3 חלקי חומרה - מדפסת, הארד דיסק וצורב DVD - המלצות? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

3 חלקי חומרה - מדפסת, הארד דיסק וצורב DVD - המלצות?

J0HNiE

Recommended Posts

אז ככה

אמא שלי מילאתה טופס של החזרת מס או משהו כזה (אני גר בארה"ב) ויצא לנו שאני מקבלים 5,000$ עכשיו אני רוצה לקנות כמה דברים ואני צריך המלצות :

הארד דיסק

אני יודע שWD חברה טובה אבל אני לא ממש בטוח אם אני רוצה WD

כרגע יש לי MAXTOR 40GB ATA והוא החזיק לי כמה שנים טובות והוא עדין עובד כמו גדול אבל אני גם בספק עם MAXTOR....

עכשיו שמעתי פה שHITACHI חברה טובה וחיפשתי בNewegg והנה כמה תוצאות שחשבתי שהיו טובות...

חשוב גם לציין שאני משתמש בהארד דיסק בעיקרון לאיחסון מידע (סרטים, משחקים בעיקרון) אז אני מסתכל על הטווח של 200-300GB (אולי אני מגזים בגלל הכמות הקטנה ש"גרתי" איתה כל השניחם האלה).

1)

HITACHI

2)

Seagate

3)

Maxtor

4)

Western Digital

צורבי DVD

חשבו לציין שאני ישתמש בצורב כמו אל כונן דיסקים רגיל (אני ישתמש בו די הרבה)!

שמעתי ש lite-on אמורה להיות טובה, וNEC(לחבר שלי יש NEC והוא מאוד מרוצה)... אז אני לא כל כך מבין פה....

סה"כ אני יצרוב סרטים...

הנה מה שמצאתי...

1)

NEC - 1st

2)

NEC - 2nd

3)

LITE-ON

מדפסות - אני יודע שזה לא קשור לפה אבל זה כמה ביחד אז חבל לפתוח דיון אחר...

טוב פה אני צריך בעיקרון להדפסת עבודות בית ספר, כלמור 2-8 דפים על ערך בסיסי (אני מעריך)

היה לי HP לפני כמה שנים וזה היה אחלה...

חוץ מזה אני לא ממש מכיר הרבה...

אני צריך מדפסת עם תמיכה בצבע, ושהמילוי לא יעלה כל כך הרבה... אני צריך בעיקרון את המדפסת הכי בסיסית....

הנה התוצאות

1)

HP - 1st

2)

HP - 2nd

3)

HP - 3rd

עכשיו שמתי לב לפי התמונות שאין להם חיבור כמו שהיה למדפסות הישנות (אני מתככון לכבל הענק הזה שמתחבר ללוח אם וזה עם קליפים כאלה).... אני לא בטוח אם יש לי כזאת יציאה כמו שראיתי בתמונות....

אני לא רוצה להשתמש בהרבה כסף אנחנו עוד צריכים לקנות עוד דברים אז...

אם יש לך המלצות אחרות או כל דבר אחר - מקובל!

תודה לכל העוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הדיסק הקשיח ההיתי ממליץ לך לבדוק את הדגמים עם ה 16 מגה באפר הם לא אמורים ליהיות יקרים יותר ואני ששיפורים מסויימים בביצועים תקבל.

לגבי המדפסת למרות שזה לא הפורום המתאים לדיון עליהם אני ההיתי ממליץ לך לבדוק את המדפסות של CANON יש להם איכות מעולה והם נחשבות היום למצוינות וכן הראשי דיו שלהם זולים יותר משל ה HP.

בנוגע לצורב ה ה NEC אני חושב הולכים חזק יותר מאשר ה LITEON , אתה מוזמן גם לבדוק את ה שהם טובים וכמובן אם אתה יכול להשיג אתה PIONEER שהם גם מצויינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדפסת אפסון (הR200 מעולה (מדפסת פוטו עם אפשרות להדפיס גם על דיסקים) ודיו עולה 18 שקל למחסנית חילופית!! (יש לה שישה))

צורב היה לי NEC 2500 (שהחזיר כבר את נשמתו לבוראו, אחרי משהו כמו 80 DVDים ומאות דיסקים), ועכשיו אני עם 1628 ששקט ומהיר (אבל יותר בררן בדיסקים, לפחות אצלי)

לגבי הארד דיסקים קח מה שיש לו אחריות בינ"ל (אם יש כזה דבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...