עוד חוק מטומטם בישראל - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד חוק מטומטם בישראל

stone cold

Recommended Posts

http://news.walla.co.il/?w=//848026

אני לא מבין חוקים כאלה מיצד אחד ב3 כולם יהיו כבר שיכורים וינהגו ברכב בתנאי תאורה גרועים

ומיצד שני הם לא נילחמים באמת בשיכרות ולא מעודדים לצימצום האלימות והתאונות

השעה 3 זות שעה מפגרת

וחוץ מיזה מילחמה באלכוהול לא הצליחה בתקופת היובש הגדול בארצות הברית אז למה שזה יצליח פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מי החננה ששותה לפני שלוש?

כולם יודעים שצריך לחכות לשלוש בשביל להיות מעגניבים, אז זה חוק טוב.

ועשיו ברצינות,

פשוט שיוציאו חוק נגד אלכוהול וזהו,

למה סתם להוציא חוקים מטומטמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לעשות פה דבר כמו בבריטניה, אם אתה שיכור ולא יכול להחזיר את האוטו הביתה, אתה מתקשר לשירות כזה ומזמין מישהו שיסיע אותך באוטו שלך

(הוא בא על אופנוע מתקפל ושם אותו בבגאז')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואז ממה הפאבים ירוויחו?

הפאבים באנגליה מרווחים יפה מאד, זה רק עניין של להזיז את שעות הבילוי מהשעות הקטנות של הלילה לשעות מוקדמות יותר, שאנשים פחות עייפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כולם ייצאו שיכורים ב11 בערב או ב3 בלילה, מה זה משנה?

מה זה יעזור?

נכון מאוד!

לדעתי צריך לאסור לגמרי את האלכוהול ולהוציא אותו אל מחוץ לחוק, אבל ריאלית בלתי אפשרי לעשות את זה.

המשטרה פשוט צריכה להיכנס בנהגים השיכורים, לחכות להם במגרשי החנייה של המועדונים ולבצע בדיקות נשיפה מפה ועד הודעה חדשה.

צריך לקבוע עונשי מינימום של לא פחות משנה מאסר בפועל+שלילת רישיון לכל החיים - בלי שום שיקול דעת של השופטים.

בנוסף על המשטרה להחרים כל כלי- שבו נתפס נהג שיכור להעמיד אותו למכירה פומבית ובכסף להשתמש כדי לממן את פעולות האכיפה.

הרוצחים האלה (אין לי שום שם אחר למי שעולה על ההגה שיכור) צריכים לדעת שהם ישלמו על הלילה שבו הם יתפסו נוהגים שיכורים כל ימי חייהם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה איך אתה מגדיר נהג שיכור.

אם זה לפי החוקים הנוכחיים שזה אומר שמספיק שתשתה 3/4 בקבוק בירה~ ואתה נחשב שיכור.

החוקים לדעתי מתירניים מידי, מבחינתי נהג שיכור זה נהג שלגם שלוק מבירה או מה שזה לא יהיה אבל מבחינתי אני אסתפק רק באכיפת החוקים כמו שהם היום (והיום אם תסלחו לי, ממש לא אוכפים את החוק הזה שאוסר נהיגה בשיכרות).

היום אולי חמישית מהנהגים שנוהגים כשהם שיכורים נתפסים (אני יודע שאני מגזים - המספרים האמיתיים מתקרבים לעשירית מהנהגים...) ומובאים לדין (בעונש קל מידי אבל ניחא...) - איך תרגישו אם המשטרה תטפל ברצח אחד מתוך חמש או באונס אחד מתוך חמש, ומשאר הרציחות או ממעשי האונס יתעלמו באלגנטיות בגלל חוסר בתקציב - גם אז תגידו שאוכפים את החוקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר ש:

צריך לקבוע עונשי מינימום של לא פחות משנה מאסר בפועל+שלילת רישיון לכל החיים - בלי שום שיקול דעת של השופטים.

לאנשים האלה:

מבחינתי נהג שיכור זה נהג שלגם שלוק מבירה

אתה קצת חיי בסרט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי צריך לאסור לגמרי את האלכוהול ולהוציא אותו אל מחוץ לחוק, אבל ריאלית בלתי אפשרי לעשות את זה.

וגם את הסיגריות, המלח, הכולסטרול, גבינות מעל 3% שומן ודיסקים של שרית חדד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...