איך המפרט הזה? זקוק להצעות לשיפור. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך המפרט הזה? זקוק להצעות לשיפור.

XpHunTeR1

Recommended Posts

שלום,

יש לי כאן מפרט שעבר הרבה שינויים. אני מתכנן לקנות ממש בימים הקרובים (ראשון-שני) את המחשב, לכן אני צריך עזרה גדולה.

אבקש מכל המומחים בפורום לראות את המפרט ולבדוק כל חלק לעומקו ולראות אם יש צורך בשינויים.

מטרת המחשב - משחקים ושהמחשב יהיה מהיר! תחת עומס של תוכנות שיהיה מהיר, טעינות משחק - מהיר.

גראפיקה לא ממש חשובה לי! אני לא בקטע של ultra high! אני מסתפק במעט. (normal-high).

new14cy.jpg

תודה רבה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על 6800GS, זה לא כרטיס יקר, כולה 1100 שקל, וטוב בהרבה מה6600GT.

בהתחלה לקחתי את 6600, ואז אמרו לי שזה כרטיס חלש ועדיף לקחת את 6600GT כי הוא הרבה יותר טוב, אז לקחתי את GT..

עכשיו אתה אומר שעדיף את GS...זה לא נגמר...אני ישאר עם הGT...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להמליץ לך מכמה סיבות על המפרט הזה. סך הכל אף אחד מהרכיבים בו לא ממש רעים במיוחד יחסית למחיר, אבל בסך הכל מתקבלת התחושה שאתה עושה יותר מדי פשרות.

קודם כל, נתחיל מהקוסמטיקה: היום אנו ממליצים לקחת סטיק בודד של 1024MB למחשב מבוסס . מעבדיהם נוטים לא להסתדר עם ריבוי סטיקים (מורידים מהירות באס), ולכן עדיף שלא למלא שני סלוטים כבר מהרכישה. כמובן שזה שינוי קוסמטי מפני שזה לא משפיע על איכות המערכת.

לגבי כרטיס המסך - זה כרטיס מאוד מאוד חלש. בסטנדרטים של היום הוא בקושי ENTRY LEVEL, ועוד מתחת לזה. מדובר על כרטיס 128BIT עם זכרונות DDR1, כשהיום כרטיסי MID RANGE מומלצים לגיימרים, גם כאלה שמסתפקים במועט, זה כרטיס 256BIT, כגון סדרת X800GT של ATI או אם נקפוץ גבוה יותר, 6800GS של NVIDIA. אם קשה לך להוציא את המאות שקלים הנוספים הנדרשים לכך, לפחות רכוש כרטיס 6600GT של יצרן פחות מחורבן מGIL, שמשתמש בזכרונות . בפשטות - הכרטיס שלקחת לא יחזיק לך יותר משנה בהערכה גסה.

במחיר של הלוח אם הזה אתה יכול לרכוש לוח אם מעולה עם ערכת השבבים 430. הסיבה היחידה לקנות לוח כזה היא למשדרגים שרוצים לשמר את כרטיס המסך הישן שלהם, מפני שיש ללוח תמיכה גם ב-AGP וגם ב-PCI-E. באופן כללי הלוח לא גרוע, אך 430 הרבה יותר טוב.

לוח מומלץ מסדרה זו - של אלבטרון, וכולל אפילו כרטיס מסך עם יציאת DVI מובנה, ואופציות OC לא רעות.

המסך שלקחת הוא מסך טוב יחסית למחיר שלו. אך דע לך שהיות ומסך הוא אחד הרכיבים עם אורך החיים המשמעותי ביותר בכל מחשב, אולי כדאי לשקול בכל זאת תקציב נפרד לרכישת מסך, וקניית מסך LCD בסביבות 1400 שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי משנה את:

כרטיס מסך:6800GS

לוח-אם:יש הרבה יותר טובים (אתה תעשה OC?)

דיסק קשיח:לא כל כך משנה אבל אני מעדיף את W.D ו- על פני מקסטור

כרטיס מסך אני ישאיר...

לוח אם - איזה יש יותר טוב בסביבות האותו מחיר? ואני לא מבין בOC...

דיסק קשיח - עולים יותר מכל שאר החברות, והרבה אומרים שהHD של רועשים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להמליץ לך מכמה סיבות על המפרט הזה. סך הכל אף אחד מהרכיבים בו לא ממש רעים במיוחד יחסית למחיר, אבל בסך הכל מתקבלת התחושה שאתה עושה יותר מדי פשרות.

קודם כל, נתחיל מהקוסמטיקה: היום אנו ממליצים לקחת סטיק בודד של 1024MB למחשב מבוסס . מעבדיהם נוטים לא להסתדר עם ריבוי סטיקים (מורידים מהירות באס), ולכן עדיף שלא למלא שני סלוטים כבר מהרכישה. כמובן שזה שינוי קוסמטי מפני שזה לא משפיע על איכות המערכת.

לגבי כרטיס המסך - זה כרטיס מאוד מאוד חלש. בסטנדרטים של היום הוא בקושי ENTRY LEVEL, ועוד מתחת לזה. מדובר על כרטיס 128BIT עם זכרונות DDR1, כשהיום כרטיסי MID RANGE מומלצים לגיימרים, גם כאלה שמסתפקים במועט, זה כרטיס 256BIT, כגון סדרת X800GT של ATI או אם נקפוץ גבוה יותר, 6800GS של NVIDIA. אם קשה לך להוציא את המאות שקלים הנוספים הנדרשים לכך, לפחות רכוש כרטיס 6600GT של יצרן פחות מחורבן מGIL, שמשתמש בזכרונות . בפשטות - הכרטיס שלקחת לא יחזיק לך יותר משנה בהערכה גסה.

במחיר של הלוח אם הזה אתה יכול לרכוש לוח אם מעולה עם ערכת השבבים 430. הסיבה היחידה לקנות לוח כזה היא למשדרגים שרוצים לשמר את כרטיס המסך הישן שלהם, מפני שיש ללוח תמיכה גם ב-AGP וגם ב-PCI-E. באופן כללי הלוח לא גרוע, אך 430 הרבה יותר טוב.

לוח מומלץ מסדרה זו - של אלבטרון, וכולל אפילו כרטיס מסך עם יציאת DVI מובנה, ואופציות OC לא רעות.

המסך שלקחת הוא מסך טוב יחסית למחיר שלו. אך דע לך שהיות ומסך הוא אחד הרכיבים עם אורך החיים המשמעותי ביותר בכל מחשב, אולי כדאי לשקול בכל זאת תקציב נפרד לרכישת מסך, וקניית מסך LCD בסביבות 1400 שקלים.

אתה יכול להכין לי מפרט ב5,000 ?

ואם אין לך זמן אז תגיד לי איזה כדאי לי לקחת? (שיש אותו ב KSP).

והכרטיס מסך שלקחתי הוא 256MBIT

אמרו לי שלמשל 2 סטיקים של 512 עדיפים על 1 של 1GB כי ככה זה עובד יותר מהר...

בקשר למסך - מסך דק הורג לי את התקציב, ולא ממש אכפת לי אם המסך יהיה דק או לא..גם ככה אני ארגיש את השינוי מלעבור ממסך עגול למסך שטוח :)

ועוד משהו..עם כל הבעיות שאני שומע על , למה לא לקחת כבר P4 וזהו? מתחמם מוריד ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD לא מתחמם. אינטל מתחמם. בעיית הביוס של היא בערך הבעיה היחידה שיש להם, וגם זה בריבוי סטיקים, מה שניתן לפטור בקלות - פשוט תצמצם את הסטיקים שלך לשניים.

№ Code Product Price Quant. Summ

0 5338 17" Samsung 793DFS Flat Monitor 785.00 ¤ 1 785 ¤

1 7680 Albatron KM51PV nForce 4 MCP51PV Socket 939 Motherboard 539.00 ¤ 1 539 ¤

2 382 Altec Lansing ATP3 3-Piece System (2.1) Speakers 440.00 ¤ 1 440 ¤

3 6728 AMD 64 3200 Venice Socket 939 BOX 1047.00 ¤ 1 1047 ¤

4 7832 Foxconn TLA397SB USB Front True Power 350W FSP Case 277.00 ¤ 1 277 ¤

5 7276 Twinmos 1024Mb 3200 Memory 590.00 ¤ 1 590 ¤

6 6964 Western Digital 160GB 7200rpm 8MB Buffer S-ATAII HDD 496.00 ¤ 1 496 ¤

4174 ¤

Kind of payment : Credit card (equal payments) 1 +0%

Delivery: Without delivery 0 ¤

7 4174.00 ¤

מלוג'יק.

ותוסיף לזה את הכרטיס מסך הזה:http://www.memorypc.co.il/?catid={3E31AB82-2BB0-11D7-92D3-0080AD76B634}&itemid={59D3E8A3-663B-4E5B-9E7C-367764971662}

כשאמרתי 256BIT התכוונתי לממשק הזכרון, לא לכמות הזכרון.

סה"כ 5200, אבל הרבה, הרבה, הרבה יותר חזק ממה שהיה לך קודם בלי יותר מדי פשרות. אם אתה צריך להתפשר איפהשהו, אני מציע על נפח ההארדיסק, או על הרמקולים (לקחת את הקריאטיב אינספייר 2500 במקום), ולא על רכיבי הליבה.

מה שהמלצתי לך לגבי המסך זה לא לרכוש אותו עכשיו כלל. תשתמש במסך שיש לך לתקופה מוגבלת וחסוך עוד קצת (600כ- שקל), ותוכל להנות מרמה אחרת של תצוגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...