SP1 ל- Windows XP - גרסה סופית. - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SP1 ל- Windows XP - גרסה סופית.

Moooshe

Recommended Posts

מיקרוסופט שחררה היום את הגרסה הסופית של SP1, והיא זמינה להורדה ללקוחות ה-premier. ללקוחות רגילים הגרסה הזאת תהיה זמינה החל מה-9 לחודש, כמתוכנן. עם זאת, אפשר כבר להוריד את הקובץ מהאתר של מיקרוסופט, ללא שימוש בשם וסיסמה.

להנאתכם:

http://premierdownload.microsoft.com/download/whistler/SP/SP1/WXP/EN-US/xpsp1_en_x86.exe

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השרת כרגע מאוד לא יציב... (אחרי הכל הוא של מיקרוסופט!). אנשים מדווחים על מהירויות משתנות ועל ניתוקים... אבל שיהיה. היום בטח כבר יהיו לזה mirrors בכל אתר אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא מהירויות ההורדה ממיקרוסופט הן מהמעולות בעולם (יש להם את הכסף לפס רוחב), אני מוריד משם כמו שאני מוריד מהארץ (בשיא החבילה שלי). הסיבה שעכשיו אתה מוריד מאוד איטי זה כי ה-מון אנשים מנסים להוריד את זה בו זמנית וזה עדיין לא שוחרר רשמית אז זה עדיין לא על הסרברים הכי הכי אלה מיועד בכלל רק ללקוחות מסויימים.

אני בכל מקרה אחכה עם זה עד שאני אראה מה זה עושה ל CORP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא מהירויות ההורדה ממיקרוסופט הן מהמעולות בעולם (יש להם את הכסף לפס רוחב), אני מוריד משם כמו שאני מוריד מהארץ (בשיא החבילה שלי). הסיבה שעכשיו אתה מוריד מאוד איטי זה כי ה-מון אנשים מנסים להוריד את זה בו זמנית וזה עדיין לא שוחרר רשמית אז זה עדיין לא על הסרברים הכי הכי אלה מיועד בכלל רק ללקוחות מסויימים.

אני בכל מקרה אחכה עם זה עד שאני אראה מה זה עושה ל CORP.

אתה מוריד ממיקורוסט "כמו בארץ" כי יש להם מירורים לשרתים שלהם בארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להוריד מפה, אני מוריד מפה ב 85 שזה הכי הרבה שאני יכול וזה כמו מהארץ.

http://download.microsoft.com/download/win2000pro/Update/8.1/NT5/EN-US/DX81NTeng.exe

ולפי הכתובת זה לא שרת בארץ..

או שהוא עושה redirection אבל לא נראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ואנחנו מדברים על SP1... ::)

נ.ב: לכל החוששים שבידם מערכת לא חוקית עם הסיריאל המפורסם FCKGW... אין מה לדאוג כי ישנה דרך בטוחה איך לעשות שהתקנת SP1 לא תדפוק אתכם, רק לידיעתכם 8). (כמובן אל תצפו לקישור או הסבר באתר זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...