עזרה בבחירה של מסלול מירוצים + מכוניות כמתנת יום-הולדת 18. ריכוז סרטונים בעמ' 30 - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירה של מסלול מירוצים + מכוניות כמתנת יום-הולדת 18. ריכוז סרטונים בעמ' 30

אוריפ

Recommended Posts

• תגובות 313
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני אישית הייתי בוחר באפשרות השנייה

אני לא ממש מעריך של מרדצדס...

או של RX8

הייתי בוחר את ההחלטה שלי על מכוניות יותר "נדירות"

כמו אוסטין מרטין... וכו'....

עכשיו אני ממש מקווה שתרביץך אותה עם המכוניות האלה כי זה פעם בחיים שלהרבה אנשים אין אפשרות כזאת....

אז אל תבזבז אותה :nono:

(כמובן שתעשה את זה אם מותר, אם יש כל מיני חוקים כמובן שעדיף שלא תעשה...)

חוץ מזה

מזל טוב הגעת לגיל בחיים שבו אתה בוגר וכל ההחלטות הם שלך.

אני לא יודע מה איתך אבל היום הולדת 18 שלי הלכה חרא (וזה בגלל שקשה להגיע לקטע שאני בוגר...)

אז תנהנה מכל רגע :hi::xyxthumbs::yelclap: :DJsmile: :birthday: :birthday: :birthday:

ומתי שתיהיה באנגליה אני ממש מקווה ש :auto: ותשתה הרבה :beerchug: ושיהיו לך הרבה :ladysman: ותקבל הרבה :biggringift:

ממני J0HNiE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה לכולם על התגובות...

זה המחיר, אין אותיות קטנות. יש ביטוח, אבל לא אם אתה נכנס ישר בקיר...

זאת אומרת, אם אני עושה משהו בכוונה א זהביטוח לא מכסה... יש לידי נהג מקצועי שישתלט במקרה הצורך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו ! אני בטוח עושה את זה גם בעתיד - אישית אני מעדיף את האפשרות השניה הSTI שלהם בטח ממש משופרת והDB9 עושה לי את זה הרבה יותר ..למרות שהסאונד של הRX8 כבר שווה התעניינות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באחד הפרקים בהילוך חמישי (ערוץ דיסקברי)

ירדו קשות על האיבו.

הם לקחו עוד מכונית ששכחתי את שמה, באותה מחיר כמעט, רק שלמתחרה של איבו אין שום טכנולוגיות. אפילו לא כריות אוויר או ABS .

רק שלדה מעולה.

והמתחרה של איבו נצחה בשתי שניות, והיא גם זכתה לשבחים בשל הנהיגה הטובה שלה לעומת האיבו העלובה.

אוי אוי....

כמה שאתה מקשקש. :kopfpatsch:

נתחיל בזה שהמכונית המדוברת היא נובל.

מדובר במכונית שפותחה על ידי נהג מירוצים שרצה לבנות מכונית על במחיר עממי (מכונית מפלסטיק עם מנוע של מונדיאו+טורבו ואת הפנסים האחוריים נראה כאילו נלקחו מאסטרה ישנה....) ואתם יודעים מה אפילו שהיא עולה 56 אלף ליש"ט (אם אני זוכר נכון) הוא שיחק אותה בגדול.

וזה שהאיבו הפסידה למכונית כזאת מדהימה לא עושה אותה "עלובה" אלא לפחות טובה בסיבובים, אופי המסלול של הילוך חמישי הוא מאוד טכני שמאוד מתאים למכוניות כמו הנובל.

זה בדיוק כמו שבג'מקיאנה פיז'ו 106 עם 100 כ"ס תנצח AMERICAN MUSCLE עם 300 כ"ס בגלל שאופי המסלול הרבה יותר יתאים למכוניות זריזות עם שלדה טובה.

ומה תגיד על זה שאיוו FQ400 לוקחת במירוץ דראג פאגאני זונדה? מכונית שעולה פי 6 ממנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכירת הרכבים + השימוש במסלול עולה באחד 450 פאונד ובשני 425 פאונד. כמובן שלזה צריך להוסיף מחיר טיסה, נסיעה ברכב, נסיעה במונית, בתי מלון וכו'...

איפה העיסקה של ה 425 פאונד?

מצאתי רק את ה 450 פאונד

http://www.thruxtonracing.co.uk/ultimatesupercar.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני המסלולים עם מכוניות על :P

אבל אעהבתי יותר את המסלול הראשון

+

מזל טוב :P תצלם והעיקר תהנה!! אפילו הסלב הגדולים בעולם לא נוהגים ברכבים כאלה, ככה שאתה בין היחידים בעולם... :P שוב מזל טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, את המקום השני אייתתי לא נכון, אז הנה המסלול:

prestwold-track.gif

אני לא מוצא אבל פרטים לגבי אורכו של המסלול...

האורך שלו הוא 1.7 מייל. מעל קילומטר פחות מהשני. יש בו סטרייטים טובים, אבל הוא קצר יותר, בלי הרבה פניות... בכל מקרה באופציה א' יש בערך סטרייט בהתחלה מצד ימין. זה קצת בעיקום אבל לא נוראי...

מה אתם אומרים על המסלול הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, את המקום השני אייתתי לא נכון, אז הנה המסלול:

prestwold-track.gif

אני לא מוצא אבל פרטים לגבי אורכו של המסלול...

מה אתם אומרים על המסלול הזה?

[ltr]boring as hell, take the first, better track better cars.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...