אני מחפש להתאים כרטיס מסך למחשב חדש שאני מעוניין לקנות!! עד 1500 שקל בערך!! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מחפש להתאים כרטיס מסך למחשב חדש שאני מעוניין לקנות!! עד 1500 שקל בערך!!

ymss69

Recommended Posts

אני מחפש כרטיס מסך שיריץ לי משחקים שאני משחק על הרמות הכי גבוהות!! לא רוצה להוריד בגלל הכרטיס!! אני לא משחק פייר או דום 3 או קאונטר ומשקים בסגנון אני יותר אחד שמשחק פיפא וניד פור ספייד וגיטיאי ואפילו איג אופ אמפיירס וכל מיני משחקי מרוצים ודברים בסגנון. עכשיו אני מחפש כרטיס מסך שיציג לי את כל המשחקים על הרמה הכי גבוהה בלי תקיעות בלי עיוותים ובלי דמויות שקופות פתאום בגיטיאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'ארד...

נא ציין את המפרט שלך... תודה

לגבי כרטיס מסך....

אם זה pci-e הייתי ממליץ לך על כרטיס ב1700 שקל או אפילו טיפטיפה יותר, שזה ה7800GT, שזה כרטיס שאוכל את כל האחרים פרט לכרטיסים שעולים 2200+.

אם זה AGP לך על ה6800GS גם, רק שפה AGP ייקח לך 1500 שקל מכיסך, כאשר בpci-e כבר ניתן להשיג אותו בפחות מ1100.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר מזמן לא מבין את האנשים בפורום הזה.

אמרו 1500 גג, ואמרו לא למשחקים כבדים כמו FEAR וכו' אלא לפיפ"א ושאר ירקות

אז אתם מתחילים להציע 7800GT עם קירור של זלמן, חריגה של 600 שקל, ומציעים לעשות שהבנאדם לא מעוניין בכלל בכרטיס ברמה כזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר גבוה מידי יש אותו ב KSP ב 1990 שח קישור

http://ksp.co.il/hmain.php?uin=2742

חחחח מה אתה מוגבל?

פיקה בדיוק העיר פה הערה חשובה ואתה בשלך?

ROFL

קח 6800GS ותהנה כרטיס מעולה, אל תתיחס לנובזאורים הללו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח מה אתה מוגבל?

פיקה בדיוק העיר פה הערה חשובה ואתה בשלך?

ROFL

קח 6800GS ותהנה כרטיס מעולה, אל תתיחס לנובזאורים הללו :P

צודק אחי מצטער פשוט מישהו פה הציע 78GT וחשבתי שהוא העלה את התקציב

אח את ה 68GS מפה

http://www.memorypc.co.il/default.asp?catid={3E31AB82-2BB0-11D7-92D3-0080AD76B634}&details_type=1&itemid={59D3E8A3-663B-4E5B-9E7C-367764971662}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר מזמן לא מבין את האנשים בפורום הזה.

אמרו 1500 גג, ואמרו לא למשחקים כבדים כמו FEAR וכו' אלא לפיפ"א ושאר ירקות

אז אתם מתחילים להציע 7800GT עם קירור של זלמן, חריגה של 600 שקל, ומציעים לעשות שהבנאדם לא מעוניין בכלל בכרטיס ברמה כזו?

תשמע... אף אחד לא שאל אותך אחי, בגלל זה זה פורום ולא משהו אחר. כל אחד מביע את הדעה שלו פה. אני רציתי לידע אותו שיש כרטיס שהוא תקציבית לא הכי רחוק מ1500 ובנוסף יכול להוות בעתיד וגם עכשיו איזשהו יתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...