יעלון: ההתנתקות פגעה בהרתעה, חמאסטן נולדה - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יעלון: ההתנתקות פגעה בהרתעה, חמאסטן נולדה

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא נכון

בדיוק כמו שבמשרד האוצר יושבים כלכלנים מבריקים שרוב ההצלחות של שר האוצר הם תוצאה של העצות שלהם

כך במשרד הבטחון יושבים הרבה מומחים לבטחון שיודעים יותר טוב ממני וממך.

לא אמרתי שלא, אמרתי רק שהדעה של החבר'ה במשרד הבטחון בכלל לא רלוונטית, כי הם במילא כפופים להחלטות הממשלה.

ממשלה, כזכור = פוליטיקאים שלא מבינים שום דבר מיוחד יותר מבן אדם פשוט מהרחוב, ורק דואגים למשכורת הקרובה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שלא, אמרתי רק שהדעה של החבר'ה במשרד הבטחון בכלל לא רלוונטית, כי הם במילא כפופים להחלטות הממשלה.

ממשלה, כזכור = פוליטיקאים שלא מבינים שום דבר מיוחד יותר מבן אדם פשוט מהרחוב, ורק דואגים למשכורת הקרובה שלהם.

שוב אני נאלץ לחלוק עליך

אני בטוח ששר הבטחון יודע על בטחון יותר ממה שאני ואתה וכל אחד אחר פה בפורום יודע

וששרת המשפטים.....

וכן הלאה (ותמיד יש יוצאים מן הכלל אבל הם מיעוט)

כך שמדובר בקלישאה ולא יותר

מה גם שהרבה חברי כנסת/ממשלה לא ממש צריכים את המשכורת הזאת ויוכלו להרוויח הרבה יותר בשוק העבודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח ששר הבטחון יודע על בטחון יותר ממה שאני ואתה וכל אחד אחר פה בפורום יודע

בזה אני בטוח

השאלה מה הוא עושה עם היידע הזה

במקרה של מופז הוא פשוט אפס מאופס

זה פשוט לא נתפס ששר הביטחון משקר בוועדת החוץ והביטחון של הכנסת :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לדבר ויש לדבר

תהיה בטוח שיש דברים בגו

לי לא אכפת שהם לא אמרו "אהלן אחי" במסדרונות.

כל עוד הם דיברו רק על ענייני עבודה, ועבדו, אין לי בעיה עם זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי לא אכפת שהם לא אמרו "אהלן אחי" במסדרונות.

כל עוד הם דיברו רק על ענייני עבודה, ועבדו, אין לי בעיה עם זה

נו באמת...

ברור לך שזאת לא הכוונה ב"לא דיברו שנה וחצי"

אל תיתמם לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, אז יש לנו לגיטימציה. אפשר לחשוב שזה ממש מעניין מישהו. :screwy:

אם אני זוכר נכון, אז TopGun אמר שהמטרה היא לבנות בעזה מגרשי גולף. אולי הם יעדיפו לשחק גולף בגומות של הפגזים שלנו במקום לשגר קסאמים. :-\

הממשלה מקשיבה למי שבאמת חשוב, ומי שנחשב זה לא העם אלא התקשורת, וכידוע התקשורת בארץ שמאלנית. הבעיה היא שהעם מצביע לפי הסקרים המגמתיים שהתקשורת מייצרת. :s07:

נגד טרור צריך להגיב בצורה לא פרופורציונאלית. :hat:

על רגימה באבנים יש להגיב באש חיה.

על ירי יש להגיב באש תותחים (לא של שטחים פתוחים).

על מטעני צד ומחבלים מתאבדים יש להגיב בהפצצות מאסיביות מהאויר.

על ירי קסאמים יש להגיב באש תותחים מאסיבית ורצופה בשילוב של הפצצות בלתי פוסקות מהאויר, והשמדה מוחלטת של תשתיות.

על פיגוע אסטרטגי בקנה מידה גדול יש להגיב בנשק גרעיני טקטי.

על פיגוע אסטרטגי לא קונבנציונאלי יש להגיב בנשק גרעיני אסטרטגי.

מופז הוא "גבר גבר" בלי אבר. ;D

אני עומד מאחורי בדברים שלי: הטרור מעצם הגדרתו נועד להפחיד. אם אחרי פיגוע אנשים מפחדים לצאת מהבית, אז גם הערבים צריכים לפחד לצאת מהבית, אם ילדים בשדרות מפחדים לישון בבית בגלל קאסמים, צריך להבריח את עזה בגלל MKים (פצצות "טיפשות", רגילות שזורקים ממטוסים... זולות יחסית...). על טרור צריך להגיב בטרור, לא יותר ולא פחות. הפגזות הכרוזים והפתקים בסיגנון "אוי נו, תפסיקו עם זה..." זה פשוט מבזה.

עומרי, זה נכון שיש הרבה אנשים מאחורי הקלעים של כל המערכות, אבל כמו שאמרת, את ההחלטה הסופית מקבלים הפוליטיקאים, שעושים מה שנראה ונשמע יפה. לא תמיד מה שנכון לעשות. כל שיקול שלהם מינע ע"י המחשבה "כמה קולות זה יעלה לי, וכמה אני ארוויח מזה, כדי להמשיך לקדנצייה הבאה?"

שרת המשפטים (ליבני אם אני לא טועה... עד לאחרונה...) מבינה משהו במשפטים? כן... בטח....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזה אני בטוח

השאלה מה הוא עושה עם היידע הזה

במקרה של מופז הוא פשוט אפס מאופס

זה פשוט לא נתפס ששר הביטחון משקר בוועדת החוץ והביטחון של הכנסת :bash:

סורי, אני לא מכיר את הסיפור אז אין לי דרך להתייחס אליו

אם הוא שיקר זה כמובן לא בסדר

אבל שוב, אין לי את כל הנתוני אז אני לא שופט אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרת המשפטים (ליבני אם אני לא טועה... עד לאחרונה...) מבינה משהו במשפטים? כן... בטח....

ציפי ליבני היא משפטנית... היא עו"ד ואם אני לא טועה היא עבדה במוסד פעם בתור אחת המשפטנים שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מטח הקסאמים ממשיך, הפעם יש נפגעים.

נפילת קסאם בקיבוץ כרמיה,

תינוק נפצה קשה בראשו. הוריו נפצעו באופן בינוני.

רקטת הקסאם - בעלת ראש נפץ פעיל, מתקדמת יותר ממה שהיה עד עכשיו. מעניין מה גרם לזה.

אני לא רוצה שיאשימו אותי שאני "רוקד על דמם של הנפגעים", אבל זאת עובדה - אמרתי לכם שזה רק עניין של זמן עד שיהיו נפגעים מהקאסמים שממשיכים לעוף ללא הפרעה מאז ההתנתקות.

מה לדעתכם צה"ל יעשה על מנת לוודא שדברים כאלה לא יקרו בשנית? ירי לשטחים פתוחים, או הפצצת מכתבים ? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תזלזל! יש מצב שהפעם הם יפנו עוד יישוב ויאיימו שאם הירי ימשך תהייה תגובה בחומרה שלא נראתה עד עכשו! זה עזר בפעם האחרונה שעשו את זה. לא? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחילו לשנוא את האשקלונים, בקרוב אולמרט (שמן הסתם יהיה ראש הממשלה הבא) יתחיל לבצע כל מיני פעולות על מנת להשניא גם אותם על הציבור, התקשורת כמובן תירתם למשימה, ובעוד מספר חודשים: "התנתקות #3 - אשקלון"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...