איזה בססה פרצו לי לרכב היום - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה בססה פרצו לי לרכב היום

ely2001

Recommended Posts

היום נסעתי לסדר את חלון האוטו עלה 350 שח מזל שיש ביטוח.

לגבי הרדיו דיסק נירא לי הביטוח מכסה את זה למרות שאני לא סגור עדין בקשר לזה, נקווה לטוב.

דרך הגב אני לא היחיד שפרצו לו אתמול, ל2 שכנים שלי גם פרצו ולאחד מהם גנבו מערכת שמנגנת דיוידי ומסך לסידי איזה בססה לו ולשכן ה2 גנבו רדיודיסק של לא יודע איזה דגם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

זה כבר לא משנה את אתה מוריד את הפאנל או לא, גנבים יודעים הרי שאתה לא תיקח את הפאנל איתך הביתה אלא תשים אותו מתחת לכיסא או בתא כפפות...

אז הם פשוט מחפשים אותו...

נכון, אבל עדיין פורצים יעדיפו לחפש אוטו שהרדיו דיסק שם 100% גלוי לעין ויודעים שהם יצאו עם רדיו דיסק מהפריצה ולא סתם ישברו את האוטו.

ככה שאם הרדיו דיסק מוחבא באוטו, פחות סיכויים שיפרצו לך לאוטו בשביל הרדיו דיסק, בגלל שיש מצב שלקחת אותו איתך.

לכן יעדיפו לחפש עם רדיו דיסק שנמצא במקום שלו ושהם יכולים לקחת ולמצוא (בלי לחפש) בקלות.

לא ככה? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע הגיוני... אני את שלי תמיד לוקח איתי לא משנה מה...

אבא שלי פעם אחת המליץ לי לעשות משהו מצחיק בנוגע לזה, הוא אמר לי לקחת איתי תמיד את הפאנל ולפזר מסביב קלטות שיחשבו שהרדיו שיש באוטו הוא ישן :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח כולכם פריאריים לקחתי תרדיו הישן של האוטו של סבתא משהו מעפן ב20 שלק פירקתי לו תכיסוי והפכתי את זה למעין כיוסי כזה חחח מי שבא לגנוב ורואה תרדיו המעפן הזה בורח מהאוטו מתחת כמובן יש צינצגר עצבני של פנסוניק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...