N4S:MW or UNDERGROUND???? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

N4S:MW or UNDERGROUND????

tnt studios

Recommended Posts

הכותרת אומרת הכל:

אני רוצה לקנות את אחד הNeed for Speed ואני מיטלבת בין MOST WANTED לUNDERGROUND...

אז מנסיון אישי: מה אתם מעדיפים? מה יותר "מעניין? אם יותר מכוניות? גרפיקה יותר טובה ומשוכללת.... תספרו

תודה בהקדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MOST WANTED טוב בהרבה מUNDERGROUND

המנוע הגראפי יפה בהרבה

הם תיקנו מלא בעיות במשחקיות שNFS:UNDERGROUND2 סבל מהן...כמו עודף של חלקים לשידרוג המכונית,מחסור בגיוון במירוצים,הצורך למצוא בכוחות עצמך חנויות ועודף סוגי החנויות והעובדה שכדי להתחיל מירוץ היה עליך להגיע אליו פיסית [גם בNFS:MW אפשר,אבל יש גם תפריט שמפנה אותך למירוץ מיד]

כמו כן-הסביבות נראות טוב יותר,המכוניות שולטות פי 10000,מנוע הנהיגה שופר ונהיה ממש כיפי [וגם התווסף מצב של SLOW MOTION שולט]

סוף סוף חזרו המשטרות לסדרה ואתה תזכה למרדפים ממש מותחים וממש מהירים וממש אדירים [וגם יש למשטרות מנוע נזק]

ולשם שינוי-בניגוד לNFS:UNDERGROUND2,הNFS:MOST WANTED נשאר מעניין וכיפי עד סופו...

אל תחשוב אפילו על NFS:UG2...הוא לא שווה ת'כסף...הוא משחק נחמד,אבל נמאס מהר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לPS2 יש מישחקים הרבה יותר טובים באותו סיגנון

לPC אני לא ממליץ על אף אחד מהם ביגלל שהם חוזרים על עצמם מהר מאוד כנס ללינק ותבין

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=162251.0

לא היתי משלם יותר מ50 שקל על אף אחד מהמישחקים האלה עדיף לחכות שהם יהיו במוזלים

בהתחלה אתה מיתלהב אבל אחרי זה מישתעמם יותר ויותר ובפעם ה100000000000 שאתה נוהג באותו מסלול אתה רוצה לקחת רובה ציד

ללכת לEA ולינקום בהם על מישחק כזה ממוחזר(סתם בצחוק אני לא פסיכופט ואולי כן ההההה :2gunsfiring:)

בקיצור חפש מישחק אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...