מה זו אהבה? נסו להגדיר בעצמכם - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה זו אהבה? נסו להגדיר בעצמכם

Guarding angel

Recommended Posts

[ltr]here's my 2 cents about love, taken from the brilliant movie "The Last Boy Scout" (1991).

Jimmy Dix: What, you don't believe in love?

Joe Hallenbeck: Yeah, I believe in love; I believe in cancer.

Jimmy Dix: You don't like women much do ya Joe.

Joe Hallenbeck: [about his wife] At least I liked the guy she was fuckin'. He was my best friend.

Jimmy Dix: Nah man, he was a scumbag private detective.

Joe Hallenbeck: All private detectives are scumbags.

Jimmy Dix: Yeah, but that scumbag tried to get you killed.

Joe Hallenbeck: Yeah well, friends can't be perfect.

Joe Hallenbeck: I wish that water wasn't wet, I wish the sky wasn't blue and I wish that I didn't still love my wife.

Joe Hallenbeck: Ahh, life sucks!

[reaches for a glass of wine]

[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אולי להתאבד?

אפשרות אחת...

אפשרות שניה...

יכול להיות שהיא מצפה ממך ליותר...

אז תזמין אותה ותפנק אותה, אם היא נענית להצעתך אז סימן שהיא מעוניינת בך...

אם לא אז שתלך לעזאזל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפנק אותה?!?!

אנחנו רק בני 11.

:lol: :lol: :lol:

אתה בן 11 ואתה חושב שאתה מאוהב? :s05:

סליחה שאני צוחק, פשוט אהבת ילדות זאת לא אהבה אמיתית. :hat:

זה מסוג הדברים שאומרים "כשתגדל תבין". בינתיים, מה רע בידידות? אתם בסה"כ בני 11. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגיל 11 אתה לא אמור להיות עדיין בשלב של "הבנים שונאים את הבנות ומושכים להן בצמות" ?

לא, זה הגיל שאתה מתבייש שתהיה לך חברה :silly:

פרפרים בבולבול..

:lol:

ניתן להגדיר אהבה בצורה פשוטה מאוד. אהבה היא כשמישהי מוכנה לסכן הכול למענך רק בשביל שתהיה מאושר, רק בשבילך ולא בשביל עצמה או אף אחד אחר. חוסר אנוכיות מוחלט בצורתו הטהורה והרבה ביותר. נקודה. אהבה היא סיכונים, מחויבויות, אבידות וכשלונות. אם מישהי (או מישהו, אם הופכים את המינים) לא מוכנה לשאת את כל המחויבות הזו על כתפיה בשבילי, אני לא מאמין שהיא אוהבת אותי. אותו דבר גם בכיוון ההפוך.

כל אחד ואחת יכולים ללחוש מילים יפות ונעימות לאוזני מישהו ("אני אוהבת אותך", "אפילו המוות לא יפריד בינינו") אבל כשבאמת צריך להקריב משהו כדי להוכיח את האהבה, כדי להצדיק את נכונותן של המילים הללו, האהבה עומדת במבחן האמיתי.

מארק הביא אותה בהפוכה :xyxthumbs:

עד כמה שזה תמהוני, מסתבר שאפשר לערוך את ההודעה שלך כמה שאתה רוצה ב-HWZ אבל אי אפשר למחוק אותה. איפה פה ההיגיון? :P

שלא כמו ב-vgames

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגיל 11 אתה לא אמור להיות עדיין בשלב של "הבנים שונאים את הבנות ומושכים להן בצמות" ?

עברתי את המשבר הזה עוד בגן ;D

איזה כיף היה למשוך בצמות,לתת ספרינט ולשחק אותה תמים לפני שהגננת הייתה מקפיצה את ההורים לגן הא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את כל מה שאמרתם מילה במילה והגעתי למסקנה ש... אני מאוהב במחשב שלי :smile1:

אני לא יכול לראות את החיים שלי ללא המחשב, כשהוא "מת" אז אפשר לומר שגם אני "מת", אני לא יכול להפסיק לחשוב עליו ו......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את כל מה שאמרתם מילה במילה והגעתי למסקנה ש... אני מאוהב במחשב שלי :smile1:

אני לא יכול לראות את החיים שלי ללא המחשב, כשהוא "מת" אז אפשר לומר שגם אני "מת", אני לא יכול להפסיק לחשוב עליו ו......

חחחחחחחחחח התגובה הכי הגיונית שקראתי פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום גיליתי משהו חדש...

לפעמים כ"כ קשה להגיד לה שאתה אוהב אותה אבל אחרי שאתה אומר לה את זה אתה מרגיש כאילו ירדה לך אבן מהלב...

רק מה שהיא אמרה לי דבר כזה "סוף סוף אתה אומר לי את זה ועוד מתכוון לזה" :lol:

בא לי לתפוס את קפידון לתלוש לו את הכנפיים לתקוע לו את החץ בטוסיק כמו שיפוד ולעשות אותו על האש... למה לעזעזל האהבה כ"כ מסובכת לפעמים?!?!?!?!

והנה משפט שמישהו חכם אמר פעם:

"women can't live with them... the end"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...