עוד חוק מטומטם בישראל - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד חוק מטומטם בישראל

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם יודעים מה יותר עצוב?

שאח שלי נהרג לפני שנה וחצי כשהוא יצא לחגוג את יום הולדתו ה-22 בתאונת דרכים בגלל האלכוהול המזדיין הזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, שי, האמת היא שיש לי מה להגיד בנידון אבל מכיוון שזה מקרה אישי שלך ושנה וחצי זה דיי טרי, אני פשוט אומר שאני משתתף בצערך ומבין את הכעס שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי על הטרגדיה שלך, אבל אם אפשר להיות בכל זאת אוביקטיבים (עם כל הצער שבמקרה האישי שלך) מלגימה אחת או שתיים אף אחד לא נהיה שיכור . אני מבין מאיפה הסליגה שלך מהאלכוהול מגיעה אבל זו עדיין גישה יותר מידי קיצונית

אני יכול להביא לך דוגמאות רבות לבעייתיות של אכיפת חוק שאוסר על כמויות כאלה של אלכוהול

אבל אני מעדיף לא להכנס לזה ולהתכווח איתך על זה לאור הנושא הרגיש הזה אצלך

שלא תדע עוד צער

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, שי, האמת היא שיש לי מה להגיד בנידון אבל מכיוון שזה מקרה אישי שלך ושנה וחצי זה דיי טרי, אני פשוט אומר שאני משתתף בצערך ומבין את הכעס שלך.

לא אמרתי את מה שאמרתי בשביל לסתום לכם את הפה, מתפתח פה דיון יפה, פשוט עומרי גרם לדיון הזה לגלוש לכיוון הסקת מסקנות אישיות נגדי ולא רציתי שתקבלו תמונה מעוותת לגביי, זה הכל.

כל אחד בא מרקע שונה ודעותיו מתפתחות לכיוונים שונים בעקבות ניסיון חייו, לדעתי לא ממש הייתי צריך להסביר מאיפה הגעתי ואיך הגעתי לגיבוש דעתי אבל דבר זה נכפה עלי, וכאמור לא רציתי שתגבשו דיעה מוטעית לגביי.

בקיצור, אפשר לחזור לדיון.

ועומרי - קצת תרבות דיון לא היתה מזיקה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף יעשו כמו בתאילנד מועדונים שם נסגרים ב-2 בלילה כולל גם מכירת משקאות עד-2, ורק שתדעו לכם שזה עובד תחשבו על זה אצלנו במדינה החרא הזאת אתה חי בשביל לעבוד ועובד בשביל לחיות כל השבוע עובד כמו חמור, ימי שישי, חגים, שבתות, הכל בשביל משכורת מסריחה, קחו למשל מדינה כמו בנורווגיה במקרה יש לי שם דודים ,והם מרוויחים שם משכורות שמתחילות בערך מ-6000 שקל ויש להם פעם בשנה לכולם 5 שבועות חופש מהעבודה תראו איזה כייף אפשר לנסוע לחול, פה אצלינו אתה רק אומר שאתה חולה לוקח יום חופש מפטרים אותך ,,,בקיצור מה אני מנסה להגיד פה אתה קורע את עצמך כל השבוע בעבודה כולל יום שישי יוצא למועדון שותה מחוץ למועדון כי בפנים משקה מינימום 30 שקל ובשביל לתפוס ראש צריך איזה 3 או 4 אז קונים בקבוב בחוץ כמה חברים שותים עד שאתה נכנס למועדון עם כל הסלקציה והבלאגן כבר 2 בלילה אתה כבר עייף ירדה לך כל הסטלה אתה שותה בפנים עוד ואז באיזה 6 בבוקר אתה חוזר הביתה ממועדון שרחוק בכמה עשרות קילומטרים מהבית ,חורף ,הכביש חלק, קר לחברה שלך אז אתה מדליק חימום וכל העייפות של השבוע המסריח שעברת בארץ שהעבודה בה לא נגמרת נופלת עליך ואז בום אתה בתוך עץ, אז בתאילנד או במדינות אחרות אנשים לא עובדים כמו פה עד 6 בערב במקרה הטוב, פחות עייפים בסוף שבוע יום שישי נכנסים למועדון בשעה 9 או 10 כמו בתאילנד ונסגר ב-2 זה מצחיק אבל אלו הדברים שהביאו לתוצאות ,ואני פונה גם לחיילים שביינכם שיוצאים חמשוש או אחרי 14 , 28 לא יודע מתלהבים לקחת את האוטו של אבא וכל השבוע בבסיס פתחו לכם את התחת ואז תאונה , בקיצור יש לי 32 נקודות עוד 4 בשלילה אני נרגעתי מה איתכם אתם לא רוצים לשבת כל החיים שלכם ולחשוב על זה שהרגתם איזו משפחה בגלל ששתיתם כמה דרינקים נכון אז חברה תהנו עד גבול מסויים קצת נסחפתי אבל ..... :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי החוק הזה לא כזה נורא. הוא לא הולך לתרום כל כך לפתרון הבעיה אבל הוא לא הולך לפגוע באף אחד, גם הפאבים הכי עמוסים מתחילים להתרוקן כבר אחרי 3 לפנות בוקר. לגבי ההשוואה לאנגליה קודם לכן בדיון, לדעתי זה לא לגמרי מתאים לארץ משום שיום העבודה פה נגמר יותר מאוחר בדרך כלל מאשר שם, כך אם מתחשבים גם בימי חול (ואין שום סיבה שלא נעשה זאת) יהיה טיפה בעייתי להקדים את שעות הבילוי בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...