משחק DARK VENGEANCE במחשב P4 2G - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחק DARK VENGEANCE במחשב P4 2G

toroker

Recommended Posts

שלום לכולם !

לפני כמה שנים רכשתי משחק "DARK VENGEANCE" ומאוד נהניתי לשחק בו במחשב הישן שלי שמיכל : מעבד P133 ,לוח האם INTEL ,זיכרון 32 MB , כרטיס מסך RIVA TNT 16 MB , דיסק קשיך 8 GB ,מסך של PACKARD BELL 1020 , כונן CD-ROM LGX52 .

לפני חודש רכשתי מחשב חדש שמכיל : מעבד P4 2G , לוח אם INTEL "MARYWALLE" 2 ,זיכרון 256 MB ,דיסק קשיך 41GB ,כרטיס מסך NVIDIA GFORCE2 MX400 , מסך LG 795 PLUS , כונן CD-ROM LGX52 .

בשני מחשבים השתמשתי במערכת הפעלה WINDOWS98 .

גיליתי לאחר התקנה של המשחק במחשב החדש שלא עובד המשחק הזה .

שיניתי את מגרסה 8.0 ל 8.1 ,התקנתי חדשים לכרטיס מסך ולכרטיס קול ולא עזר כלום האם יש לכם איזה שום פתרון לזה ?

בתודה

טורוקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו הודעת שגיאה אתה מקבל כשהמשחק לא עולה? בכל מקרה, עשקו אותך עם המחשב. למרות שהלוח נורמאלי (אם אני לא טועה), הכטיס מסך מיושן, ויש לי הרגשה שיש לך הארד דיסק של .... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו הודעת שגיאה אתה מקבל כשהמשחק לא עולה? בכל מקרה, עשקו אותך עם המחשב. למרות שהלוח נורמאלי (אם אני לא טועה), הכטיס מסך מיושן, ויש לי הרגשה שיש לך הארד דיסק של .

שלום אדוני !

בהמשך למכתבי הקודם ברצוני להוסיף כמה תשובות לשאלותכם .

1) כאשר אני מעפיל NEW GAME או שנותן למחשב להעפיל DEMO של המשחק "DARK VEGEANCE" על המסוף אני מקבל הודעה שהיע בתוך חלון קטן בחלק העליון בצד שמאל ERROR ובעמצה של אותו חלון DSERR_GENERIC ולחצן בעמצה של חלון "אישור" .

2) לאחר שאני לוחץ על מקש רווח ("אישור") כמה פעמים מופיעה חלון אם הודעה שהיעה וכתוב בו FILE WARLOCK.TXT : LINE 205:CAN'T FINDE SOUND FILE WAVE0199 ולחצן של אישור .

3) HD41GB של ועד היום אין לי איתו בעיות .

בתודה וכבוד רב,

שנה טובה

טורוקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך להשתמש בהודעות או במונחים כמו "אדוני" פה ;)

העדכון האחרון למשחק נמצא פה

http://www.dark-vengeance.com/downloads/index.html

אני מקווה שלא העברת את הדיסק ממחשב ישן לחדש בלי להתקין את מערכת ההפעלה מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום אדוני !

תודה לך בקשר ל אזהרה לדיסק הקשיח שיש ברשותי .

אני רכשתי את ה HD של בתאריך 10/2001 והשאלה שלי איך אני יכול לדעת האם הוא מאותו סידרה הבעיתי שיש כל כך הרבה הכתבות שליליות ?

בכבוד רב ,

ושנה טובה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אדוני?

בכל אופן הכל כתוב בת'ראדים שהבאתי לך, בהנחה שלא שמת לב הסדרה החדשה של היא הפגוע וסביר להניח (כלומר בטוח) שהכונן שלך הוא מהסדרה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההודעה מציינת שחסר איזה קובץ WAV כלשהו...ניסית להסיר את המשחק ולהתקין אותו מחדש???

1) נכון אדוני שההודעה מציינת קובץ WAV .

2) ההודעה המוזרה שמופיעה , הופיעה גם כאשר התקנתי שוב את המשחק הזה .

3) כמו שציינתי במכתבי הראשון המשחק הזה עובד בלי שום בעיה במחשב P133 וגם במחשב PIII 800MHZ .

4) הקובץ WAV כזה לא מופיה לא בסיםריה של המשחק ולא בתקליט התקנה .

בתודה ובכבוד רב ,

טורוקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...