מאז האינטרנט החדש המחשב לא נכבה... נתקע על SAVING YOUR SETTING - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאז האינטרנט החדש המחשב לא נכבה... נתקע על SAVING YOUR SETTING

ryu

Recommended Posts

שלום לכולם,

לפני שבוע שבועיים קיבלתי חדש עם מודם חיצוני של ... עכשיו כל פעם שאני מנסה לכבות את המחשב אז הוא נתקע על SAVING YOUR SETTING (מסך כחול בשבלי הכיבוי של וינדוס XP)

אני מכבה אותו ישר, לא מתנתק קודם... ויש לי פיירול של PUTPOST (לא יודע מה זה קשור אבל הפיירול הזה עושה לי בעיות לפעמים) עד היום היה לי אינטנרט דרך אח שלי ברשת... עכשיו אני מחובר ישירות עם מודם... מישהו מכיר את הבעיה הזאתי? יודע איך לפתור אותה?

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם לי יש את המודם המעפן הזה והמחשב נתקע גם בSAVIN UR SETTINGS אם אני מפעיל את האימיול הוא פשוט לא נותן להיתנתק

מה זה בגלל המודם אני חשבתי שזה בגלל האימיול מה איך אפשר לתקן את זה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח נותנים לו אצבע רוצה את כל היד.

בשביל העצלנות שלך :)

זה דרייבר ל - ALE 130

ftp://ftp.bezeqint.net/ADSL/drivers/USB/ALE-130/ALE130Usb.zip

וזה דרייבר ל ALE 150

ftp://ftp.bezeqint.net/ADSL/drivers/USB/ALE-150/ALE150usb.exe

לפי מה שהבנתי יש לך 130 אז תוריד את הדרייבר המתאים. אל תשכח להסיר כראוי את הדרייבר הקודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח מצאתי לבד... תודה בכל אופן לקח לי שעה אז שהצלחתי להסיר ולהתקין... הם מחביאים את ההסרה (כנראה שלא התקנתי טוב בהתחלה...) הקטע הזה של לא לחבר אותו ישר כנראה שיגע קצת את העסק...

בכל מקרה התקנתי תדרייבר החדש אחרי איזה 3 ניסיונות וריסטים... ונקווה שלא יהיו בעיות עם זה יותר

תודה...

(גם כן "כל היד" לא בעיה לחפש אפילו באתר המסורבל וההפוך של WOW... האתר שכתוב על הקופסא של המודם בכלל לא עובד...www.wow.co.iL... גם כן אלה חאפרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודם רשת הכוונה לראוטר? כי זה לא מתאים פה...

יש לנו שני בבית על שני קווי טלפון... (אחד לי ואחד לאח שלי) אז ראוטר לא היה פותר את זה...

היה קודם מחולק דרכו וזה לא הלך טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודם יעלה לך כסף . אם זה לא מפריע לך אז תקנה.

אם לא, אז מה שאמרתי לך לעשות חייב לעזור. גם לי הייתה בדיוק אותה הבעייה.

נב, האמת שלא היה לי כוח להיכנס לאתר של WOW. שנה לקח לי למצוא את זה בפעם הראשונה... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...