתלון .אבל השימושים שלי היום הם בעיקר סרטים ואינטרנט.דבר שגם אתלון יכול לעשות בלי שום בעיה.

אם כך מדוע צריך לחדש כל חצי שנה את המחשב??

כאשר יש למשתמש מחשב בעוצמה של 1600 עד 2 גיגה למה לקנות חדש??.האם אנו כמשתמשים חייבים להכנע לדרישות השוק???

בסופו של דבר יצרני התוכנה \חומרה מכתיבים לנו מה לקנות.הרי גלישה היום אפשרית גם ממחשב עם עוצמה של 450 מה"צ.

אז?? איפה האיזון.??

כמכור לחומרה מתקדמת יש לי הרבה סימני שאלה למה בכלל יוצאים כל חצי שנה טכנולוגיות חדשות?? אם משהו הוכיח את עצמו למה להחליף??

סוקט M2 ...מה רע ב 939?..

אנו כצרכנים יכולים לקבוע את הטון ולא לרדוף אחרי כל דבר חדש שישר מגיע.האם זה לא הדבר שנחוץ?

ואני מדבר כמשתמש כבד ולא כגיימר ואני מניח שיש פערים בין אתלון לאתלון 64 והלאה.

אשמח לקבל דעות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולי אושר שגלישה עובדת גם על מחש של 450מה"צ.

אבל מה לעשות שיש אנשים שרוצים שהדפדפן יעבוד רק כמה שניות לאחר לחיצה על האייקון שלו, ולא רבע שעה אחר כך.

או סתם לגלוש בכמה אתרים, לראות איזה סרטון שבדיוק הורדנו, ולדבר בmsn/icq, וכל זה ברזולוציה נורמאלית של 1024/768.

אם אתה לא רוצה לקנות מחשב חדש, אז אל תקנה, אף אחד לא מצמיד לך אקדח לרקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע למה יש לי את חשבון הטלפון הכי נמוך בארץ?

כי לתקשר עם אנשים באינטרנט זה חינם!!! גם SMS מה-ICQ זה חינם! אה, וכי אני מקבלת כל מיני דברים חינם מהאינטרנט. למשל יום חמישי הגיעה אליי בדואר חולצה של הלהקה HAGGIS בדואר, איזה כיף לי, ועוד שבוע-שבועיים אני צריכה לקבל עוד אחת. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למחשב עיקר השימוש כנראה הוא הפגת שיעמום. בשביל חפץ סטטי יחסית אפשר לעשות בו הרבה מאד דברים. בגלל זה יש לי נורווגי מטומטם ששולח לי הודעות ביום שישי בבוקר עד רבע ל-1 כשאני חוזרת שפוכה ב-7 בבוקר ומנסה לישון הוא צועק עליי "קומי יא פדלעה!!!".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תסביר..(את העניין של הרדיפה אחרה הטכנולוגיה)..לעוד מליוני אנשים בעולם..(שמשדרגים תמחשב שלהם כול שני/חמישי..)..

וחוץ מזה זה מין טבע של בני אדם תמיד רוצים את הכי טוב/מהיר/יקר..וכו..(גם אם יש להם משהו טיפה אבל טיפה פחות טוב/יקר/מהיר)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יניב

אני לא בא לבקר חס וחלילה.

מעניין אותי הרעיון.הרי מחשב בעוצמות גבוהות של כל מיני דורות עושה את העבודה.

אני עצמי מתלהב לא קטן שלא תבין לא נכון.אבל למשחקים....?? אני משחק דייב וקומנדר קין.

אלימות יש ברחובות אני לא צריך את זה גם במחשב שלי.

אולי אני בדעת מיעוט.בעיני שימוש יותר טוב למחשב חזק זה איחסון ומוזיקה בנפחים גדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כול "היופי" במשחקי מחשב...וכו

אתה משחק משהו שבמציאות לא יכול להיות..(או יכול רק לא לך..וכו)...

אתה לא יכול לינסוע בפרארי במהירות של 200+ עם עוד 8 ניידות מאחורייך...(מבין.??)..

וכול אחד והשימושים העדיפים שלו במחשב....(ולא חסר שימושים)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשל יום חמישי הגיעה אליי בדואר חולצה של הלהקה HAGGIS בדואר, איזה כיף לי, ועוד שבוע-שבועיים אני צריכה לקבל עוד אחת. ;D

אבל מה זה קשור למחשב חדש?

ד.א אני רוצה מחשבים כמו שיש בבית ספר שלמדתי בו, לוחצים על אייקון, שותים קפה, אז מופיע שעון חול, שומעים את ההארד דיסק צורח שמיהו יהרוג אותו, נפתח חלון לבן, אז יש את הפנס הזה שמחפש תיקיות, ורק אז התקיה נפתחת (אבל אל תצפו ליותר מדי מהאייקונים בתוך התיקייה :nono:)

נ.ב אני מדבר על המחשבים שיש שם היום ולא בתקופה שאני למדתי שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבידן

יש הרבא משחקים שדורשים עוצמה מהמחשב ואין בהם אלימות

סימולטורים

RPG

וכו'

אתה לא אוהב על תשחק

אני אוהב

ד"א

דייב וקומדר קיין הפסקתי לשחק שהיתי בן 14

היום אני משחק משחקים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיון פילוסופי בשקל, אני לא מתפלא שהעיפו אותך מכלכך הרבה פורומים

מאז ומתמיד האדם ממציא דברים כדי להקל על חייו, או שמוסיף דברים, שלא בהכרח רצויים, כדי להראות את ה-bling bling שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא העיף אותי

אני יחסית חדש פה וכל פעם מעבירים נושא בגלל שייכות.את הציניות שלך תשמור לחברים שלך לא לי.

ואם אני רוצה לדעת על שימוש מחשב אצל משתמשים אחרים לצורך עניין הבנה של השוק ולא מתאים לך אתה לא חייב להגיב.

:bash: :bash: :pissed: :pissed:

ולשאר החברים......

אני העדפתי להרחיב את השימוש שלי מלבד משחקים.למרות שדיי הרבה זמן לא הרצתי כמעט אף משחק.

בעיני מחשב מהווה תחנת עבודה ובידור.סרטים גלישה.

כמובן שמשחקים זה שעשוע לכל דבר וזה עולם מוטרף בפני עצמו.נורא קל להתמכר למשחק מסויים ואני עד היום מאד אוהב משחקי נוסטלגיה.

תראו על טעם ועל ריח אין מה להתווכח.אני מניח שכל אחד אוהב סגנון משחק מסויים.אני לא בא לומר שזה יותר טוב וזה פחות טוב.

ואני מדבר כאחד שמכור למשחקים ישנים....

לכל אחד יש את השגעון שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...