הקץ לריב המטופש! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקץ לריב המטופש!

benamos1

Recommended Posts

• תגובות 251
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

באמת יש כאן הרבה ספאם בתראד (מתי יגיע מנהל לסדר את זה?).

ולנושא:

באמת בושא שלא הוסיפו את הJESSICA ALBA :'( ::)

איזה ספאם? הת'ראד על בחורות, ואפילו דריה, שעדיין לא דוגמנית צמרת, לוקחת אותן בכיס הקטן.

חצי מהן מזכירות לי בבטטה שתקעו בה כמה קיסמי שיניים... ועל שניים (או יותר בשביל התמיכה...) שמו מטעני סיליקון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה :s05:

זה לא שראיתי אותך live, אבל מתמונות מפגשי הפורומים את הרבה יותר פרופורציונאלית מהרבה בחורות שאני מכיר... וכן, גם מכמה מהעקומות שבקישור מתחילת הטופיק...

הבהרה: אני אישית לא חושב שאת "כוסית" מבחינת מראה (מבחינת אופי זה יהייה יותר מידי מצחיק...). את נראת בסדר, אבל בנגוד לעקומות, יש לך פרצוף שלא אומר "50 ש"ח מאחורי השיח", וכאמור, את פרופורציונאלית... אם תשימי לב, לחצי מבהחורות שם יש תחת יותר צר מהמותניים, ואם להרים להן עוד קצת את החזה הן יראו כמו בודי בילדר, ולא דוגמנית... (V).

כמו שאומרים: בחורה צריכה להיות מלאה במקומות הנכונים, או מצומקת במקומות האחרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוודית מדהימה. הנזם בשפתיים קצת מפריע לי אבל הקעקועים, סגנון השיער, הלבוש, פשוט נהדר. המראה הכללי שלה הוא איכשהו חריף ועדין כאחד.

10 הנשים בלינק הן, יש היאמרו, מושלמות. אבל כשאני מסתכל עליהן אני מרגיש כאילו עושים עלי מניפולציה. את כולן שמו בהלבשה תחתונה, בפוזה סקסית וללא ספק העלימו (באיפור או באמצעות מחשב) פגמים חיצוניים קטנים. כשאני מסתכל על השוודית, אני מרגיש שיש בה שלמות שלא נובעת ממניפולציה חיצונית, לא מרגיש שמנסים לעבוד עלי או לגרום לי בכוח להרגיש משיכה למישהי.

בקיצור, קבלי ח"ח, Vitnir.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי איך אתה מגדיר "באמת".

ואני חושב שכולנו רוצים, בשלב כלשהו בחיים, משהו מעבר לתמונות משלות של בחורות עם ציצים גדולים ותחת. טוב, חלקנו לפחות. אני חושב שאני לא ארגיש בנוח להיות בקשר עם אחת מהבחורות האלה. מבחינת מראה חיצוני לפחות, רובן נראות כמו בובת שעווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שמישהו פה חושב על קשר רציני שהוא מיסתקל על הבחורות האלה

מי ביכלל רוצה חברה מופקרת שעוזבת אותך כל הזמן ליצתלם בכל העולם ולנהל רומנים בכל מקום?

חברה שאתה רואה פעם בשנה וזה במיקרה הטוב

אנחנו פשוט עושים תצוגת אופנה ונותנים ציונים שמבוססים בעיקר על משיכה גופנית ולא רומנטית-הכל בקלילות ולא ברצינות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וקשה להאמין שיש להן תוכן, אבל אם תדקור אותן עם סיכה תהיה נזילה... :lol:

כמה באמת אפשר לחיות בפנטזיה? לדעתי זה רק יפריע לכם בחיפוש אחר הבחורה ה"מושלמת", ומושלמת הכוונה לא למראה חיצוני דווקא (אם כי כל אחד והטעם שלו) אלא אישה שמתאימה לכם, שאתם תסתדרו איתה ותאהבו אותה וכן, לחק מזה זה לקבל את הפגמים שלה, כי זה מה שהופך אותה למושלמת בשבילך - הנקודה בה אתה חיי עם ה"פגמים" בשלום וזה מפנה לך מקום לכל הדברים הטובים שמהם ניתן להפיק המון ממערכת יחסים אבל כדי שזה ייצא לפועל אתם צריכים לסגור את האתר הזה, לצאת קצת מהבית ולהכיר אנשים - למרות שאפשר להכיר גם באינטרנט רק שלא הרבה בחורות יבטחו בכם. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שצריך לנקוט בצעדים דרסטיים שכאלו. לא נראה לי שצריך "בכוח" לנסות להכיר אנשים. אם הכרתי מישהו נחמד היום, יפה. אם לא, באסה אבל החיים ממשיכים. אני חושב שלכל מי שגולש באתר הזה יש מספיק חיים בעולם שבחוץ (בין אם הם רוצים או לא, הם צריכים ללכת לביצפר, לצבא וכו') כדי שיהיה לו את הפוטנציאל להכיר מישהי מתאימה לו. לא צריך לצעוק "לעזאזל עם זה", לזרוק את המחשב מחוץ לחלון ולצאת לאיזה מועדון בשעות הקטנות של הלילה.

אני מכיר מישהו שכמעט כל הקשרים שלו התבססו, לפחות בתחילתם, על קשר אינטרנטי בלבד. אז כנראה שזה אפשרי להכיר בחורים/בחורות גם באינטרנט. אני בעצמי הכרתי כמה אנשים נפלאים באינטרנט. מערכת יחסים רומנטית, אנ'לא יודע, זה נשמע לי קצת too much מכדי שהאינטרנט לבדו יוכל להוות לזה יסוד. אבל גם זה קורה. אז אני מניח שהכול אפשרי. live and learn...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...