שתי שאלות לגבי תחקיר ביטחוני? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתי שאלות לגבי תחקיר ביטחוני?

SupeRnovA

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עדיף לא לשקר, גם רואים כשאתה משקר, לחקור זה לא קשה כמו שזה נראה. כשאתה משקר - יש סימנים. וכמובן שלא אכפת להם לשלוח אותך לבדיקה.

אני מכירה מספיק אנשים שהתוודו בשימוש בסמים בעבר והיום משרתים ביחידות מודיעיניות שדורשות סיווג גבוהה. עדיף להגיד את האמת המרה מאשר להיתפס על שקר כי אז כל האמינות שלך בעיניהם נפגעת והם אומרים יאללה, יאללה, עובד רס"ר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לא לשקר, גם רואים כשאתה משקר, לחקור זה לא קשה כמו שזה נראה. כשאתה משקר - יש סימנים. וכמובן שלא אכפת להם לשלוח אותך לבדיקה.

אני מכירה מספיק אנשים שהתוודו בשימוש בסמים בעבר והיום משרתים ביחידות מודיעיניות שדורשות סיווג גבוהה. עדיף להגיד את האמת המרה מאשר להיתפס על שקר כי אז כל האמינות שלך בעיניהם נפגעת והם אומרים יאללה, יאללה, עובד רס"ר.

מה כל כך גרועה בעובד רס"ר

זה לא מעולה כמו טבח :Dאבל בדרך כלל התנאים בסדר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה נראה לכם שבקבטיה יכולים לקבוע תתפקיד שלהם

כולה יכולים לקבוע את הסיווג הביטחוני, וזה ישאיר לך עוד 700 אפשרויות, בדרך כלל לטכנאי מחשבים זוטר יש אותו סיווג כמו לאחד בבינוי.

השאלה באמת אם אתם שואפים לתפקידים סודיים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה עם שקמיסטים?

אצלנו הם עושים 4 שעות ביום, שישי פעם ב5 וגם אז זה רק ל3 שעות,

במשמרות שלהם כל מה שהם עושים זה רואים ושומעים (50" ו-5.1), והולכים הביתה עוד לפני שהסרט נגמר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קחו אותי לדוגמא, התגייסתי, הגעתי לפקע"ר אחרי טירונות, הקשל"פ רצה שאני יהיה נהג שלו, סירבתי

והוא החליט לשלוח אותי לשבטה להיות עובד רס"ר אך קודם כל חייב להגיע לבה"ד 16 ומשם לקבל צו

הצבה לשבטה.

אכן זה מה שקרה, אך בבה"ד 16 בכיתי להם ועשיתי בעיות, נשארתי שם בתור מש"ק ציוד ייעוד - כל

הציוד של החילוץ והצלה, הרמתי גנרטורים וציוד חילוץ למשאיות כל היום, חמשושים קבועים,

בגלל הבעיות בבית (אבי נפטר לפני 4 שנים ואני מטפל במשק הבית יחד עם אימי) החלטתי לעבור ליחידה

פתוחה - יומיות, כלום לא עזר אז הלכתי לקב"ן פרופיל 45 קל"ב יומיות, הגעתי ליחידה קרובה לבית,

שמו אותי עובד רס"ר - חודש שלם שבו דיברתי עם כל הקצינים שיראו שאני באמת לא סתם טמבל,

אחרי זה הגיע הקצין קשר ששמע שאני ולקח אותי לאגף -ע.מנהלן.

אחרי זה ראיון אצל המח"ז והנה אני רל"ש (ראש לשכה) של מחוז צפון לחצי שנה, ועכשיו שוב חזרתי לקשר.

בתפקידי כרל"ש ראיתי חומרים סודיים עד סודיים ביותר מבלי שיש לי סיווג בטחוני בכלל.

אז אצלי מה שקרה זה שככל שהורדתי את הנתונים האישיים קיבלתי תפקידים טובים יותר.

אז תמיד תדעו שהכל פתוח....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Alchemy לא יודע כלום מהחיים שלו וכנראה שגם אתה לא.

נכון שואלים אבל הדבר הכי גרוע שאפשר לעשות בתחקיר זה לשקר!

הסעיף קיים אבל הוא לא סעיף פוסל, שקרנות וחוסר אמינות לעומת זאת כן.

^ אמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפקיד מכובד זה תפקיד שיתן לי משהו בחיים, שלא ישעמם אותי למוות כמו רוב התפקידים בצה"ל המעאפן הזה

לדוגמא להיות מש"ק ממטרות 3 שנים זה פשוט לקחת 3 שנים מהחיים ולזרוק אותם לפח

תפקיד מכובד שאולי במסגרת אותו תפקיד אני אצא לקצונה, משהו בסגנון הזה ולא חייב דווקא

במודיעין כי אני לא הולך ליד' ולא נדמה לי אני אמשיך עם זה אבל בכל מקרה הבנתם למה אני מתכוון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...