הרדאון 9700 יעבוד טוב על המחשב שלי? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרדאון 9700 יעבוד טוב על המחשב שלי?

dino

Recommended Posts

לא הייתי סומך על הספק שבא עם המארז בשביל המפרט הזה ושלא תגע במסך של proview.

לדעתי בזבוז של כסף, המחשב שיש לך עכשיו הוא פלטפורמה לא רעה, למעשה זה כמעט לא שדרוג בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהב לשרוף כסף, פשוט זה מעצבן שאני ביחד עם אח שלי באותו מחשב, אני רוצה אחד משלי.

הוא ישמש אותי בעיקר לאינטרנט, ולדעתי המפרט שהרכבתי הוא מצויין למחשב, מה אתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גלישה באינטרנט ורדאון 9700 :nono: :nono:

כדי לגלוש באינטרנט מספיק Ge-Force 2 אל תבזבז סתם את הכסף

לא הבנת הראדון זה בשבילו בשביל משחקים

אח שלו שרוצה לגלוש באינטרנט מקבל את המחשב הישן שלו אם GF2 MX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתם,

המחשב שיש לי עכשיו עובר לאח שלי בשביל משחקים,

ואני קונה מחשב שמיועד בעיקר לאינטרנט, גם קצת ל-gta3.

אז אני כבר שם כרטיס מסך קטלני שעם בעוד שנתיים יבוא לי על איזה משחק

אז יהיה לי כרטיס מסך חייתי.

ועוד שאלה, ה- 9700 pro שווה את הכסף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני לא התבלבלתי, אולי מהנתונים היבשים האנטק יותר טוב, אבל במבחנים שאני ראיתי האנרמקס לקח אותו לרוב.

וחוץ מזה שהמבחן שנעשה (ג'נריק Vs. אנטק) קבע חד משמעית שהג'נריק נותן ריילים יותר יציבים, חבל רק שהאתר שעשה את המחבן נסגר... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתם,

המחשב שיש לי עכשיו עובר לאח שלי בשביל משחקים,

ואני קונה מחשב שמיועד בעיקר לאינטרנט, גם קצת ל-gta3.

אז אני כבר שם כרטיס מסך קטלני שעם בעוד שנתיים יבוא לי על איזה משחק

אז יהיה לי כרטיס מסך חייתי.

ועוד שאלה, ה- 9700 pro שווה את הכסף?

חחחחחחח אתה קונה רדאון ב2300 שח בשביל GTA3??? ובשביל NET????

תקנה כבר איזה TI4200 שיספק אותך גם עוד שנה עם המשחקים החזקים... ביזבוז כסף על מחשב חדש! אז אם אתה קונה מחשב חדש אז תקנה עוד חודשיים את הAMD החדש...

לי יש רדאון 8500 עם מעבד 1500MHz ועדיין לא ראיתי משחק שלא עולה אצלי בFULL גרפיקה ורווליציה!

תקנה GF4 TI הוא יספק אותך לNET ולמשחקים של עוד שנה... אלא אם אתה בכלל עשיר ואוהב לבזבז כסף אז תקנה R300...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי המשפט "... אלא אם אתה בכלל עשיר ואוהב לבזבז כסף אז תקנה R300... " לא נכון עבור כל אחד...

כך אותי לדוגמא, אני בכלל לא עשיר, אבל בכל זאת קונה את הRADEON 9700 משום שבערך כל שלוש שנים בלבד אני קונה מחשב, ואני יודע שאני לא הולך לקנות כרטיס מסך בשלוש שנים הקרובות, אז עכשיו שכבר יש תקציב גבוה יחסית אני קונה מחשב חזק בידיעה שהשדרוגים היחידים שאני יעשה יהיו אולי הוספת והארדיסקים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי המשפט "... אלא אם אתה בכלל עשיר ואוהב לבזבז כסף אז תקנה R300... " לא נכון עבור כל אחד...

כך אותי לדוגמא, אני בכלל לא עשיר, אבל בכל זאת קונה את הRADEON 9700 משום שבערך כל שלוש שנים בלבד אני קונה מחשב, ואני יודע שאני לא הולך לקנות כרטיס מסך בשלוש שנים הקרובות, אז עכשיו שכבר יש תקציב גבוה יחסית אני קונה מחשב חזק בידיעה שהשדרוגים היחידים שאני יעשה יהיו אולי הוספת והארדיסקים..

חביב אני יודע אבל במקרה שלו- במקום לקנות מחשב חדש הוא יכול לקנות איזה חלק קטן וזהו! והוא עושה מזה סיפור שהוא רוצה את R300!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...