טיל פלסטיני פגע בקראווילה בנגב המערבי - תינוק פצוע קשה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיל פלסטיני פגע בקראווילה בנגב המערבי - תינוק פצוע קשה

MoRtZkInG

Recommended Posts

אם המחיר של כל קסאם יהיה ניתוק החשמל ל-5 שעות, אני מבטיח לך שלא יהיו יותר קסאמים.

הבעיה היחידה היא אמנסטי, האו"ם, שלום עכשיו ושאר "יפי הנפש".

אגב, איזה קטע מצחיק:

אתם בטח יודעים שבעקבות הקריקטורה, החמאס חטף פעיל זכויות אדם גרמני.

מה למזכ"ל האו"ם, Arcafe, היה להגיד על זה?

"חופש הביטוי לא מצדיק קריקטורות מעליבות ופוגעות"

זהו!

זה הכל!

אפילו לא מילה אחת לגביי מדיניות החטיפות, שהיא כניראה עומדת בקנה אחד עם זכויות האדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי מערכת ה"נאוטילוס", הפיתוח של מערכת נייחת הסתיים, בעקרון, אבל מדובר במערכת גדולה ומסורבלת והבעיה הכי גדולה - זו מערכת

סטטית שאי-אפשר לטייל איתה לאן שרוצים (היום בצפון עזה, מחר מול החיזבאללה בצפון וכו'..).

הקטע היפה זה שהאמריקאים הפסיקו את ההקצבות הכספים לפיתוח מערכת קלה וחדשה יותר כך שבעצם אפשר לאמר שפרויקט זה לא יצא לפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחיר של כל קסאם יהיה ניתוק החשמל ל-5 שעות, אני מבטיח לך שלא יהיו יותר קסאמים.

הבעיה היחידה היא אמנסטי, האו"ם, שלום עכשיו ושאר "יפי הנפש".

אגב, איזה קטע מצחיק:

אתם בטח יודעים שבעקבות הקריקטורה, החמאס חטף פעיל זכויות אדם גרמני.

מה למזכ"ל האו"ם, Arcafe, היה להגיד על זה?

"חופש הביטוי לא מצדיק קריקטורות מעליבות ופוגעות"

זהו!

זה הכל!

אפילו לא מילה אחת לגביי מדיניות החטיפות, שהיא כניראה עומדת בקנה אחד עם זכויות האדם.

תראה, אני שמתי לב בהיותי ג'ובניק בכמה מקומות (כי זה פשוט קורה שם יותר).

מי שעושה בעיות למפקד, מסרב לפקודות, נפקד, צועק, בוכה ומרביץ בד"כ חי טוב...נותנים לו איזה תפקיד ממוצא

לא יודע מאיפה שהוא בא שבוע לבסיס כל יום שעה ושבוע שלם אחרי זה בבית רק בשביל לא להתעסק איתו ולא לראות אותו.

לעומת זאת חיילים ממושמעים תמיד יישארו לשמור ולנקות והם רק סובלים מזה, כי הם נטחנים יותר בגלל שהחייל הבעייתי לא רוצה לעשות כלום.

בסופו של דבר מי שעושה בעיות נהנה יותר(בקרבי פחות רואים את זה כי כולם יחסית איכותיים ויש מעט מאוד נצנצים).

העיקרון הזה תקף גם בעולם הגדול, פלשתין - חוטפת אזרחים, מפוצצת אוטובוסים, נמצאת בעמדת כוח נחותה אבל חוצפנית מספיק בשביל לשים לישראל אולטימטומים כאילו הם מנהלים את העולם...לעומת זאת , סנג'רית של ארה"ב ועושה הכל עד כדי מחמאות מזוייפות לקונדוליסה רייס ששיניה יפות (פחח...) רק סובלת מזה ומקופחת מזה, נאלצת לוותר ולוותר עוד בשביל שפלשתין הבעייתית תשתוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אני שמתי לב בהיותי ג'ובניק בכמה מקומות (כי זה פשוט קורה שם יותר).

מי שעושה בעיות למפקד, מסרב לפקודות, נפקד, צועק, בוכה ומרביץ בד"כ חי טוב...נותנים לו איזה תפקיד ממוצא

לא יודע מאיפה שהוא בא שבוע לבסיס כל יום שעה ושבוע שלם אחרי זה בבית רק בשביל לא להתעסק איתו ולא לראות אותו.

לעומת זאת חיילים ממושמעים תמיד יישארו לשמור ולנקות והם רק סובלים מזה, כי הם נטחנים יותר בגלל שהחייל הבעייתי לא רוצה לעשות כלום.

בסופו של דבר מי שעושה בעיות נהנה יותר(בקרבי פחות רואים את זה כי כולם יחסית איכותיים ויש מעט מאוד נצנצים).

זה נכון מאוד, וקורה בכל תחום בחיים.. לא רק בצבא, ובטח שלא רק בעורף. כשאני חושב על זה, אני מאמין שדווקא בקרבי זה בולט יותר. הרי בתור ג'ובניק כמה כבר יש לך לטחון? ברוב התפקידים חיסרון שלך לא בא על חשבון אחרים. בקרבי, ברגע שאחד הולך זה אוטומטית אחד פחות בסד"כ - מה שבאופן ישיר מתבטא בפחות מנוחה, פחות שינה, ויותר עבודה בשביל כל השאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לנאוטילוס.

המכ"ם שלה עובד ממש יופי :smile1: רציני ממש ממש ממש ממש יופי.

מערכת היירוט עצמה... טוב... היא גדולה... ממש ממש ממש ממש גדולה

דבר שני מי לעזאזל הנפיץ את הקטע של הנייר כסף? למדת קצת פיזיקה? אם לא חבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר שני מי לעזאזל הנפיץ את הקטע של הנייר כסף? למדת קצת פיזיקה? אם לא חבל

10 יחידות פיזיקה בהצטינות, למה?

מתוך ויקיפדיה:

חסרונות:

* המערכת אינה פועלת בתנאי עננות

* בעיות טכניות בעת פעולה כנגד מטרות מבריקות מאוד, הפועלות כמו מראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

10 יחידות פיזיקה בהצטינות, למה?

מתוך ויקיפדיה:

שמח לשמוע שיש 10 יחדיות פיזיקה... אתה יכול לפרט לי את הפרקים ב 10 יחידות אלו?

ואם היית לומד פיזיקה היית יודה שעם קרן ליזר אתה שורף גם מראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמח לשמוע שיש 10 יחדיות פיזיקה... אתה יכול לפרט לי את הפרקים ב 10 יחידות אלו?

אין בעייה. אם אתה רוצה תשאל בפרטי כדי לא להרוס את הדיון.

ואם היית לומד פיזיקה היית יודה שעם קרן ליזר אתה שורף גם מראה

א. אם הייתי יודה הייתי מחסל טרוריסטים עם lightsaber

Dooku_yoda.jpg

ב. תלוי באיזה עוצמה ובאיזה מרחק(אבק באוויר וכו..), וככל שעצם מחזיר יותר אחוזים מהאנרגיה, ככה אתה צריך להגביר את עוצמת הלייזר כדי לשרוף אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שעושה תואר בפיסיקה בטכניון, אין הרבה הגיון בדבריו

לקרן הלייזר יש כל כך הרבה אנרגיה, שהציפוי צריך להיות ממש עבה ומחזיר ממש טוב כדי לא להשרף

לעטוף בנייר אלומניום זה ממש לא מספיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. כניראה שלקחת את נייר האלומיניום באופן יותר מדיי מילולי(זאת הייתה סתם דוגמא).

ב. אתה מדבר על תנאיי מעבדה, בהם אין עננות, אין אבק באוויר ואין את אפקט השבירה של הקרניים בשכבות שונות של האוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...