גזענות בארץ -או- דברים שלא תראו במהדורת החדשות (לא בנושא ערבים, למודאגים) - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גזענות בארץ -או- דברים שלא תראו במהדורת החדשות (לא בנושא ערבים, למודאגים)

nice-1

Recommended Posts

כמה דברים... נשפכתי מצוחק מהתמונה... אהבתי..

כמה עובדות שיראו כדעה גיזענית וזה לא אני לא הולך להכליל אבל יש הרבה מהם..

האתיופים רובם חסרי השכלה בסיסית החשיבה שלהם בסיסית והם לא מסוגלים לשרוד במערכת החינוכית עקב חינוך לא נכון של הורים שבאו מאתיופיה וגרו בבתי בוץ והתחתנו בגיל 13 ולא מבינים מהחיים שלהם מה זה צויליזציה... הם באו ממדינה שהתרבות אחרת לגמרה! אני לא שונא אותם אבל יש לי בעיה איתם כי הם מידרדרים לפשע וסמים וזה מעצבן אותי רצח שלא רק שהם טיפשים ולא תורמים הם עוד יורדים לפשע וזה עצוב... צריך לעזור להם בדרך כלשהי אבל כאשר המדינה במצב שלנו ממש לא אכפת לי מהאיתיופים קודם אני דואג לתחת שלי אחרי זה לשלהם...

דבר שני שאני יזכיר לכולם שסבא וסבתא שלי באו לארץ הם גרו באוהלים ועבדו קשה וקרעו את התחת כדי להשיג בית האיתיופים באו וציפו שיתנו להם כל כי הם יהודים אני אישית אשכנזי אבל הרבה מאנשי עדות המזרח סבלו הרבה שנים מתנאים קשים ועדיין יש אנשים כאלה אני לא מוכן לתת איזה התייחסות מיוחדת לאיתיופים בגלל שהם שחורים... אנחנו גזענים ולא יעזור... אם הם רוצים עזרה שילכו לעבוד ויוכיחו שהם שווים את זה....

בקשר להומואים אין לי מהלהגיד אין לי שום בעיה שירביצו להם (אני לא תומך אבל אני לא מונע...) אני בדעה מאוד גזענית לגביהם... אני חושב שלהיות הומו זה טעות בטבע ואיזה פגם בראש אני לא דוגל בלהרוג אותם אבל אני לא אוהב אותם ואני הכי שונא את ההומואים שמחצינים את זה כלומר ללכת ולדבר כמו הומו.... להיות הומו זה עיניינו האישי עם מי הוא במיטה אבל לא צריך להראות את זה לכולם... אני פשוט מאוד לא אוהב אותך מה לעשות אני הומופוב...

תקנו אותי אם אני טועה לגבי משהו... :-\

תגיד לי

אתה נורמאלי?!

בן כמה אתה, ומאיפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

]

האתיופים רובם חסרי השכלה בסיסית החשיבה שלהם בסיסית והם לא מסוגלים לשרוד במערכת החינוכית עקב חינוך לא נכון של הורים שבאו מאתיופיה וגרו בבתי בוץ והתחתנו בגיל 13 ולא מבינים מהחיים שלהם מה זה צויליזציה... הם באו ממדינה שהתרבות אחרת לגמרה! אני לא שונא אותם אבל יש לי בעיה איתם כי הם מידרדרים לפשע וסמים וזה מעצבן אותי רצח שלא רק שהם טיפשים ולא תורמים הם עוד יורדים לפשע וזה עצוב... צריך לעזור להם בדרך כלשהי אבל כאשר המדינה במצב שלנו ממש לא אכפת לי מהאיתיופים קודם אני דואג לתחת שלי אחרי זה לשלהם...

דבר שני שאני יזכיר לכולם שסבא וסבתא שלי באו לארץ הם גרו באוהלים ועבדו קשה וקרעו את התחת כדי להשיג בית האיתיופים באו וציפו שיתנו להם כל כי הם יהודים אני אישית אשכנזי אבל הרבה מאנשי עדות המזרח סבלו הרבה שנים מתנאים קשים ועדיין יש אנשים כאלה אני לא מוכן לתת איזה התייחסות מיוחדת לאיתיופים בגלל שהם שחורים... אנחנו גזענים ולא יעזור... אם הם רוצים עזרה שילכו לעבוד ויוכיחו שהם שווים את זה....

בקשר להומואים אין לי מהלהגיד אין לי שום בעיה שירביצו להם (אני לא תומך אבל אני לא מונע...) אני בדעה מאוד גזענית לגביהם... אני חושב שלהיות הומו זה טעות בטבע ואיזה פגם בראש אני לא דוגל בלהרוג אותם אבל אני לא אוהב אותם ואני הכי שונא את ההומואים שמחצינים את זה כלומר ללכת ולדבר כמו הומו.... להיות הומו זה עיניינו האישי עם מי הוא במיטה אבל לא צריך להראות את זה לכולם... אני פשוט מאוד לא אוהב אותך מה לעשות אני הומופוב...

מה אתה מדבר שטויות אני גר ליד מלא אתיופים ושתידעו הם העדה הכי טובה !!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קורא למדיניות מוצהרת של משרד החינוך "מקרה קצה"- זה בעיה שלך

עוד בעיה קטנה זה הבנת הנקרא, נשארו יותר מ16 אתיופים בבית 6 מתוכם כבר קובלו ואח"כ בוטלה קבלתם.

אז זהו, שכן מכים הומואים ברחובות.

כבר אמתי ואני אומר שוב (כי אנשים לא מוכנים לקלוט) מדיניות האינטגרציה של משרד החינוך דווקא מונע גזענות, זה מונע מצב של "גטאות לשחורים" , לפחות מבחינה חינוכית... הבעיה במדיניות הזו היא שהיא כמו כל מדיניות , מאוד כוללת. ולכן לא מוזכרים בה מקרי קצה, כמו המקרה שמוזכר כאן. והטיפול באותם מקרים נתון בידי דרגים זוטרים , שלא בהכרח מבינים את משמעות המדיניות ומבצעים את החוק היבש ותו לא. 16 תלמידים ( או כמה שזה לא יהיה) מתוך כמה מאות תלמידים אתיופים זה נקרא בעיני מקרה קצה.. וגם לא בהכרח מקרה של גזענות אלא סתם טמטום של מנהל זוטר שהחליט להיותר "ראש קטן" לבצע את המדיניות כלשונה.

בנוגע למקרה ההומוסקסואלים... מדובר בבעיה כלל עולמית, ולא בהכרח ישראלית... ההומוסקסואליזם היא תופעה אמנם לא חדשה, אבל בשנים האחרונות היא הפכה ליותר בולטת מכיוון שהומוסקסואלים רבים הצהירו על העדופתיהם המיניות, בתור תופעה חדשה שנוגדת את צורת החשיבה המקובלת עד עכשיו ברור שתהיה התנגדות של קבוצות מסויימות. אני טוען שהתופעה הזו תלך ותעלם ככל שאנשים שהזמן יעבור ואנשים יתרגלו לתופעת ההומוסקסואליזם.

אך עדיין למרות התופעה הזו חלק נכבד בחברה מקבל את ההומואים כאנשים רגילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך כל גיבוב השטויות שלך (שלרובו אני לא באמת רוצה להגיב), אני יכול להסכים לנקודה אחת קטנה. אני באמת לא אוהב את ההחצנה של הומואים לגבי המיניות שלהם. מצעד הגאווה מגעיל אותי כי הוא משמש כפלטפורמה לכל מי שאוהב ללטף את התחת של החברים שלו בפומבי להראות את עצמו וזה לא צריך להיות ככה. אתם אוהבים גברים? סבבה. תאהבו אותם כמה שאתם רוצים בבית שלכם. כמו שאני לא עושה תהלוכות ומנופף באיבר המין שלי ברחוב כדי להראות שאני סטרייט, אל תעשו את זה כדי להראות שאתם הומואים. מפה ועד לשנוא אותם ולדבר על להרוג אותם הדרך ארוכה וזו דרך גזענית שאני לעולם לא אלך בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני הגבתי הצורה רצינית ונימקתי מה אני חושב...

אתה אל תגיד לי שזה שטויות כי זה אמת ועובדות אמרתי שאני לא מכליל ואני לא רוצה להרוג את ההומואים רק אמרתי את האמת.

לא צריך לרחם על האיתיופים כל העדות עברו את זה תוך דור שתיים הם יסתדרו עד אז....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להבדיל בין מה שאתה חושב לעובדות. רוב התוכן של הדברים שלך הוא שטותי.

גם הסבא והסבתא שלי באו לארץ וחיו באוהלים וקרעו את התחת בעבודה, זה לא נותן לי זכות לסנן את מי שמגיע עכשיו, או לתת לו את אותם התנאים. המדינה התפתחה בחמישים ומשהו שנים שהיא קיימת, ולשמחתנו אנחנו יכולים להציע סופסוף תנאים סבירים לעולים שאנחנו קולטים. לפי ההשקפה שלך, אנחנו צריכים לתת להם להמשיך לאכול חרא כי גם אנחנו אכלנו. זאת השקפה מעוותת. אתה רוצה לתת להם שני דורות "להתרגל"? הגיעו לך אנשים תמימים ואתה רוצה להפוך אותם ל"ישראלים מן המניין"? להפוך אותם לחצופים, גסי רוח וגזענים, שילכלכו על העולים שיגיעו עוד חמישים שנה מי יודע מאיפה? עם "תקופת הסתגלות" כזאת, אתה לא תבנה מדינה יותר טובה, אלא פח זבל אנושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

אני לא רוצה לדבר במקום טאזוק, אבל ברצוני להגיד מה שנאי חושב שהוא התכוון אליו.

אתה צריך להבדיל בין מה שאתה חושב לעובדות. רוב התוכן של הדברים שלך הוא שטותי.

האמת שהוא ממש לא שטותי, הוא פשוט לא מציין את האחוזים הממש ממש קטנים שלא מתנהגים כמו שהוא אמר(אני אומר את זה עם הסתייגות, כבר).
גם הסבא והסבתא שלי באו לארץ וחיו באוהלים וקרעו את התחת בעבודה, זה לא נותן לי זכות לסנן את מי שמגיע עכשיו, או לתת לו את אותם התנאים.
לא, אבל שהם כבר מצפים שיהיה להם בית, עבודה וכו', זה כבר מוגזם.

אנחנו מרשים עליה של כול יהודי ויהודי לישראל, והממשלה מתייחסת אליהם יותר מדי טוב לדעתי.

כול אדם צריך להצליח בזכות עצמו, ולא מאיפה שהוא עלה\נולד ולאן הוא הלך\נשאר.

לפי ההשקפה שלך, אנחנו צריכים לתת להם להמשיך לאכול חרא כי גם אנחנו אכלנו. זאת השקפה מעוותת. אתה רוצה לתת להם שני דורות "להתרגל"? הגיעו לך אנשים תמימים ואתה רוצה להפוך אותם ל"ישראלים מן המניין"? להפוך אותם לחצופים, גסי רוח וגזענים, שילכלכו על העולים שיגיעו עוד חמישים שנה מי יודע מאיפה? עם "תקופת הסתגלות" כזאת, אתה לא תבנה מדינה יותר טובה, אלא פח זבל אנושי.

אוי נו באמת!!

עשה לי טובה.

[אני לא מדבר בהכללה, אני מדבר על רוב האנשים שאני ראיתי עד היום]רוסים ואתיופים בדרך כלל אנשים גסים ולא תמימים בגרוש.

יש באוכלוסיה שלהם אחוזי פשע גדולים ולא פעם ולא פעמיים ראיתי רוסים ואתיופים בבית ספר שלי שמתנהגים בצורה מבישה, עולים חדשים דנדשים שעוד לא הספיקו לתפוס את הראש הישראלי.[\אני לא מדבר בהכללה, אני מדבר על רוב האנשים שאני ראיתי עד היום]

אומנם יש גם כמה מקרים, שהם אנשים מאוד מנומסים ושכיף לדבר איתם וכו' והם תורמים המון למדינה, רובם לא כך.

לא משנה כמה אתה רוצה לייפות את זה.

אומנם אנחנו, התושבים, לא תמיד מקבלים עולים בצורה של הכנסת פנים יפה, וזה לא בגלל שאנחנו גזענים ולא כלום.

יש מוניטין(תקרא לזה דעה קדומה, אבל היא מבוססת) שאותם עולים עשו לעצמם, כמו שגם יש לישראלים ולכול עם ועם שקיים.

בנוגע להומאוים, טאזוק צודק במאה אחוז.

זה שהם הומואים לא אומר שהם צריכים ללכת ולצעוק את זה בראשי חוצות, הם עושים את זה כאילו הם רק הומואים וכלום חוץ מזה, והדבר הזה מעצבן בטירוף.

שיהיו הומואים, שיאהבו פרות מצידי, אבל למה שכול העולם ידע מזה? למה לצאת מהארון?

זה באמת לא צריך לעניין אף אחד(אני לא מדבר על חברים קרובים של אותם הומואים או דברים כאלה), לכן זה מאוד מקומם ומפה באה השנאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...