הצעת החוק החדשה שפוגעת בנו, הנהגים החדשים! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעת החוק החדשה שפוגעת בנו, הנהגים החדשים!

Dialerium

Recommended Posts

ביום שלישי האחרון השר אפרים סנה הגיש הצעת חוק בא הוא מאריך את תקופת המלווה לכחצי שנה.

בנוסף לכך, החוק גם יגביל את מס' הנושאים ברכב לאחד, משמע: נהג ונוסע אחד.

בתכנון גם להגביל את שעות הנסיעה של צעירים כך שלא יוכלו לנהוג מחצות לחמש בבוקר.

אנחנו חייבים לפעול בעניין.

לפרטים ולהצטרפות למחאה: :xyxthumbs:

www.anti-drive.cjb.net

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי לא יעזור לשלוח עצומה לא משנה כמה אנשים יחתמו. בסוף תמיד יבואו צעירים שיכורים שיהרגו את עצמם בכביש וזה ידפוק את כולם. ברגע שלא יהיו תאונות שצעירים מעורבים בהם במשך זמן ממושך בטח אז החוק יתבטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמעת לי הצעת חוק מאוד הגיונית. אתם שוכחים שעד היום כל מי שהוציא רשיון מתחת לגיל 17 וחצי היה חייב במלווה עד לחצי שנה וכל מי שהיה מעל גיל 17 וחצי היה חיב במלווה של חודשיים. אני חושב שיש הגיון מאחורי כל ההגבלות האלה, והן הגיוניות מאוד.

תסתכלו על העובדה שבאנגליה גיל הבגרות המלא הוא 20 וחצי- 21. זה שבארץ לקוחים ילדים בני 18 ונותנים להם כלי הריגה ביד, זה מה שגרם לחקיקה של דברים אחרים שהיו מותרים בגיל מוקדם יותר, כי אם מישהו מקבל זכות לנשק ביד למה שלא תהיה לו זכות לדברים אחרים. ותחשבו על מה שאני אמר כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים לחלוטין עם את'לון... למרות שאני די משוחד (אני בן 20, ורשיון יש לי כבר יותר משנתיים), אף פעם לא התרגשתי מהחוק המגביל בנסיעה לנהגים חדשים. אם זה היה תלוי בי, יכול להיות שבכלל הייתי ממליץ ללמד נהיגה מגיל 18 או 20, כן, גם אם זה פוגע בי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמעת לי הצעת חוק מאוד הגיונית. אתם שוכחים שעד היום כל מי שהוציא רשיון מתחת לגיל 17 וחצי היה חייב במלווה עד לחצי שנה וכל מי שהיה מעל גיל 17 וחצי היה חיב במלווה של חודשיים. אני חושב שיש הגיון מאחורי כל ההגבלות האלה, והן הגיוניות מאוד.

תסתכלו על העובדה שבאנגליה גיל הבגרות המלא הוא 20 וחצי- 21. זה שבארץ לקוחים ילדים בני 18 ונותנים להם כלי הריגה ביד, זה מה שגרם לחקיקה של דברים אחרים שהיו מותרים בגיל מוקדם יותר, כי אם מישהו מקבל זכות לנשק ביד למה שלא תהיה לו זכות לדברים אחרים. ותחשבו על מה שאני אמר כאן.

ובארה"ב זה מגיל 16 וחצי.... אז זה לא אומר הרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא עברה בקריאה ראשונה... נותרו עוד שתיים.

ושוב, זוהי הצעת חוק מטופשת ולא איכותית בכלל, היא לא תשנה את המצב בכבישים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא תשנה

כי אחרי שנה וחצי של נהיגה מטומטמת, בלי מלווה, אתה תתחיל לנהוג רגיל.

עם מלווה, אחרי שנה וחצי גם תנהג כמו שצריך. רק היית עם מלווה, שדאג שהשנה וחצי תעבור ללא תאונות.

ואתלון - מה זה כלי הריגה? רובה? אקדח? בגלל מה? בגלל שבעולם זה מוכר ככלי הריגה? ומה זה אוטו? אוטו במשקל 1 - 4 טון, מה זה? אם לא ה-כלי הריגה הכי מוסכן שקיים? על רובה יש לך אימונים, עם כדורי סרק, אימוני דמה, ועד שאתה לא שולט בו כמו שאתה שולט על היריקות שלך, אתה לא מפסיק להתאמן. עם האוטו, זה קח סע, תעבור טסט? וואלה יש לך מזל. סע תתחיל להרוג... לא מלמדים אותך לנהוג. מלמדים אותך לעבור טסט. מה שנותן לך חוסר שליטה על כלי ההריגה שלך. מה שעושה אותך למטורף עם . ואני חיים במדינה מלאה בכאלו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא תשנה

כי אחרי שנה וחצי של נהיגה מטומטמת, בלי מלווה, אתה תתחיל לנהוג רגיל.

עם מלווה, אחרי שנה וחצי גם תנהג כמו שצריך. רק היית עם מלווה, שדאג שהשנה וחצי תעבור ללא תאונות.

לא היא לא.

אחרי שנה ומשהו עם מלווה מעצבן שאי אפשר לעבור איתו 100 קמ"ש אנשים יתעצבנו ויתוסכלו, וינהגו מהר בגלל שלא יצא להם אף פעם בשנה ומשהו שיש להם רישיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב פעם אני יגיד שאחריי החצי שנה של "כלא" המלווה בו אתה תחת עין נץ של בנאדם שכל הזמן מזהיר אותך וכל פעם אתה משתדל לרצות אותו, יהיה לצעירים יותר רצון לנהיגה פראית יתר על המידה מצידי תעלו את גיל הנהיגה ל-18 30 ומצידי אפילו 60 רק

תחשבו פעמיים על התוצאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוק טיפשי מאד!

מה שדורש רפורמה זה איכות ההוראה של המורים, משרד התחבורה יודע שזה יקר וכל מה שהוא עושה זה למנות לנהג החדש מורה (הורה) גם גרוע (עבר למידה בדיוק אצל אותם מורים גרועים) ומסתמך על כך שהנהג ישתפר ובעצם הוא לא כי הוא פשוט לוקח את ההרגלים של הנהג הותיק שיושב לידו!

לדעתי לא צריך בכלל מלווה, אלא רק לשם הכרת האוטו של אותו מלווה.

מלווים זה מקור גרוע מאד ללמוד נהיגה ממנו! ותסמכו עלי נהגתי חודשיים עם מישהו שלא יודע לנהוג בכלל ועבר אינספור תאונות וכל פעם הרצה לי על נהיגה נכונה (= נהיגה הנראת נכונה בעיניו אך בעצם לא נכונה ומסוכנת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תם טועים!

כמה דברים- אחרי כמה זמן של נסיעה עם מלווה, כבר תתרגלו. אחרי חצי שנה ואם לא אז אחרי השנה....

ולנהוג מהר? מה פתאום! בשנה וחצי האלו אתה תראה תקלע להרבה מצבים בכביש, בזמן נהיגה רגועה. תראה הרבה דברים, תאונות, אנשים חותכים אותך, אנשים מטומטמים. ותבין כמה הכביש מסוכן. וכשיגיע הרגע לא תנהג מהר... אתה תלמד מהנסיון, ותדע מה זה הכביש בארץ ושלא צריכים לנהוג פה כמו כולם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...