ארטיפקטים עם 6800GT,התחממות יתר או ליבה לא מוצלחת? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארטיפקטים עם 6800GT,התחממות יתר או ליבה לא מוצלחת?

Ninja

Recommended Posts

תראו חברים,יש לי את הכרטיס הנ"ל והוא פועל במהיריות של אולטרא (400/1.10)

חשוב לציין שאין כל הבדל בטמפרטורות בין מהירויות הסטוק לבין מהירות האולטרא. (הכרטיס הוא של חברת Albatron עם קירור סטוק.)

עכשיו,הבנתי שה 6800GT הוא אותו כרטיס בדיוק כמו ה 6800U רק עם DownClock

זאת אומרת שהליבה שלי סוחבת את המהירויות של האולטרא בלי כל בעייה נכון? (שעה ATI TOOL בלי רבע שגיאה.)

ניסיתי להעלות מהירויות ל 410/1.12 קיבלתי עלייה של שתי מעלות במאמץ 72 עכשיו,ו 70 קודם.

ויש ארטיפקטים אחריי שתי דקות.

השאלה שלי היא האם זה נובע מזה שאני עם קירור סטוק וזוהי בעיית התחממות?

או שפשוט נפלתי על לא מוצלחת (כי מה הההבדל כבר 10מ"צ לפה או לשם לא אמורים לתת ארטיפקטים לפי דעתי)

מה דעתכם?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה שילוב של שני הדברים, 72 מעלות לכרטיס זה זאת טמפרטורה די גבוהה וגם הליבה של 6800GT לא מוצלחת כמו ULTRA, אם הגעת ל-400/1100 ללא ארטיפקטים זה בסדר גמור, לדעתי לא תוכל להגיע ליותר עם STOCK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה אז נראה לי שאני ייקנה לי מקרר ארטיקים.הייתה לי תחושה שזאת בעייה של התחממות אבל הסקתי שלא בגלל שזאת הטמפרטורה גם במהירות סטוק.

בכל מקרה אשמח לעוד תגובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שילוב של שני הדברים, 72 מעלות לכרטיס זה זאת טמפרטורה די גבוהה וגם הליבה של 6800GT לא מוצלחת כמו ULTRA, אם הגעת ל-400/1100 ללא ארטיפקטים זה בסדר גמור, לדעתי לא תוכל להגיע ליותר עם STOCK.

72 זה טמפרטורה מעולה במאמץ מה אתה מדבר? הכרטיס מסוגל להיות ב 85 מעלות בלי שהחיים שלו יתקצרו או שייגרם לו נזק.. מעל 90 זה מתחיל להיות קצת מסוכן.

פותח הדיון אני הצלחתי עם כרטיס של GB מה שיש לי בחתימה, ומעל זה אין ארטיפקטים או משהו פשוט ה RivaTuner אומר driver failed bla blah..

אז לפי דעתי הליבה שלך פשוט לא משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפרטורה שלך במאמץ היא כמו שלי בערך.

אצלי אחריי שעה של ATI TOOL הגיע ל 72 מעלות.

במנוחה זה נע בין 46 ל 50.

ותגיד,בדקת ארטיפקטים על המהיריות שלך?

אני גם ניסיתי לעבוד עם מהירויות כאלו ובמשחקים לא היה לי כלום,אבל ב ATI TOOL הוא מגלה ארטיפקטים קטנים אחריי כמה דקות.

אצלי אם זה לא יציב במליון אחוז אני לא עובד עם זה פשוט.

השאלה היא האם בדקת עם תוכנות יעודיות אם יש לך ארטיפקטים או שפשוט קבעת את המהירות הזאת וזה שאין לי ארטיפקטים במשחקים וכו'

זה מספיק לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפרטורה שלך במאמץ היא כמו שלי בערך.

אצלי אחריי שעה של ATI TOOL הגיע ל 72 מעלות.

במנוחה זה נע בין 46 ל 50.

ותגיד,בדקת ארטיפקטים על המהיריות שלך?

אני גם ניסיתי לעבוד עם מהירויות כאלו ובמשחקים לא היה לי כלום,אבל ב ATI TOOL הוא מגלה ארטיפקטים קטנים אחריי כמה דקות.

אצלי אם זה לא יציב במליון אחוז אני לא עובד עם זה פשוט.

השאלה היא האם בדקת עם תוכנות יעודיות אם יש לך ארטיפקטים או שפשוט קבעת את המהירות הזאת וזה שאין לי ארטיפקטים במשחקים וכו'

זה מספיק לך.

לא בדקתי עם ATI TOOL.

עשיתי OC ב RIVA TUNER כל פעם העליתי ועשיתי TEST.. עד שהגעתי לאן שהגעתי ואחרי זה הTEST כבר נכשל..

ואז הרצתי 05 ו 06 וגם נכנסתי למשחקים ולא היה כלום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הטסטים האלו גם אני עברתי.

זה חרטא זה בקושי מאמץ את הכרטיס.

נסה לבדוק ארטיפקטים ב ATI TOOL

זה יעזור לי מאוד להחליט אם אני צריך לקנות או שלא.

נסה להריץ בדיקת ארטיפקטים ב ATITOOL משהו כמו רבע שעה ותגיד לי אם היו לך ארטיפקטים או לא.

סבבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF זה לא הגיוני! איך שאני פותח את ה scan for artifacts יש ב 3D VIEW

500 נקודות ירוקות \ צהובות כאלה :| ונראה לי שעם יותר טוב זה יסתדר.. יענטו לא שהמעלות לא בסדר [מגיעות ל80 תוך כדי בדיקה] פשוט ככל שהם גדלות יש יותר ויותר ארטיפקטים.. בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע

אני עכשיו מריץ find max mem.. נראה מה יהיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו הייתה לי תחושה שזה יימצא לך. ורגע,אתה לא יכול להריץ find max mem

כי אין לך כרטיס של ati

אתה יכול רק לבדוק ארטיפקטים בתוכנה,חוץ מזה כל האפשרויות סגורות לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו הייתה לי תחושה שזה יימצא לך. ורגע,אתה לא יכול להריץ find max mem

כי אין לך כרטיס של ati

אתה יכול רק לבדוק ארטיפקטים בתוכנה,חוץ מזה כל האפשרויות סגורות לך.

לא נכון|:"

בדקתי MAX MEM ועד 1060 לא היו ארטיפקטים.. פאק.

אני משתמש ב 0.25 בטא מספר 10.. אולי יש לך גרסה קודמת ואז אין לך אפשרויות כאלו.

יווו אני לא מאמין ב BF2 זה מגיע ל 70+- מקרים נדירות שיש חימום וזה 75, פה זה הגיע ל 85! טוב אני יעשה משהו כזה:

http://shared.sploitz.com/system/6800GT%20Fan%20mod%202.JPG

יש לי אותו כמו בתמונה זה הקירור סטוק של GB.. ויש לי 2 מאווררי 80 מ"מ אני ארכיב אותם מתחתיו.

נ.ב. מאיפה אני יכול להשיג ברזלים גמישים כאלה? תמיד שאני צריך אני גונב מהגדר של שכן שלי :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה יש לך פאסיבי לכרטיס?

אגב הצינורות האלו נקראים heat pipe

ואין לי מושג מאיפה משיגים אותם.

תגיד,בדקת לכמה מעלות אתה מגיע במהיריות סטוק?

כי הכרטיס שלך לוהט

זה לא פסיבי המאוורר הוא למעלה לא רואים אותו בתמונה..

ולא התכוונתי לצינורות חום.. התכוונתי לברזלים גמישים כאלה שקושרים איתם גדרות ודברים כאלה כמו שיש בתמונה שמחזיק את המאוורר 80 מ"מ

ואני לא זוכר לכמה אני מגיע בסטוק.. אבל עכשיו אני אקמבן משהו עם שני מאווררי 80 מ"מ ויהיה טוב :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...