צריך כמה עצות טובות שיעזרו לי לעבור את התאוריה לאוטו בפעם הראשונה!! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך כמה עצות טובות שיעזרו לי לעבור את התאוריה לאוטו בפעם הראשונה!!

ofeky1

Recommended Posts

הספרון הכחול לא עוזר בשיט, יש שאלות בתיאוריה שהספר הכחול בכלל לא מתקשר לנושא שלהן.

תירשם לאתר http://www.lamed.dapim.co.il/

הוא לא דורש תשלום חוץ משליחת הודעת SMS אחת, והוא באמת עובר על החומר בצורה טובה.

מה שכן, בכל זאת מומלץ לעשות את המבחנים שבאים עם החוברת הכחולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מציע את אותו הדבר כמו הבחור מעליי

עברתי תאוריה פעם ראשונה,ועשיתי אותה כשהייתי בשיעור נהיגה עשירי.

אני לא מאמין שצריך לעשות תאוריה לפני שאתה לומד נהירה...כי זה ממש דבילי....אין לך מושג איך דברים נעשים בפועל אם אתה לומד תאוריה לנהיגה ולא יודע איך לנהוג בכלל או איך הרכב מגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור בכלל איזה שיעור אתה, אני עברתי תאוריה אחרי שיעור 2 או 3 ולמדתי בסך הכל יום, ובערב לפני עניתי על כל מיני שאלות שבאמת עזרו (חלקן אפילו הופיעו בתאוריה, לפעמים אפילו אותו נוסח). יש מורי נהיגה שיפסיקו לך את השיעורים אם לא תעשה תאוריה בהקדם, אז כדאי שתעשה כבר, עצה שלי, שב על הספר הכחול/חום שיש לך (לי היה ספר חום, שגעון של מכללת אורט, כדי לעזור, ספר נחמד אבל ארוך יותר) תלמד שישי שבת, תיגש ביופ ראשון, אחרי שינה טובה, ואל תלחיץ את עצמך מהתור הענק שיש שם.

בכל מקרה, מה שתחליט, שיהיה לך בהצלחה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול בערב חבר שלי התקשר אליי ואמר לי מחר הולכים לעשות תיאוריה.. אמרתי לו מה אתה מצחיק? לא למדתי בכלל.. הוא עושה לי עזוב, יהיה בסדר..

שנינו עברנו :kopfpatsch:

קיצור זה שטות.. מן הסתם אתה יודע דברים בסיסים כמו מה זה רידאטור ומה זה קרבורטור.. רוב השאלות האחרות זה היגיון והתמרורים זה בכלל צחוק.. תלמד את החלק על הנהיגה עצמה (עקיפות/זכות קדימה/מהירויות/ וכאלה) ובגדול אתה מסודר.. עם טיפת מזל אתה לא תיפול על טופס קש מדי ותיקתקת את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תירשם לאתר http://www.lamed.dapim.co.il/

הוא לא דורש תשלום חוץ משליחת הודעת SMS אחת, והוא באמת עובר על החומר בצורה טובה.

הוא לא דורש תשלום חוץ מהSMS... נכון אבל הSMS הזה עולה 5 שקל... בכל מקרה האתר עצמו מצויין אני למדתי איתו... עברתי תאוריה ראשונה... ועשיתי אותה לפני שהתחלתי שיעורי נהיגה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול בערב חבר שלי התקשר אליי ואמר לי מחר הולכים לעשות תיאוריה.. אמרתי לו מה אתה מצחיק? לא למדתי בכלל.. הוא עושה לי עזוב, יהיה בסדר..

שנינו עברנו :kopfpatsch:

קיצור זה שטות.. מן הסתם אתה יודע דברים בסיסים כמו מה זה רידאטור ומה זה קרבורטור.. רוב השאלות האחרות זה היגיון והתמרורים זה בכלל צחוק.. תלמד את החלק על הנהיגה עצמה (עקיפות/זכות קדימה/מהירויות/ וכאלה) ובגדול אתה מסודר.. עם טיפת מזל אתה לא תיפול על טופס קש מדי ותיקתקת את זה..

יש'ך מזל

אני למשל נדפקתי עם תופס תאוריה קשה אחושילינג

כמעט כל מי שנבחן באותו יום נכשל...

למזלי עברתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא את הספר

תפתור מבחנים שיש בספר ואם אתה רוצה אז גם באינטרנט יש תמורת תשלום קל

וזהו תיגש זה כלום

אני עברתי השבוע ולא התחלתי שיעורים

בעיקר צריך לזכור את הכל המספר של ה100 מטר לפני ביטחון 40 סמ ממדרכה

זהו עניין של יומיים שלושה רציניים והתיאוריה מאחורך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...