מע' הפעלה בעברית / אנגלית - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מע' הפעלה בעברית / אנגלית

lharpaz

Recommended Posts

יש לי שאלה לגבי השפה של מע' ההפעלה.

מה הקטע של הגרסה העברית? במה היא שונה מהאנגלית?

האם זה רק בתפריטים / קבצי help ? או שיש גם משהו בקשר לתמיכה בשפות וכו' ?

אני רוצה מע' הפעלה עם תפריטים והכל באנגלית, אבל כמובן שאני חייב תמיכה בעברית.

פעם היו גרסאות באנגלית עם Hebrew enabled או משהו כזה, אבל לא שמעתי על זה ב-XP.

אשמח להסברים בנושא.

למה אני שואל?

אני שוקל לקנות winXP נוסף בשביל מחשב נוסף, אז חשוב לדעת שאני קונה את המוצר הנכון.

וגם, בקרוב (חצי שנה?) תצא ה-Vista, אז רציתי לדעם האם לרוץ ולקנות אותה איך שהיא יוצאת, או שצריך לחכות מלא זמן עד לגרסה העברית.

שאלה נוספת - בקשר ליישומי (אופיס) - אם זה לא המקום, אז תגידו לי איפה לשאול

למעשה זו בדיוק אותה השאלה...

יש לי גרסה אנגלית של 2003, אבל אין לי מילונים בעברית (בוורד למשל - אין מילון, בדיקת איות וכו').

אז איזו גרסה בעצם צריך לקנות בשביל שיהיו מילונים בעברית, אבל שהתפריטים לא יהיו בעברית אלא באנגלית ?

תודה מראש !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בXP יש הרבה שפות ולא רק עיברית אלה גם יפנית וכו

ובהתקנה אתה צריך ליבחור איזה שפות להתקין ואיזה שפות יהיו ברירת מחדל-לדוגמה (עיברית ואנגלית ישתמשו באופן רגיל במקלדת)

ככה שלמי שיודע אנגלית עדיף ליקנות גירסה אנגלית=תפריטים באנגלית

ולהתקין תשפות שהוא צריך

תגירסה העברית אני לא מכיר

ועדיף לחכות לביקורות ברשת-בטח יהיה באתר הזה -לפני שקונים תוכנה יקרה כמו שאני מעריך הWIN-V יהיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקטע של הגרסה העברית? במה היא שונה מהאנגלית?

אין הבדל, ההבדל הוא רק בממשק המישתמש

אני רוצה מע' הפעלה עם תפריטים והכל באנגלית, אבל כמובן שאני חייב תמיכה בעברית. פעם היו גרסאות באנגלית עם Hebrew enabled או משהו כזה, אבל לא שמעתי על זה ב-.

כל מגיע אוטומטית עם תמיכה בעיברית, לא צריך לקנות גירסה מיוחדת, אלא אם כן אתה רוצה גם תפריטים בעיברית.

אז איזו גרסה בעצם צריך לקנות בשביל שיהיו מילונים בעברית, אבל שהתפריטים לא יהיו בעברית אלא באנגלית ?

לגבי , קונים את ה-Language Pack בעיברית ושם יש אפשרות להתקין רק את המילונים או להתקין גם את ממשק המשתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

כל XP מגיע אוטומטית עם תמיכה בעיברית, לא צריך לקנות גירסה מיוחדת, אלא אם כן אתה רוצה גם תפריטים בעיברית.

ידוע כבר מה מתוכנן ל-Vista ?

לגבי אופיס, קונים את ה-Language Pack בעיברית ושם יש אפשרות להתקין רק את המילונים או להתקין גם את ממשק המשתמש.

אז בעצם משלמים פעמיים?

פעם בשביל באנגלית (בשביל התפריטים באנגלית) ופעם בשביל ה-Language Pack (בשביל המילונים) ?

נשמע לי לא משהו... - אין דרך (חוקית) אחרת?

אם קונים את הגרסה העברית יש אפשרות לשנות את התפריטים כך שיהיו באנגלית (וגם ה-help) ? או שאין דרך להתחמק מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...