טקס השבעה בכותל- גבעתי - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טקס השבעה בכותל- גבעתי

adamginz

Recommended Posts

היה טקס מרשים, בבוקר של אותו יום ב4 וחצי התחלנו מסע השבעה של 11 ק"מ בעליות של הרי ירושליים ודרך בורמה.

P1280107.JPG

לקחתי את הסיכה שכולה הייתה שחורה למכונת ליטוש ועשיתי אותה כמו שאני אוהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ U S A lR ][/\][ link=topic=164450.msg1390482#msg1390482 date=1138433543]

נו אבל מה הת'רד קשור יא מיתלהב אז אתה גבעתי נו ו...יא מורעל

אם ב-02 אין גאוות יחידה אז זה לא אומר שזה ככה גם אחרי טירונות קרבית של חצי שנה.

זה לא קשור למורעל.

זה קשור לדברים ש-02 בחיים לא יבין.

טקס ההשבעה שלי היה במצדה - אין דבר יותר מרגש מלראות את הזריחה על מצדה אחרי מסע השבעה של 20 ק"מ עם במ"פ מלא.

נחמד לראות שיש עדיין קרביים שמתגייסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית מהסיכה סיכת רס"ר.

אם אתה באמת רוצה סיכה מיוחדת, תשיג סיכת חי"ר ישנה... היא קצת שונה במראה ורשום חיל רגלים (ולא הרגלים)

ואני עדיין לא מבין למה גולני עושים טקסי השבעה באיזה חורים באיזור כפר תבור... (מה הקשר כאילו?) ולא כמו שאר החטיבות, בכותל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט - בסיס אמריקאי.

אולי בטירונות, אבל אל תשכח שטירונות זה סה"כ חצי שנה משירות של 3 שנים.

אח"כ במסלול (אימון מתקדם) ובגדודים (הרובאית או המסייעת) זה אותם תנאים לכל החילות - תנאי שדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני עדיין לא מבין למה גולני עושים טקסי השבעה באיזה חורים באיזור כפר תבור... (מה הקשר כאילו?) ולא כמו שאר החטיבות, בכותל.

"באיזה חורים" ?

טקס ההשבעה (כמו גם סיום מסע הכומתה וטקס קבלת הכומתה בסוף הטירונות) נעשה באתר ההנצחה של גולני, בצומת גולני...

זה שאין לכל שאר החטיבות מקומות "שלהן", אז ברירת המחדל שלהן היא הכותל, לא אומר שזה איזה מקום קדוש שכל צה"ל צריך לעשות דווקא בו את הטקסים שלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"באיזה חורים" ?

טקס ההשבעה (כמו גם סיום מסע הכומתה וטקס קבלת הכומתה בסוף הטירונות) נעשה באתר ההנצחה של גולני, בצומת גולני...

זה שאין לכל שאר החטיבות מקומות "שלהן", אז ברירת המחדל שלהן היא הכותל, לא אומר שזה איזה מקום קדוש שכל צה"ל צריך לעשות דווקא בו את הטקסים שלו..

אז זהו שלא... את טקס קבלת כומתה עושים באתר, אבל את טקס ההשבעה לא תמיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...