מי שצריך עזרה ב OC שיכנס לפה - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי שצריך עזרה ב OC שיכנס לפה

X7-007

Recommended Posts

לכל מי שיש AMD64 ו אם זה SOCKET478 של או 775, או 754 ו 939 של AMD64 יש דברים שאתם פשוט לא יודעים עליהם.

כל אוורקלוק מתחיל בהעלאת ה FSB אבל בשביל להעלאות FSB צריך גם לתת יותר כח למעבד VOLTAGE אבל לפעמים כל זה פשוט זה לא מספיק.

משהו מגביל וזה יכול להיות: - כמובן או המהירות של הזיכרון יותר מדי גבוהה והזיכרון לא עומד בזה או התיזמונים שהם יותר מדי לחוצים והוא פשוט לא מספיק לסנכרן את המידע ויש ERRORS שגיאות.

CPU - מעבד מן המובן , המעבד לא עומד במהירות צריך להעלות VOLTAGE , או שדברים אחרים קשורים לשינויים שעולים ביחד עם ה FSB בעיקרון ב AMD64 מה שנקרא HTT -HyperTransport bus כל המעבדים 754 מתחילים מ 800מגהארצ ואסור לעבור את זה, ומעבדי ה 939 מתחילים מ 1000.

הסבר בקשר ל HTT, כשאתם עושים אווקרלוק ומעלים את ה FSB בעיקרון LDT במעבדי AMD64 מהירות ה HTT עולה גם וזה גורם לבעיות תקיעות אי יציבות וכל דבר אחר שיכול להיות, אפילו העברות מDISKONKEY , ו יכול להביא שגיאות.

מעבדי ה 754 מתחילים מ 4X =800 מגהארצ

מעבדי ה 939 מתחילים מ 5X =1000 מגהארצ

אתם יכולים להוריד וחייבים כשאתם עושים אוורקלוק , כל סיפרה לדוגמא מ X4 ל X3 מוריד ב 200מגהארצ 600=800-200, שאותו אתם משלימים באוורקלוק הוא פשוט עולה בחזרה ככל שאתם עולים, אבל אסור לכם לעבור את הדיפולט וזה לא משפר את המהירות בכלום. מ X5 ל 4X

800=1000-200

בדיקות :

בשביל לבדוק האם המחשב יציב צריך להריץ מינימום 24שעות את כל הבדיקות ב MEMTEST, ולבדוק את המעבד 24 שעות גם ב PRIME95, בבדיקה SMALL FFTs

ניתן גם לבדוק ב PRIME95 גם את הזיכרונות בבדיקה של LARGE IN PLACE FFTs גם 24שעות מינימום.

אם יש שגיאה ב MEMTEST אז ניתן או להוסיף וולטז לזיכרון לא מומלץ מעל 2.75 אם אתם לא עוברים את ה 250מגהארצ, או לשחרר תיזמונים לדוגמא 3-4-4-8 יכול את המהירות מגהארצ בזיכרונות של 500- 250מגהארצ כלומר DDR500. או יש זיכרונות יקרים שמסוגלים בתיזמונים לחוצים אבל הם ממש דורשים וולטז של 3.2 בשביל להריץ אותם בלחץ הזה. או דבר שלישי זה מהירות מגהארצ שהזיכרונות פשוט לא יכולים לרוץ יותר מ 230 אם כן הם מדורגים כ 3200, הסבר :

3200= 200מגהארצ סטנדרטי מהיר.

3500= שיכול לרוץ כשעושים אוורקלוק 233מגהארצ חוקי מהיצרן

3700= שיכול לרוץ כשעושים אוורקלוק 243 מגהארצ חוקי מהיצרן בערך לא בטוח בדיוק

תוכנת הבדיקה למעבד :

לפתוח עם WINRAR

http://sp2004.fre3.com/sp2004exe_050330.cab

תוכנת הבדיקה לזיכרון :

לדיסקט

http://www.memtest.org/download/1.65/memtest86+-1.65.floppy.zip

לסידירום

http://www.memtest.org/download/1.65/memtest86+-1.65.iso.zip

אם יש שאלות תשאלו :smile1:

המחשב שלי

cpu9rt.th.png

ram0lr.th.png

**עידכנתי את התמונות ללינקים נורמלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להריץ תוכנות כמו MEMTEST או PRIME ל24 שעות זה מוגזם ביותר...(על כול העלה קטנה בביוס תצטרך לחכות יום שלם לבדוק אם המחשב יציב.????)..

ואלה הסברים מאוד כללים..(יש גם מדריך לOC באתר..)..

ותתקן תשגיאות כתיב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל האנשים שמתלוננים פה המחשב בכלל לא נדלק ושלא נדבר שבחיים לא יגיע לוינדוס, אז בוא נגיד שבמצב הזה הם בכלל לא יכולים לבדוק את המעבד, דבר שני אחרי שהם איכשהו הצליחו להעלאות וינדוס והתחילו את הבדיקה מי אמר שהבדיקה בכלל תימשך 24 ? הבנת ? מה שאומר אם הוא לא הצליח 24 שעות המחשב לא יציב, אם אתה רוצה תיתקע עם מעבד לא יציב, אני בדקתי במשך 13 שעות ומצא לי שגיאה. קודם כל שיעבוד להם ויגיע לוינדוס שיתחילו לבדוק ואם לא מוצא שגיאה שיעלו עוד קצת עד שמוצא שגיאה על ה 10 דקות ואז יתחילו להעלאות מתח או להוריד מגהארצ.

ההסבר מובן?

ואיזה שגיאות בדיוק אתה מדבר ?

ודבר שלישי אם אנשים אולי קראו את המדריך של ה OC הם פשוט עדיין לא הבינו כי עדיין הם לא מצליחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PRIME נחשבת כאמינה אבל עדיין מדי פעם זורקת שגיאות לא הכי מובנות בעולם..(ושוב לעשות בדיקה של 24 שעות זה מוגזם..)..

לדעתי עדיף S&M..אבל שיהיה..

שגיאות כתיב כמו:

אוורלקוק
מגהארצ

יש מבין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיקות יציבות בפריימ באמת לא נכונות !!

המחשב שלי בתדר 3800 מגה הרץ*** כמעט חודשיים עד עכשיו לא הייתי לי נפילה אחד והפריימ מצאה לי שגיאות..

אולי בגלל שהוא מזהה ג'נרי... אבל בכל זאת !!

ד"א, S&M לא מצאה שום שגיאה...

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זמן הרצת בדיקה עם S&M איזו תוכנה זאת בדיוק כי לא שמעתי עליה אולי בקיצור הזה.

ו Neo Anderson רק בשביל לעזור לך לא להעליב הסתכלתי במפרט אם לא שמת לב רק תקן את זה

Dual

DDR 512MB Daul 400@525MHz 2.5-3-3-8

ואיזה חברה של זיכרונות יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

S&M..התוכנה היותר אמינה ואיכותית..

והיא לא עובדת כמו פריים בלופים...(יש אפשרות..)

יש לה כמה מבחנים..(זיכרון/מעבד ובכול אחד כמה רמות מבחן. שאורך המבחן נקבע לפי המאמץ והסוג מבחן שבחרת..).

תוריד אותה מפה..

http://www.benchmarkhq.ru/english.html?/be_cpu.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי כולה לעזור ואמרתי מי שצריך עזרה בOC שיכנס לפה ושישאל שאלות. כי אם הוא יקרא את מה שרשמתי אז יהיה לו פחות לשאול, או שישאל ככה ידע יותר, כבר אסור לעזור אני מבין. או שרושמים יותר מדי ולאף אחד אין כח לקרוא, או שרושמים קצת ואומרים זה לא עוזר.

ודרך אגב לא הבנתי כלום מהתוכנה הזאת S&M, לא מבין מה הוא רוצה עם הזיכרונות יותר מדי כיוונים שלא יודע בדיוק מה להגדיר, תוכנת דוס מוזרה חח אפילו לא יודע איך לצאת ממנה.

ועידכנתי את התמונות למעלה ללינקים נורמלים ^^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זמן הרצת בדיקה עם S&M איזו תוכנה זאת בדיוק כי לא שמעתי עליה אולי בקיצור הזה.

ו Neo Anderson רק בשביל לעזור לך לא להעליב הסתכלתי במפרט אם לא שמת לב רק תקן את זה

Dual

DDR 512MB Daul 400@525MHz 2.5-3-3-8

ואיזה חברה של זיכרונות יש לך?

לא הבנתי אותך כל כך אחי, הזכרנונות ג'נריים לגמרי, ואלו נתונים מהOC שהגעתי לתדר של 4GHz ...

יש לי שתי סטיקים של 256...

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...