סקר !! כמה פעמים התחשמלת ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר !! כמה פעמים התחשמלת ?

andralamusya

כמה פעמים התחשמלת ?  

1328 הצבעות

1. 1. כמה פעמים התחשמלת ?

• פעם 1 או 2
    • אני כבר לא זוכר
    • זה כבר הסמים שלי

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

החלפתי פעם פיוז לספק שהיה מחובר לחשמל , עפתי חצי כיתה עם הכיסא, בי"ג חישמלתי כמעט למוות את המדריך שלי , כשהוא הניח את היד שלו על מעגל הטריאקים האופטיים שהיו לי שם , מיתגו 220 מהשקע , התחשמלתי כשתליתי מאוורר תקרה ולא ניתקתי את החשמל ...

חשמל סטטי זה לא נחשב להתחשמל . זה סתם בשביל הכיף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלא פעמים אני אספר שתים אחת תרגתיד והשניה מצחיקה קצט.....

1. תרגדית- יש מן מתאם קזה שמחברים אותו לשקע ואז מחברים אל המתאם את התקע(המתאם מחליף מחיבור ישר לחיבור עגול...) ,

אחרי כמה שעות הוצתי את הקטע(לא את המתאם) ואב תפסת את הפלסתיק של המתאם והוצאתי, אבל רק הפלסטיק יצא! נשאר החלק המתחתי, החלק שעושה את העבודה, ונגעתי בו כמו מתומתם :kopfpatsch:.

קפצתי איזה 3 מטר ועפתי למיתה של ההורים שלי(זה היה בחדר שלהם, מאחורי....) הייתי מלא זעה תוך 3 שניות :

lol: :lol:

2. המצחיקה- לקחתי את המטען של הפלא(המטען עם הכבל, לא כזה מטען ששמים עליו את הפלא...) החלק שמחברים לפלא ,החלר המתחתי היה על הגב שלי.... ואז כמו מתומתם :kopfpatsch: חיברתי את הטקע לחשמל...... קיבלתי שוק כיפי כזה לגב :lol: :lol: :lol:

(סליחה על שעות קתיב :lol:)

כל אלה שאמרו שהם עפו בגלל התחשמלות(התחשמלות רצינית), אתם יכולים להסביר את ההרגשה? ומה הקפיץ אותכם כל כך רחוק מהמקום?

מאוד מעניין אותי

זה כאילו תוקפים אותך באיזה מתקפה מוחית כזאת כאילו טיל מקלקר עף עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אלה שאמרו שהם עפו בגלל התחשמלות(התחשמלות רצינית), אתם יכולים להסביר את ההרגשה? ומה הקפיץ אותכם כל כך רחוק מהמקום?

מאוד מעניין אותי

מרגישים בעיטה חזקה בחזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...