בקשר לכונן קשיח 15000RPM - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר לכונן קשיח 15000RPM

fire15

Recommended Posts

ואגב, כל בקר יעבוד איתו.. אבל על מנת לנצל אותו בצורה מיטבית הוא צריך בקר שתומך ב ultra160, שמחירם מתחיל ב 800-900 שקל..

למען האמת עם יש לו דיסק בודד הוא יכול להסתפק בבקר 80mb/s ultra3wide, והוא לא ירגיש את ההבדל מהבקר הקודם. יד שניה כזה ראיתי ב 250 שקל לא מזמן..

ברור שתוכל לחבר, אבל אתה מפסיד מהירות..

והוא רועש. אולי לך היה מיוחד, הדברים הללו רועשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידו מוזר שאתה אומר את זה לאור העובדה שהD740X הינו אחד מהדיסקים השקטים ביותר, אם לא השני השקט ביותר,

עם הFluid Dynamic Bearing במקום הBall Bearing הסטנדרטי.

אגב גם משתמשים בטכנולוגיה הזו. (Fluid)

- לי דווקא יש את ה J, שהוא BALL BEARING ולא ה דגם עם ה L (liquid) :(

לרקורד, הסיגייט ברקודה IV הוא הדיסק IDE הכי שקט שיש כיום..

- ובקשר למה שמקרוט אמר לגבי הבקר 80mb/s, אתה לא מפסיד מהירות בכלל. הדיסק לא מסוגל להגיע למהירות העברת נתונים כזאת. ההבדל _כן_ יכול לבוא לביטוי עם יהיו מחוברים לבקר _יותר_ מדיסק אחד וינסו להעביר בו זמנית מכמה התקנים נתונים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך מאוורר 120 מ"מ שזורק עליו ישירות אויר ! + מגירת קירור (צלעות קירור- משהו ספציפי )

עם אפשר או שני מאוורי 80 מ"מ ,אחד מלמעלה ואחד מלמטה , - ההרד דיסק הזה מגיע לרתיחה מהר מאוד אם הוא רותח

הוא לא יחזיק לך הרבה זמן מעמד ואף יאבד מהמהירות שלו (בגלל טמפ')- מומלץ לשרתים אם קירור אינטגלי...

אגב הרדקנו 2 לא יעשה את העבודה יש לו מאוורר פצפון...

אתה יודע שאתה מקשקש, נכון? שום דבר שאמרת לא נכון. כלום, אפילו לא אחד בודד.

קודם אני אגיד שעדיף לך 100G כי הסקאזי הספציפי הזה גרוע.

יש מגירות קירור מיוחדות לHD, והם לא נחוצות בכלל. הHD יכול לעבוד בלי קירור מיוחד. הוא בנוי לזה. כמו שAMD בנוי לזה.

לנו בעבודה יש גרסא מיוחדת ומוגבלת מאוד של פוג'יטסו בלי הקירור הזה, אז יש לנו קירור שמן בשבילם. (מים יתאדו... חוצמזה, מים מוליכים)

חוצמזה, הוא רועש כמו מסוק קטן. אתה יודע כמה דלתא רועש? זה יותר גרוע. זה פשוט מסוק קטן. (אותו RPM גם, אגב).

דווקא לא מזמן התעסקתי עם דיסק 15k סל"ד, ובאופן יחסי הוא לא היה הרבה יותר רועש מה D740X שלי..

לי היה קטע עם סיגיט סקאזי, 9000RPM, והמילה בום, שני בום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בבית דיסק UltraStore 36 גיגה 10k סל"ד שרץ כבר הרבה חודשים כמעט 24/7 וחוץ מהרעש הנוראי שאליו התרגלתי כבר (נו, מה לעשות) הוא חיה אמיתית (בצירוף ה 29160 שלי ;D )

נב. הוא מגיע לכ 50 מעלות בשוטף. טמפ' מקסימלית מומלצת היא 80 מעלות. אני לא רואה צורך להשתמש אפילו בקירור מיוחד. אין לי אפילו מאוורר 60 מ"מ שזורק עליו אויר.

אין בומים ואין בטיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא עבדתי עם קטנים (2-9 ג"ב) מזמן לאורך שנים ודווקא הייתי מרוצה מאוד באופן יחסי. חוץ מזה תמיד היו נחשבים ב SCSI עד לפני איזה 4 שנים שחברות אחרות נכנסו לתחום יותר חזק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד מה שתרצה, שני דיסקים, מתפוצצים בהפרש של 3 דקות, והם באותו ערוץ עם עוד דיסקים שהמשיכו לעבוד (IBM & quantom)

לא משנה מה, עדין הפוג'יטסו אר מיי פרסונר פייבוריטס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...