איך עושים 36/40 ב AA's Marksmanship? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך עושים 36/40 ב AA's Marksmanship?

DXT

Recommended Posts

אני משער שבשביל ה Sniper School צריך להצליח לפגוע ב 36 מתוך 40 באימון הראשון, נכון?

לפני כמה חודשים שהמשחק יצא כמעט הצלחתי פעם אבל כשחזרתי לשחק לאחרונה אני פוגע ממש עקום!

אני (נגיד בעמידה) מכוון על המטרה (אזור אמצע גוף) עם הסקופ, מחכה שהוא (אני) יקח אוויר, מחכה חצי שנייה ויורה (לפני שהכוונת זזה שוב כמובן), לפעמים פוגע אבל המון פעמים לא! ולא ברור לי איך הצלחתי להחטיא כאשר אני מכוון למרכז המטרה והסמן ללא תזוזה :bash: :bash:

תעזרו לי, תביאו טכניקות שלכם, משהו... :-\

משום מה נראה לי שעשו את הירי קשה יותר מאז הגרסא הראשונה. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי האמת

אולי דרך תוכנה חיצונית כמו GS או TASE.

הכוונה היא ל Gamespy ול The All-Seeing Eye

אז מה זה האחד הבחור והאחד אחריו? מה עושים בזה? ניסית להכנס זה מכניס אותך למקום שבכאילו מחפש לזה סרבר

AO.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד הגיוני לכתוב את הקיצורים (שלא מודייקים - The All Seeing Eye=ASE) וגם לכתוב את השמות המלאים. :bash:

לא יותר קל פשוט לכתוב את השמות המלאים?

בכל מקרה, אתה לא יכול לשחק באינטרנט עם הרובי צלפים בלי לעבור את ה-Sniper School. אלא אם זה סרבר עם צ'יטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד הגיוני לכתוב את הקיצורים (שלא מודייקים - The All Seeing Eye=ASE) וגם לכתוב את השמות המלאים. :bash:

בכל מקרה, אתה לא יכול לשחק באינטרנט עם הרובי צלפים בלי לעבור את ה-Sniper School. אלא אם זה סרבר עם צ'יטים.

אני לא מבין מה צריך לעשות במשימה הראשונה של הסנייפר סקול אני רק יודע שיש לך ניסיון אחד

נ.ב

מצטער שאני שואל כ"כ הרבה שאלות פשוט הורדתי את המשחק שלשום ואני מאד מתלהב מימנו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגיון שלי הוא נשגב מהבנתך 8) ::) ;D

עדיין לא מצליח לי בעעע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להגיע לבית ספר לצלפים עם צ'יטים ואז לעבור אותו יעני "עוד פעם" וככה זה ירשום בשרת שעברתה או שאתה חייב לעבור גם את

ה36\40

אתה שואל? כי אם כן אז לא. הכוונה ל צ'יטים היא שבסרבר יתנו לך לבחור את ה SNIPER.

ואם אני לא טועה, הוא מדבר באנגלית שם. לא הבנת מה הוא מסביר? שטויות. עם הצלף, יש לך אימונים קודם כל. אחרי כן, כשאתה מחליט או כשאין כדורים, אתה צריך למצוא משהו לבן בצד ימין-אמצע. זה לא עוזר ההגדרה שלו, כי גם ככה זה לא מובן.

בסניפר השני, גם צליפה, ואחרי זה שוב ירייה אחת על פגז שנמצא בצד ימין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...