יש בארץ RADEON 9700 של GIGABYTE - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש בארץ RADEON 9700 של GIGABYTE

bah10

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תשמע זה בזבוז כסף רציני ביותר לקנות עכשיו TI 4600. אם יש לך כוח לחכות (אני לא יודע אם יש יבואן סדיר לATI בארץ) ואם יהיה לך את הכסף (מאותה הסיבה כמו מקודם), בכל מקרה גם הגיגה ביט יספיק לכל דבר בשנתיים שלוש הבאות, למרות הזכרונות 2.8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע זה בזבוז כסף רציני ביותר לקנות עכשיו TI 4600. אם יש לך כוח לחכות (אני לא יודע אם יש יבואן סדיר לATI בארץ) ואם יהיה לך את הכסף (מאותה הסיבה כמו מקודם), בכל מקרה גם הגיגה ביט יספיק לכל דבר בשנתיים שלוש הבאות, למרות הזכרונות 2.8

לא הייתי מהמר על שלוש שנים, שנתיים? גם בקושי...

רק במקרה שמישהו שכח, 3 (שנחשב פסגה טכנולוגית יותר ממה שה Radeon 9700 נחשב כיום) הוצג בתחילת 2001 ויצא לחנויות איפשהו באזור האביב - כיום הוא כבר נחשב לכרטיס Mid-End שמדי יום הולך ומתקרב ל Low End (אם כי הוא עדיין יחסית רחוק מכך).

מאז עברה רק שנה וחצי, אני מוכן להתערב שבעוד חצי שנה, 3 (גם Ti500) לא יוכל להריץ משחקים ברזולוציות גבוהות ועם כל ה Eye Candy על 100%...

המקרה של 9700 זהה - שנה וחצי גג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל כך בטוח... אני עבדתי עם RIVA TNT 16MB שלוש שנים ולא היה משחק שלא עבד (אולי ברזולוציה נמוכה אבל תמיד עבד) ובנוסף צריך לזכור שהקפיצה הטכנולוגית והפרשי הביצועים שהRADEON 9700 נותן הם הרבה יותר גדולים מלמשל ההבדלים שהיו בין הGEFORCE 3 לGEFORE 4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חסר כסף..

בכל מקרה, לדעתי בזבוז...כבר עדיף לקנות TI4600 ולחסוך את ההפרש לNV30.

ואז זה יהיה בזבוז כסף לקנות את ה NV30 כי ה NV35 יגיע בעוד חודשיים ואז זה יהיה בזבוז לקנות אותו כי אז יהיה את ה 10000.... :P

הבנת את הכוונה.

מה שבטוח, GeForce4 ti 4600 הכרטיס הכי לא משתלם כיום, ההבדלים בינו ולבין ה 4200 אפילו הם לא מי יודע מה גדולים כ"כ ששוים את ההבדל במחיר.

לא, הגזמת- כטריסי מסך לא יוצאים בתידרות כזאת.

ישנם הבדלים בינו לבין ה4200..וכיום ההפרש לא כל כך גדול (פעם הוא היה 1200-1800 ש"ח), ככה שמי שרוצה הלהשקיע- אל זורק את הכסף לפח.

אגב, אפשר גם לחכות לרדיאון 9500 שכנראה יהיה באמת משתלם לקנייה.

כבר ראינו שעם השיפורים בוורטקס ובפיקסל שיידר ללא AA\ANISO וחבריהם ה4600 מתקרב פחות או יותר ל9700- ההחלטה אם להשקיע עוד 900 שקל בשביל קצוות משוננים פחות היא בידי הקונה (מה גם שבברזולוציות גבוהות נעלם הצורך באלו והפער קטן פחות).

בקיצור, לא לקנות כרטיסי HIGH END, אפשר לקנות 4600 עכשיו, לחסוך שנה וחצי ולקנות את הכרטיס שיהיה אז...עוד אפשורת שאולי טובה יותר היא לקנות MX דרעקי עכשיו ולקנות NV30 עם יציאתו, ירסק את הרדיאון..וככה כרטיס שושקעו בו 2300 ש"ח ירד דרסטית במחיר בטווח של פחות מחצי שנה לאחר קנייתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...