קניית PS2 בארץ - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית PS2 בארץ

tomersbar

Recommended Posts

חבר שלי רוצה לקנות PS2 בגרסה הקטנה והחדשה. לאחר חיפוש קצר בזאפ, הוא ראה כי אפשר לקנות את הקונסולה בכ- 1000 שקל. החנויות שבהם הוא שוקל לקנות הם Sollan ו- enjoystick.

1. האם אפשר להשיג את הקונסולה במחיר יותר טוב בארץ?

2. מה דעתכם על החנויות הנ"ל,האם הם אמינות? אולי אתם יכולים להמליץ על חנויות אחרות...

תודה :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון לא מומלץ לקנות קונסולת PS2 כרגע

בקרוב יוצאות הPS3 ביפן [עניין של חודשים עד חצי שנה לפי מה שסוני אומרים]

ואני מאמין שעם יציאת PS3 לשוק [אפילו שזה לא לשוק המערבי] מחירי הPS2 יצנחו מאוד...

חבל לקנות PS2 ב-1000 ש"ח אם בעוד כמה חודשים זה יהיה זול בצורה משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק זה -המישחקים של הPS2 מאוד יקרים בארץ וביגלל זה הרבה אנשים קונים PS2 +מוד ציפ

ומוד ציפ איכותי היום +התקנה עולה בסביבות 500 שקל ככה שזה לא מישתלם

זה יצא לך 1000+500+כרטיס וידית נוספת ולקונסולה שנחשבת היום למיושנת מחיר כזה לא ניראה לי מישתלם

עדיף לנסות ליקנות בחול בהרבה יותר זול ולותר על האחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק זה -המישחקים של הPS2 מאוד יקרים בארץ וביגלל זה הרבה אנשים קונים PS2 +מוד ציפ

ומוד ציפ איכותי היום +התקנה עולה בסביבות 500 שקל ככה שזה לא מישתלם

זה יצא לך 1000+500+כרטיס וידית נוספת ולקונסולה שנחשבת היום למיושנת מחיר כזה לא ניראה לי מישתלם

עדיף לנסות ליקנות בחול בהרבה יותר זול ולותר על האחריות

זה די בעייתי לקנות מחו"ל

כי באירופה קונסולת PS2 עולה בערך כמו בארץ ורק בארה"ב זה יותר זול...אבל אם אתה קונה PS2 מארה"ב,רק משחקים מארה"ב יעבדו על הקונסולה...כי הוא עובד על שיטת PAL,והמשחקים בארץ ובאירופה פועלים על שיטת NTSC....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שהוא ירצה מוד צ'יפ. כמה יותר זול זה כבר יהיה בחו"ל?

ובכל זאת... מה דעתכם על החנויות הנ"ל?

לא מכיר תחנויות

והמחיר תלוי מאוד באיזה ארץ ניקנה המכשיר ויש מקומות שPS2 +מוד ציפ+זיכרון יעלה לו הרבה יותר זול

מ1000 שקל של מכשיר בלי כלום בארץ

הבעיה שיש גם זיופים ככה שזה עינין של מזל וצריך גם לימצוא מישהו שטס לארצות בסיגנון טיוון וכו(עד כמה שאני זוכר בטיוון מיצרים מוד ציפים אז אני מאמין

שזול שם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה די בעייתי לקנות מחו"ל

כי באירופה קונסולת PS2 עולה בערך כמו בארץ ורק בארה"ב זה יותר זול...אבל אם אתה קונה PS2 מארה"ב,רק משחקים מארה"ב יעבדו על הקונסולה...כי הוא עובד על שיטת PAL,והמשחקים בארץ ובאירופה פועלים על שיטת NTSC....

א. בישראל זה עובד על PAL, באמריקה זה עובד על NTSC

ב. באמריקה הקונסולה עולה 140 דולר ! שזה 650 שקל ! לעומת 1000 בארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. בישראל זה עובד על PAL, באמריקה זה עובד על NTSC

ב. באמריקה הקונסולה עולה 140 דולר ! שזה 650 שקל ! לעומת 1000 בארץ...

הוא רוצה ליקנות PS2 +מוד ציפ אז זה לא ישנה לו הטלויזיות שמוכרים בארץ הם מולטיזון ככה שPS2 +מוד ציפ אומר שהוא

יוכל להריץ מישחקים מכל האזורים רק צריך מתאם לחשמל ביגלל המתח השונה בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל בין הקונסולה PS2 החדשה לישנה חוץ מהגודל?

800 שקל

טמבל מי שקונה קונסולה ps2 חדשה, בסביבות ה 800 ש"ח אתה מביא ps2 עם מודצ'יפ ששווה בעצמו איזה 500 ש"ח! ברור שהבן אדם

מביא לך גם בלי סוף משחקים עם זה כי הם גם ככה צרובים, וכמובן 2 סטיקים ומי יודע מה עוד..., מנסיון שלי אפשר גם להשיג את

הקונסולה המוקטנת במצב משומש,אין שום הבדל בינהם, הדבר היחדי שצריך לתת דגש עליו הוא מצב העין של ה , ה PS עצמו לא "מתקלקל"

אבל העינית של ה נחלשת שקוראים צרובים, אישית הייתי קונה רק משומש, אפשר להשיג עסקאות שחבל"ז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...