רסיבר בלי חוברת הוראות\כבלים - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רסיבר בלי חוברת הוראות\כבלים

Sikamikanico

Recommended Posts

קניתי באולסייל רסיבר קנווד KRF-7050, וקיבלתי אותו בלי חוברת הוראות ובלי אף כבל לחיבור.

נראה לי קצת מוזר, לא?

מאד.

החוק מחייב לצרף לכל מכשיר חשמלי חוברת הפעלה של היצרן + חוברת הפעלה מתורגמת לעברית.

כמו כן עליך לקבל את החבילה במלואה - כולל הכבלים, החיבורים השונים, ועוד.

אני במקומך הייתי אורז את המכשיר, שולח בדואר, ומבקש מויזה/ישראכרט לבטל את העסקה עקב חוסר עמידה של הספק בתנאי החוק :)

אבל זה רק אם אתה קיצוני מדי.

אתה גם יכול להרים טלפון, ולבקש שישלחו לך מיידית את הפריטים החסרים, או בכלל מוצר חדש.

בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, אבל חוץ מכבל חשמל אין כבלים. RCA / S-video / קוקס / אופטי זה בעיה שלך. תשיג לבד. בקשר לחוברת זה בעיה.

זה לא ממש מדויק.

הכל תלוי בחברה שמיצרת את המכשיר. יש חברות שבוחרות לצרף למכשיר גם מבחר כבלים לחיבור הרסיבר. צריך לבדוק בחוברת ההפעלה מה תוכן החבילה.

בשביל זה צריך להשיג את חוברת ההפעלה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, אבל חוץ מכבל חשמל אין כבלים. RCA / S-video / קוקס / אופטי זה בעיה שלך. תשיג לבד. בקשר לחוברת זה בעיה.

כללי יש לי כבלים ואני כבר משתמש ברסיבר.

זה פשוט מעצבן שלא שולחים את כל מה שצריך להגיע, וגם יד כמה דברים שאני צריך לברר מהחוברת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קבלתי שני כבלים אופטים, RCA אחד לחיבור דיגיטלי וכמה לSVIDEO.

קנינו לפני דיי הרבה זמן (3 שנים בערך) רסיבר של קנווד, והוא לא הגיע עם אף כבל (אבל עם חוברת הוראות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

זה גם מה שחשבתי.

שלחתי בינתיים אימייל לאולסייל ואמרתי להם.

נראה מה יצא.

עצה:

אל תיקח את הזמן, כי כבר אחרי 14 יום אתה לא יכול להחזיר (אני כמעט בטוח שאתה כבר יודע אבל בכל זאת... ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנינו לפני דיי הרבה זמן (3 שנים בערך) רסיבר של קנווד, והוא לא הגיע עם אף כבל (אבל עם חוברת הוראות).

לי יש דנון... לא קנווד.

והם לא ישלחו לך סתם חוברת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש דנון... לא קנווד.

והם לא ישלחו לך סתם חוברת..

sorry, wrong wuote ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...