עצוב. אתרים נאצים. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עצוב. אתרים נאצים.

00000

Recommended Posts

תמיד רציתי לפרוץ אתר כזה ולדחוף להם תמונה כזאת :)

העיקר אחרי זה אף אחד לא מבין למה אתרים גדולים ורשתות IRC חוסמים ישראלים... אנטישמים, אעלק.

::)

מה שאתה אומר נכון, אבל אין לזה שום קשר.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה יודע להתעלם מה הבעייה זהו פתרון זמני שרק מגדיל תבעיה

תחשוב ככה האתרים האלה שוטפים לאנשים תשכל לשנוא שחורים\יהודים\סינים\ מה לא ?

ורק צריך כמה שרוטים בראש שיממשו את זה

ולא חסר כאלה בעולם שלנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמישהו יביא לו תכתבה על הטמבל שנכנס לתחנת משטרה גנב משוטר תאקדח ירה ב2 שוטרים גנב ניידת התחיל לנסוע איתה כמו מטורף ואז נכנס במשהו ירה בעוד כמה שוטרים לא לפני שהם הספיקו לירות בו BUSTED אבל הפעם אין עוד חיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ואנשים יורים באנשים אחרים בגלל שהם שיחקו , ברור.

קרו דברים מעולם.

אותו הדבר קרה בנושא הסרט "מהיר ועצבני".

יש לי חבר ששיחק במבוכים ודרקונים פעם, צירפו אותו לאיזושהי כת בתל אביב, והוא התחיל לחשוב שהחיים האמיתיים זה מבוכים ודרקונים.

כשהלכנו לים עם כל החברים הוא הוציא מקל והתחיל להילחם, בהתחלה חשבנו שזה בצחוק, אבל אחר כך הבנו שהוא מטורף, עד היום הוא בטיפול פסיכיאטרי והוא יצא מזה. לא להאמין עד כמה שדברים יכולים להשפיע על אנשים.

עכשיו בחזרה לנושא הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמישהו יביא לו תכתבה על הטמבל שנכנס לתחנת משטרה גנב משוטר תאקדח ירה ב2 שוטרים גנב ניידת התחיל לנסוע איתה כמו מטורף ואז נכנס במשהו ירה בעוד כמה שוטרים לא לפני שהם הספיקו לירות בו BUSTED אבל הפעם אין עוד חיים

אתה בטוח שלא חלמת את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח תדוגמא הכי טובה אח שלי בן 13 רואה wwe יום אחד הלך הביא לילד דלת לראש כי הוא חשב שזה כמו בטלווזיה לא יקרה לו כלום :\

גם אני מתעניין ב-WWE ועדיין לא שברתי לאף אחד שום דבר ולא דופק פחי אשפה לאנשים בראש.

אז אחיך כנראה קצת דפוק בראש אם הוא דפק ואף אחד לא הסביר לו שהאנשים ב-WWE הם שחקנים וזה בכלל לא אמיתי.

ובגלל מפגרים כמוהו לא צריך להפסיק את הWWE אלא ללמד מפגרים משהו על החיים.

ובגלל המטומטם האפס הזה:

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-3126089,00.html

לא צריך לבטל את , כי אני חושב שהיחס בין אנשים שלא הולכים לדרוס זקנות בכביש אחרי משחק

בGTA לבין אנשים שפשוט משחקים במשחק ונהנים קצת הוא לטובת הנורמאליים יותר.

מה שמביא אותנו לנקודה שבגלל היטלר, לא צריך להפסיק את חופש הביטוי...בטח לא באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להוציא אותם להורג על ידי עקירת אברים פניימים ללא הרדמה ולהראות להם כול פעם איזה חלק הוצאנו תראה כבד ! וואי מענין מה יקרה לך אם נעשה עליו צלב כרס בעזרת האיזמל אמממ איזה שפריץ של דםםםם איזה יופי אתה עדיין חי עומד להתעתלף אבל חיי הייי מה זה פה ? טחול חחח אני מת על זה בו נהופוך אותו למסננת

כן אני סדיסט מבינים אותי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...