שדרוג P4 2.4 מלפני 3.5 שנים. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג P4 2.4 מלפני 3.5 שנים.

silky

Recommended Posts

לאח שלי יש P4 PRESCOT 2.4 עם 256MB(לא יודע אפילו באיזו מהירות) עם GF4 440MX 64MB AGP( לא יודע אם זה X4 או X8).

אח שלי שאל אותי איך הוא יכול לשדרג את המחשב בצורה הכי אפקטיבית למשחקים, אז הצעתי לו להחליף את הזכרון לצ'יפ אחד של 1GB( כיוון שאני מעריך שאין לו DUAL CHANNEL) ולשים איזה כרטיס מסך סטייל 6600GT 128 AGP.

השאלה שלי היא האם זה ישפר בצורה משמעותית(עקב המעבד הלוח המיושן).

הערה: המחשב בתיקון ולכן אני לא יודע פרטים מדוייקים יותר על המחשב.

נ.ב- איזה מכרו עם 2.4 סטנדרטי לפני 3.5 שנים?

תודה לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תמיד עדיף לקנות 2 של 512 במקום 1 של 1G בכדי שאם בעתיד תרצה להעביר את הזיכרונות למחשב חדש שתומך ב-DUAL CH יהיה אפשרות בלי לקנות עוד סטיק של 1G.

מהירות הזיכרון שהיתה נפוצה אז היתה 266MHZ או 333MHZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תביא פרטים על הלוח כי אם יש לו לוח שתומך ב DDR400 זה לא אמורה בעייה לשדרג אני הייתי קונה סטיק אחד של 512 וכרטיס מסך 6800GS ל AGP אם זה נכנס במסגרת התקציב

דרך אגב היה לי את אותו המחשב כמו של אחיך לפני השגרוג ועכשיו יש לי כמו שהצעתי לך להחליף והכל רץ חלק ואני נהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

במחשב ה AGP הוא X4, השאלה היא אם אני קונה 6600GT AGP הוא ירוץ בכלל ב X4 והם זה כדאי, שמא הרוחב פס המצומצם יפגע בביצועים ובכדאיות לקנות אותו.

דבר שני , הזכרון הוא 266. ככה שאני שוקל לייעץ לו לא לשדרג את המחשב הזה ולחכות לקנות מחשב חדש.

מה אתם חושבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה שאני שוקל לייעץ לו לא לשדרג את המחשב הזה ולחכות לקנות מחשב חדש.

מה אתם חושבים?

צודק בהחלט.

המחשב הזה חלש בכלליות, לא שיש רכיב אחד שהוא בעייתי, לכן שידרוג בעייתי פה, וכנראה יהיה יותר יקר מקניית מחשב חדש כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה זה גבולי שידרוג נחמד- כרטיס מסך כן יתן לו להריץ מישחקים

וכידוע כמה שתחכה יותר תוכל ליקנות מחשב יותר טוב בעתיד

מיצד שני זיכרון+כרטיס מסך זה לא זול ואפשר לנסות לימכור תמחשב וליקנות חדש

מיצד שלישי יש היום הרבה ויכוח בנוגע לDX10 כי אף אחד לא יודע מה יקרה בעינין הזה (אמור לצאת בסוף השנה)

וחבל ליקנות מחשב חזק ולהחליף תכרטיס מסך תוך אני מעריך שנה וחצי או ליסבול מביצועים פחותים

לי אישית יש אטלון 2400 די דומה לאינטל שלך 1 גיגה ו6600GT ואני ממליץ לך לשדרג תזיכרון+כרטיס ולחכות כמה שתוכל ליסחוב

(לי אין בעיות רציניות כרגע מיבחינת מישחקים ותוכנות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...