החל משפטו של מרואן ברגותי בבהמ"ש המחוזי בת"א. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החל משפטו של מרואן ברגותי בבהמ"ש המחוזי בת"א.

udicol

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם ראש חזית הדמוקרטית שנהרג מטיל שפגע בבניין שבו שהה היה פעיל פוליטית והציא פיגועים רבים נגד אזרחי המדינה.

זה שהם פעילים פוליטים לא אומר שהם נקיים מעשיית דין ישראלי . אבו מאזן, אבו עלה , וכל שאר האבוים אינם שולחים מתאבדים ופעילי טרור (או שאני טועה ואגף המודיעין של צה"ל לא עלה עליהם) והם מתמקדים בעם שלהם וניסיונות הידברות עם .

ברגותי לא יכול להנות מכל המסיבות גם יחד. לשחק אותה יעני פעיל פוליטי ולרצוח תרתי משמע ישראלים בדרכים!

עשיית דין בישראל היא המעשה הנכון ביותר, אף כי חבל שלא שלחנו אותו להנות מ-70 בתולות בגן עדן.

אין שום קשר לשחרור אדמה פלסטינית ושלום (אנחנו פשוט הורסים את המילה הזו -שלום) והרג אזרחים חפים מפשע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מסלף ידידי

הם לא מפגינים בעד המעשים שלו, אלא בטענה שלו שלא חוקי לשפוט אותו בארץ ולא מתאפשר משפט צדק.

פעילי שלום צריכים להפגין למען הרפורומות ברשות הפלסטינית, מה שמסכימים עליהם כל הצבועים מצרפת איטליה ושאר יפי הנפש.

להפגין למען (שוב פעם למען ולא בעד) רב מרצחים זה לא עומד בקריטריונים של פעילי שלום.

חוקי לשפוט אותו בישראל כיוון שכבר אין מעמד חוקי לשטחים שבהם הוא נמצא.

גם את אייכמן לא היה חוקי לשפוט בארץ אבל בכל זאת עשינו זאת.

אני מקווה שכל רוצח כולל נאסרללה יובא למשפט בין אם זה חוקי או לא חוקי למען יידעו כי יהודים דמם אינו הפקר.

נ.ב: אל תשכחו שעורך הדין של ברגותי הוא נכדו(אני חושב ) של פרפ' ישעיהו ליבוביץ הפילוסוף חתן פרס השערורייתי . חלק מדברי הפרופסור היו כל כך שערורייתיים - השוואה בין חיילים נאצים לחיילי צה"ל כה מזעזעים עד כי קמה צעקה ציבורת לביטול הפרס שקיבל.

שימו לב : הדם מגיע למקומות מוזרים במוח והם מדברים שטויות בלי סוף בגלל הפרס המטומטם הזה! המקרים עוד ידועים .....

(אל תשכחו את הת'רד על פרס ליפה ירקוני ודבריה הקשים נגד צה"ל הנלחם בשטחים.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה מסכים שהחוקיות מוטלת בספק?

נראה שכן.

כשזה נוגע לפלסטינאים, הגישה הימנית טוענת:

בין אם זה חוקי או לא חוקי למען יידעו כי יהודים דמם אינו הפקר.

טענה שהיא אנטי-דמוקרטית בעליל.. ועל זה מפגינים השלומניקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה מסכים שהחוקיות מוטלת בספק?

נראה שכן.

כשזה נוגע לפלסטינאים, הגישה הימנית טוענת:

בין אם זה חוקי או לא חוקי למען יידעו כי יהודים דמם אינו הפקר.

טענה שהיא אנטי-דמוקרטית בעליל.. ועל זה מפגינים השלומניקים

כשמדובר על חיי אזרחים - אני שולח את הדמוקרטיה לקיביניימט ! לידיעתך דמוקרטיה טובה בבחירות ופלורוליזים של ימי שקט.

***** אני מצנזר את מה שרציתי לכתוב *********

אפשר לבוא תמיד בטענות שהדמוקרטיה היא חשובה וצריך לעשות הכל כדי להציל את הדמוקרטיה. גם חטיפת אייכמן מעשה שאינו דמוקרטי. גם חיסולם של ראשי אש"ף באירופה כתוצאה מרצח הספורטאים אינו מעשה דמוקרטי.

מלחמה בחלאות אדם תבוא בתחבולות ותחכומים. גם אם זה לא נאה לאובססיות השלום של ציבור מאוד מסויים בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלחמה בחלאות אדם תבוא בתחבולות ותחכומים. גם אם זה לא נאה לאובססיות השלום של ציבור מאוד מסויים בארץ.

המשפט הסטליניסטי שלך, יאומץ בקלות רבה ע"י החמאס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כי בתחבולות תעשה לך מלחמה" (משלי כד ו')

זה לקוח מפסוק בתורה שאומץ ע"י חיל המודיעין של צה"ל שבישראל היהודית.

אני לא מתכוון להתייחס למשפט השני שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במלחמת העולם השניהה גם המריקאים וגם הבריטים (שהיום מעיזים להטיף לנו מוסר) הפציצו ערים על מנת להרוג ולהתיש את האויב... באחת ההתקפות נהרגו יותר מ 38,000 אזרחים בעיר אחת! אז לא צריך להתלונן על זה שאנחנו שופטים רוצח המונים בישראל.

כפי שאמרו, ויאמרו שוב, במלחמה כמו במלחמה לא משחקים משחק הוגן, ובטח שלא דמוקרטי, כי אם נעשה זאת נפסיד.

אם הערבים פועלים נגד הדמוקרטיה, נגד החופש, ונגד הזכות לחיות ורוצחים אנשים חפים מפשע. הבאתם למשפט ולא חשוב באיזו מדינה הוא מעשה חוקי ונכון!

ואגב... אני לא מבין מדוע זהו מעשה לא דמוקרטי ??? . החוק הישראלי מתיר לנו לשפוט את אזרחי השטחים בארץ... נוגד את החוק ? לא.

נוגד את הדמוקרטיה? לא. הכל חוקי ותקין ע"פ החוק הישראלי, ופגיעה בדמוקרטיה בטח שאין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום כוונה להכנס לויכוח הזה, אבל אני יגד דבר אחד.

אין לי שום דבר מול דמוקרטיה, ובדרך כלל אני מקשיב לכל דעות של אחרים,

אבל רוב השמאל בישראל מאופין בחוסר חשיבה. אנשים שרוצים שלום, לא אכפת להם לתת.

עד כאן זה בסדר. אבל האנשים האלו לא מפעילים שום חשיבה, הולכים נגד האינטרסים של מדינת ,

ומחפשים את הטוב שבאויב הנורא, בכל מחיר.

נדיר שתשמע שמאלן מעביר ביקורת על הערבים. הוא תמיד יהלל אותם, ויכאב את כאבם, וישמח להעניק להם

את ארצו אפילו אם הם מנסים לןחסל את משפחתו.

זה מאפין הרבה תנועות שמאל, חוסר חשיבה.

ותבינו, אני מוכן להקריב הרבה שטחים, אם היה עם מי לדבר, עם היה עם מי לעשות שלום.אבל עכשיו אין.

והשמאחנים שרוצים לעשות שלום עם עראפת, פשוט לא חושבים ומתעלמים מהמציאות.

אני יכול להיות קיצוני לשני הצדדים, אם נחוץ. מוכן לסיע ולתת שטחים, אבל מוכן לכלוא את הפלסטינאים

בערים שלהם מכותרות. הכל בהתאם לנסיבות. מי שמגדיר לעצמו עמדה פוליטית, הוא לא הכי חכם לדעתי. עמדה פולטית

צריך להעמיד לפי המצב.

- אגב, הדבר לא בקשר לכל תנועות השמאל אלה לרובם.

לאחרונה יש מספר אנשים חכמים שנחשבים שמאלנים, אבל "שמאלנים חושבים".

שיקול דעת, וניתוח של המצב. אינטלגניציה אדירה. ראיתי פעם בתוכנית קול העם בבריזה ויכוח אם לגרש את ערפת או לא.

ישבה אחת, סליחה על הביטוי, דפוקה טיפה, ההגדרה המושלמת ל"שמלאני טיפש".

"אני יתן להם את כל ההתנחלויות" אני יחלשוב שלום, נחשבו שלום, ויהיה שלום". היה צריך לראות כדי להאמין.

אני שמח לראות שחלק מהשמאלנים הם לא כך. הם שונים.

אולי הם לא צתריכים להקרא שמלאנים, הכינוי הזה עושה איתם עוול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כי בתחבולות תעשה לך מלחמה" (משלי כד ו')

זה לקוח מפסוק בתורה שאומץ ע"י חיל המודיעין של צה"ל שבישראל היהודית.

אני לא מתכוון להתייחס למשפט השני שלך.

הפסוק אומץ ע"י המוסד.

אתה חי במדינה עם חוקים, שלא מוכנה לחוקים שהיא חוקקה ומוכנה לשבור אותם כשמדובר בנקמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה בדיוק לא חוקי לשפוט את ברגותי בישראל?

הוא תושב שטחי C, שנתונים תחת שליטתה של הרשות הפלשתינאית שאין לה מעמד רשמי של מדינה, אין לה את האמצעים להביא את ברגותי למשפט צדק (בדו"ח של אחד הארגונים ההומניטריים שסיפר על פיגועי ההתאבדות [פתחתי על זה ת'רד בפורום הזה] הועברה ביקורת חריפה ביותר על משפט השדה שערכה הרשות לרוצחי השר זאבי), אז אם כבר מדינה כלשהי מוסמכת לשפוט את ברגותי, זו כי הוא פגע באזרחי .

כשישראל מבצעת סיכול ממוקד, כל העולם מתקומם - בדרך כלל בצדק אם כי בצביעות.

האלטרנטיבה לסיכול הממוקד הוא הבאת המבוקשים למשפט בארץ, וכשזה קורה, על מה יש לצעוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...