איפוד וידאו- למכור או לא למכור? - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפוד וידאו- למכור או לא למכור?

nivabotbol

Recommended Posts

אז מה בדיוק אהבת בו?

אתה משוחד מדיי נגד האייפוד...

האיכות שמע שלו דווקא נחשבת למעולה והרבה יותר אותנטית מאשר שאר הנגנים וזה אפילו בביקורות שקטלו אותו

מעולם לא ראיתי את המסך שלו במציאות אבל הבנתי שגם הוא לא רע בכלל למרות שאין מה לעשות הוא קטן בשביל נגן (אבל בינינו זה נגן מוזיקה עם אפשרות הוא לא מיועד ליותר מזה)

עכשיו השאלה הגדולה זה אם אתה כ"כ צריך טייפ מנהלים ורדיו אני אישית בכלל לא משתמש בדברים האלה ולכן אני דווקא מתכנן לקנות אותו אבל יכול להיות שלך זה קריטי משום מה (למרות שאני קצת מפקפק בזה)

בקיצור אם אתה יכול לקנות אותו ב 1000 שקל אני בטוח שאתה לא תמצא עסקה יותר שווה (ואישית במקום בן-דוד שלך הייתי הורג אותך אם היית קונה ממני רק בשביל למכור ב 1000 שקל יותר כי זה בעצם דיי כמו לגנוב ממנו 1000 שקל הוא רק עושה לך טובה כי הוא חושב שאתה רוצה אותו לעצמך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תשמע ילד, אתה מעצבן. (חח.. זה בצחוק, אבל בכל זאת מעביר את התחושה הכללית (: )

פשוט יש הרגשה שאתה בכח מתעלם ממה שאומרים לך מיליון פעם, כל פעם אתה מנסה להתחמק בזה שאתה מנסח מחדש את השאלה ומוצא "פרצות" בעניין, אבל זה מאוד פשוט.

אהבת את הפוד? - תשמור אותו ותהנה. אני מאחל לכם חיים פוריים ומהנים.

לא אהבת את הפוד? - אל תפתח אותו ותמכור אותו.

זה פשוט ארבעה עמודים של אותו דבר.. אם יש לך כח רצון ממש בעייתי ואתה בכל זאת תתפתה לפתוח את האריזה למרות שאתה רוצה למכור, אל תצפה למכור באזור 2000. (וגם לא ב-1900.. לא בשומדבר באזור הזה. אלא אם כן כמו שאמרו תיפול על מישהו עם שילוב נדיר של הרבה כסף ולא הרבה שכל.. אבל ממש ממש אל תבנה על זה..)

אני אישית חושב שתשמור אות וזהו.. החסרונות שלו לא עולים על היתרונות שלו ובסופו של דבר הוא אחלה נגן.. אם כבר יש לך אותו ביד חבל להתחיל למכור ולקנות שוב וסתם להסתבך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...