שנת איכות לכולם!!! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שנת איכות לכולם!!!

אורח R0ckF0rD

Recommended Posts

אוו אההה, אני מתחיל לחשוב שעשיתי טעות שפתחתי את זה, רק אל תתחילו לשפוך את כל אשר עולה על ליבכם כאן...

בסה"כ חזרתם ללמוד, על מה אתם בוכים?

תתנחמו בזה שיהיה הרבה יותר גרוע כשתיאלצו להקים משפחה, לדאוג לעצמכם... בינתיים אתם עושים מה שהמערכת רוצה שתעשו, כמו . :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי לא טוב בכלל! הלימודים משעממים וסתם לוקחים 12 שנים מהמחיים!

העיקר לעבור את השנה בשקט ולבוא מוקדם לבית הספר ולקחת מאיזה חנון את השיעורים תמורת 5 שקל...

אבל העיקר להגיד "שנה טובה..." ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

יש פה התנהגות שלוקה בחוסר איכותיות...לצערי.

אנשים, העולם יפה, המזג אוויר מצויין, קחו נשימה עמוקה ותרגישו יותר טוב.

קחו הכול באיזי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

למרות שלהיות סרקסטי ופסימי (או שמא ריאליסטי?) זה אופנתי ואיכותי בימים אלו. אני רוצה לאחל לכם שנה טובה... ולהזכיר לכם שלא הכל שחור (לפעמים ;D )

אופנתי אולי כן...איכותי כלל וכלל לא.

צריך תמיד לראות את החצי כוס המלאה, ולרובינו אני מניח תמיד יש דברים טובים להסתכל עליהם ולא להתמקד רק בצרותינו.

בכול אופן, הייתי רוצה גם לאחל לכולכם שנה טובה ומאושרת, שיהיה אך ורק טוב והמשך פעילות מהנה בפורום. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי לא טוב בכלל! הלימודים משעממים וסתם לוקחים 12 שנים מהמחיים!

העיקר לעבור את השנה בשקט ולבוא מוקדם לבית הספר ולקחת מאיזה חנון את השיעורים תמורת 5 שקל...

אבל העיקר להגיד "שנה טובה..." ;D

או קיי מה????? 5 שקל לשיעורים? איפה אתה לומד שיש אנשים כל כך חכמים לקחת ממך כסף..... או שאתה.....

באיזו כיתה אתה? י? יא? פחות? יותר?

חכה שתסיים יב.... רק חכה. תתגעגע לחזור! תזכור מה אני אומר! עוד כמה שנים, כשתסיים, תזכור! ותגיד לכולם! צוקי אמר שזה יקרה!!

תנצל את המיטב מעכשיו. החיים יפים, ונמשכים רק פעם אחת!

אל תפחדו לקחת סיכונים, לעשות ברים חדשים ואל תתביישו בחיים!!! תבקשו דברים שאתם רוצים! מה יקרה? יגידו לא<?? ביג פאק*נג דיל!

שנה טובה פוריה ונטולת נפגעים ומעבדים שרופים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנה טובה, ומלאת אושר,עושר, אהבה, איכותית וכל מה שתרצו עוד.....

תנסו לשכוח כמה שיותר מהמערכת המחורבנת שדפקו לכם (רובכם, כולל אותי) מה שאני מנסה לעשות עכשיו.....

אז שנה טובה, וצאו להנות... :dazzler1: :ylsuper: :auto: :jump1: :clown: :funn: :coolman: :dance: :beerchug::yelclap::ladysman: :anim-jjd: :smilyDJ:

(מצטער על כל הסמייליים....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הודעה לכל המחזיקים בתו האיכות : אופטימיות, או שהתו נשלל. 8)

תגובות מהסוג הזה לא תורמות לת'ראד, ובמקום לחפש תשומי ורחמים, תנו חיוך ותראו שהכל איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הודעה לכל המחזיקים בתו האיכות : אופטימיות, או שהתו נשלל. 8)

תגובות מהסוג הזה לא תורמות לת'ראד, ובמקום לחפש תשומי ורחמים, תנו חיוך ותראו שהכל איכותי.

מותק, אני יצרתי את התג הזה :asthanos:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...