שלות בנוגע ל AD-HOC וטווח קליטה.. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלות בנוגע ל AD-HOC וטווח קליטה..

stas87

Recommended Posts

שלום.

קניתי כרטיס רשת של TERNDNET דגם 423PI והתקנתי אותו במחשב (אשמח לשמוע איך הרכטיס, הטווח שלו וכו'...). בנוסף יש לי מחשב של מדגם NX6100 ובעוד שבוע-שבועיים מחשב של מדגם DV5061...

עכשיו הגדרתי במחשב שלי שג-HOC ביניהם והכל בסדר. אבל יש בעיה קטנה והיא הקליטה.

המחשב ממוקם מתחת לשולחן ונמצא בממ"ד. כך אני מבין שהקליטה שלו מחוץ לממ"ד תהיה לא טובה ושמתי לב שכשאני יוצא מהממ"ד הוא מתנתק לי כל כמה דקות והאיכות של האות יורדת ( האם זה קשור למיקום או לאיכות של הכרטיס? ).

האם יש איזה שהוא פיתרון לבעית הקליטה? האם לשים אנטנה 5DBI של אדימקס תעזור בשיפור הקליטה. או שאשמח לקבל פתרונות נוספים בתחום הלא יקר (150 ש"ח גג).

תודה מראש.

*עריכה: שכחתי להגיד כי המרחק המקסימלי שאני מצפה שתהיה קליטה זה רדיוס במרחק של עד 10 מטר גג. האם במקרה כזה אנטנה תספיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה קשורה קרוב לוודאי למקום המחשב בממ"ד. אנטנת ה5DBI של אדימקס מיותרת כי זאת לא בעיה של כוח שידור (וטווח), אבל דבר אחד שהיא תוכל לעשות זה לקרב את מוקד השידור של הרשת לפתח הממ"ד. בדוק מה אורך הכבל שלה\ תמצא כבל הארכה ושים את האנטנה או את המחשב מחוץ לממ"ד או יותר קוב לכניסה איכשהו.

שוב - אני ממש לא ממליץ לקנות את האנטנה של אדימקס ולשים אתה באותו המקום בממ"ד. יכול להיות שזה ישפר את האות אבל זה דיי בזבוז. ותחשוב גם על כל הסיגנל הלחוטי ש"יהדהד" לך בחדר. :-X

tew-423pi.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...