הצעת החוק החדשה שפוגעת בנו, הנהגים החדשים! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעת החוק החדשה שפוגעת בנו, הנהגים החדשים!

Dialerium

Recommended Posts

מלווים זה מקור גרוע מאד ללמוד נהיגה ממנו! ותסמכו עלי נהגתי חודשיים עם מישהו שלא יודע לנהוג בכלל ועבר אינספור תאונות וכל פעם הרצה לי על נהיגה נכונה (= נהיגה הנראת נכונה בעיניו אך בעצם לא נכונה ומסוכנת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צוקי, למה לאכול בכוח את מה שהמערכת מנסה להאכיל אותך?

אם אתה קצת תחשוב מעבר, תבין שזאת לא הדרך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מצחיק... לאכול בכח? חס ושלום. אם אני היית עומד שם, הדברים היו אחרת.

והאוכל שכביכול המערכת מנסה להאכיל אותי, זה לא ממנה, זה מנסיון, נסיון של נהיגה בחול, ובארץ כאחד. אתה נוהג?

אני אניח שלא.... אם היית נוהג היית רואה מה קורה בכבישים. אל תגיד לי אתה רואה, גם אני חשבתי, עד שנכנסתי לאוטו. זה שונה שאתה נוהג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הויכוח הוא לא על זה!

ברור שהמצב בכבישים רע! ואתה יודע למה?

בגלל ששיטת ההוראה בישראל היא מאד גרועה (קפוץ למעלה לשתי תגובות אחרונות שלי), מצב הכבישים על הפנים, צפיפות גבוהה, שיטות האכיפה דורשות שיפור וחסר כוח משטרתי.

אתה לא מצפה מהישראלי הממוצע להתחיל להתנהג בסדר על הכבישים כשאין פיקוח מתאים עליו. מהי הססמה? "אם נותנים לך תיקח!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נוהג?

אני אניח שלא.... אם היית נוהג היית רואה מה קורה בכבישים. אל תגיד לי אתה רואה, גם אני חשבתי, עד שנכנסתי לאוטו. זה שונה שאתה נוהג.

נוהג כמו שצריך והספקתי לחטוף אפילו תאונה לפני שבוע... שלא באשמתי.

עצוב לראות שנהגים בני 25 + נוהגים יותר גרוע מנהגים בשיעור 2 או 3 ללימודיהם.

אז הסיפור הוא כזה...

נסעתי בסביבות השעה 22:20 לאייס ביד-אליהו לקנות איזה משהו, וכשחזרתי, נסעתי דרך רחוב המקביל לרחוב שלי, הנקרא שלום עליכם.

מלפני נסעה שברולט קוואליר ובה שני צפונבונים בסביבות ה25 לחייהם.

בקצה הרחוב, יש תמרור עצור... השברולט נעצרת וגולשת קמעה. אני נעצר אחריה במרחק של כשלושה מטרים ומביט באיזו חמודונת שבדיוק יצאה מה306 שלה.

הקוואליר גולשת אט אט, ומצד שמאל (רחוב בוגרשוב) מגיח אוטובוס במהירות גבוהה שצופר לה, הנהג כנראה נבהל... שילב לרוורס ושם גז, ונכנס בי במהירות של כ30 קמ"ש.

איפה רואים כזה מפגר... ולא רק זה, אני כמעט משוכנע שהוא החזיק ביד, ומדי פעם זרק מילה לזה שישב לידו - חוסר ריכוז מוחלט.

הטמבון הקדמי נתלש, הפנסים ניזוקו, הרדיאטור התפוצץ וכריות האוויר חנקו אותי, ס"כ התיקונים עומד על כ6.5 אלף ש"ח לרכיבים חדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נוהג?

נוהג כמו שצריך והספקתי לחטוף אפילו תאונה לפני שבוע... שלא באשמתי.

עצוב לראות שנהגים בני 25 + נוהגים יותר גרוע מנהגים בשיעור 2 או 3 ללימודיהם.

אז הסיפור הוא כזה...

נסעתי בסביבות השעה 22:20 לאייס ביד-אליהו לקנות איזה משהו, וכשחזרתי, נסעתי דרך רחוב המקביל לרחוב שלי, הנקרא שלום עליכם.

מלפני נסעה שברולט קוואליר ובה שני צפונבונים בסביבות ה25 לחייהם.

בקצה הרחוב, יש תמרור עצור... השברולט נעצרת וגולשת קמעה. אני נעצר אחריה במרחק של כשלושה מטרים ומביט באיזו חמודונת שבדיוק יצאה מה306 שלה.

הקוואליר גולשת אט אט, ומצד שמאל (רחוב בוגרשוב) מגיח אוטובוס במהירות גבוהה שצופר לה, הנהג כנראה נבהל... שילב לרוורס ושם גז, ונכנס בי במהירות של כ30 קמ"ש.

איפה רואים כזה מפגר... ולא רק זה, אני כמעט משוכנע שהוא החזיק ביד, ומדי פעם זרק מילה לזה שישב לידו - חוסר ריכוז מוחלט.

הטמבון הקדמי נתלש, הפנסים ניזוקו, הרדיאטור התפוצץ וכריות האוויר חנקו אותי, ס"כ התיקונים עומד על כ6.5 אלף ש"ח לרכיבים חדשים.

העיקר שברת משהו? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר שאם זה יאכף, אז אין סיבה שזה לא יהיה קיים. המלווה זה דבר חשוב, וטוב, כי הנהגים הצעירים עושים שטויות, רבות! סתם בשביל הדעווין, או כי ממהרים, והורגים את עצמם. ככה סתם. רוקפורד, אני לא מסכים אתך, אלו שדברתי עליהם הם חלק קטן. אני לא בן הרבה יותר מ25, ואני נוהג באוטו דיי חזק, וזה לא רק זה. אנחנו חיים במדינה שבה אחי שבשבוע השלישי לטירונות שלו, עוד לא בן 19, הגיע הביתה עם M16 ארוך, ושתי מחסניות. הבנתם את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא סכנה בכבישים!

סכנה בכבישים, זה שבן אדם נוהג רגיל, ומסכן אנשים, לא שהוא נבהל מאוטובוס.....

זה כמו שהוא יתקע באוטו שלך, כשהוא מנסה לחנות. זה לא למה יש מלווה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...