סרטון מזעזע(לא לאנשים שיש להם לב חלש) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטון מזעזע(לא לאנשים שיש להם לב חלש)

stone cold

Recommended Posts

סרטון מוכר, אני אישית פירסמתי אותו פה לפני כמה חודשים בעקבות ההפגנות נגד קסטרו והשימוש שלהם בפרוות .. באמת אחד הדברים המזעזעים שראיתי

אבל בכל זאת, תשנה את הכותרת למשהו יותר נורמלי, "סרטון מזעזע" או משהו בסגנון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוקחים חיות לא יודע איזה(דביבונים או משהו) ודופקים להם את הראש באדמה ואז נותנים להם מכות עם מקלות ובשני הצדדים ליד הסרטון רואים דוגמניות שלובשות מעילי פרווה אחרי כל זה נהיה יותר גרוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ערכתי תכותרת ולא ידעתי שזה היה בפורום לפני

ורואים שם פועלי פרווה שמיתעללים בחיות ולוקחים תפרווה שהחיות עדין בחיים בימקום להרוג אותם בעדינות ב"הרדמה"

הם נותנים להם מכות לוקחים סכין ולוקחים תפרווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה...אני לא רוצה לראות, אבל אשמח אם מישהו ייכסם בעדינות

מה מתרחש שם :)

לסכם בעדינות?

יש לך חתול? כלב? בעל חיים כלשהו?

(בסרט זה דביבונים אם אני לא טועה, אבל לשם המחשה)

עכשיו תדמיין איזה אסייתי כפרי תופס את החתול\כלב\בעל חיים שלך ומנתץ לו את הראש ברצפה כמה פעמים חזק עד שהוא כבר לא יכול להגיב

הוא לא מת , הוא פשוט משותק כי נגרם לו נזק מוחי קשה, אבל העיניים שלו פקוחות והוא מגיב לכאב

אחרי זה הוא כורת לו עם גרזן את כפות הרגליים, ופושט לו את העור עם סכין ארוכה, ואני מזכיר לך , הוא עדיין חי ומרגיש את הכאב

וכל זה כדי שיכלו למכור מעיל בכיכר המדינה ב20 אלף שקל שעשוי מבערך 20 פעמים החתול\כלב שלך

מצטער שזה לא היה עדין אבל זאת המציאות , וזה חשוב שאנשים יידעו שככה זה קורה

רוב הפרוות האלו שמוכרים מקורם בבעלי חיים שנרצחים בצורה המזעזעת הזאת בארצות עולם שלישי, ייצרניות מעילי הפרוות משלמות גרושים עבור הפרוות

ולא אכפת להם מהתהליך , העיקר שהם יקנו בזול וימכרו ברווח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה יש כמה שיטות לגדל ולהרוג גם פרות אפשר להרוג בעדינות ובאכזריות

וחוץ מיזה פרוות בתעשית האופנה זה לא כמו בשר שאתה אוכל וזה לא כמו פרוות לאיזה אסקימוי מיסכן שצריך את זה כדי ליחיות

ואני לא צדיק אני אוכל בשר למרות שלא חיבים היום כי יש תעשיה צימחונית מפותחת

אבל היתי מעדיף שלא יתעללו בחיות סתם ושהורגים בעל חיים לפחות שזה יהיה בישביל משהו מועיל ולא בישביל עשירה מפונקת או ראפר מיתרומם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם פרווה של ארנבים?

זה גם אסור? כי מגדלים (לרוב) אותם בחוות והורגים אותם בצורה יחסית מבוקרת, כמו שהורגים כל פרה או תרנגולת בחווה.

זה מה שאתה חושב .. יותר זול להם לייבא פרווה מוכנה וזולה מאסיה מאשר לגדל אותם ולהוציא כסף על \ מרחב \ מכונות ובני אדם שיפשטו את העורות

וזה נכון לכל חיה שמשתמשים בפרוות שלה

ואם אפילו נגיד שהם מגודלים למטרה הזאת ומורדמים בצורה הומנית ומבוקרת

להרוג בעל חיים בשביל הפרווה שלו זה בעיניי זה לא מוסרי

הגישה שלי היא:

אם אתה לא מתכוון לאכול אותו , אל תהרוג אותו

פרווה זה מותרות, אין שום סיבה בעולם לעשות כזה דבר, אפילו אם זה נעשה בצורה "הומנית", זה פשוט רצח מסחרי למטרות שעשוע ורווח

למה 40 צ'ינצ'ילות חמודות צריכות למות כדי שאיזה זקנה עשירה תראה לכולם כמה היא עשירה?

(ובקשר לדוגמא של האסקימוסים שצריכים פרוות כדי לשרוד בקור - יש תחליפים סינטטיים שמחממים פי 2 ויותר זולים מפרוות)

צ'ינצ'ילה:

chinchila.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר להרוג את החמודי הזה? :(

chinchila.jpg

אין מה לעשות...כל יש ביקוש, תמיד יהיו חארות שיהרגו את החיות המסכנות האלה.

בגדול אני מסכים עם Stone Cold, גם אני נהנה מאיזה אנטריקוט מדי פעם...אבל אני לא הייתי

רוצה שייקחו את הפרה, יחתכו לה את הרגליים ואז יקפצו לה על הגרון(כמו ב Me Myself and Irene)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם כבר מדברים על התעללות באורגניזמים חיים, מישהו יכול להסביר לי את הקטע עם אתר ogrish? פעם ראיתי איזה קטע משם של 5 שניות ביעף, כי איזה ילד בחדר מחשבים בבית ספר נכנס. זה היה פשוט מזעזע. :( :( :( :( :(

מי מפעיל את האתר הנוקא הזה? איך לא עוצרים אותם? מאיפה הקטעים הנוראיים שמוצגים שם?

אהה...נהייתה לי בחילה :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...