מה אתם חושבים על צביקה פיק? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם חושבים על צביקה פיק?

nir_ofer

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב שהוא לא מספיק מעניין בשביל לפתוח בשבילו ת'רד.

או לכתוב עליו תגובה בגודל כזה:

חחחחחחחחחחחחחחח גדול!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ולכל אלה שלא יודעים - בזמנו הוא היה אחד הכוכבים הגדולים בארץ! העריצו אותו כמעט כמו שהעריצו פעם את אביב גפן. עכשיו הוא סתם זקן מסריח חרמן ואני מניאק אם הוא מזיין בכלל את החברה המכוערת שלו שחושבת שהיא יפה אבל היא סתם מפגרת שלא יודעת שום דבר מהחיים שלה עם מנת משכל השואפת לאפס [מינוס 273 או משהו כזה אז את זה רק בהקשר לחוכמה]. הוא חושב שהוא משהו אבל הוא סתם מעפן מגעיל מכוער שמתלבש כמו האנשים בשנות ה60 ואפילו בשנות ה60 הבגדים שהוא לובש נחשבו למכוערים, וכן, אמרתי נחשבו, פשוט הבגדים שלו הם מימים ימימה. אני מרחם עליו ועל הבנות המסכנות שלו שגם כן הן נדפקו - גם אחת מכוערת ואחת סבבה אז בעסה לשתיהן, לא יודעות לשיר וגם נדפקו בגלל השכל שלהן והאבא המפגר. אין לו חברים נראה לי ואמא שלו אפילו לא הכי אוהבת אותו! הוא אפילו לא נתן לה נשיקה ביום הולדת שלה או משהו כזה. המשפחה מסכנה ואני ממליץ לא רק להרדים אותו אלא כל אדם בעל מאפיינים דומים לו או כל אדם, אפילו אלה שבצ'כוסלובקיה [אני יודע היסטוריה אז אל תנסו לקטול אותי על המשפט האחרון] . חייבים להשמיד כל אדם בעל קשר דם עם צביקי פיקי ומשפחתו [וגם חברה שלו] אלו הם מזהמי גזע האדם הטהור [הם קופים או משהו כזה.. אנערף] וצריך לפעול בפתרון חדש - "הפתרון הסופי". כמו כן, חייבים לספק לו קונדומים, לו ולכל אדם הקשור אליו, כדי שאלו לא יתרבו [במקרה ומישהי תרצה לעשות איתם פרו ורבו]. חייב שהם יהיו בעלי 100 אחוזי הגנה ולא אכפת לי שימציאו עכשיו קונדומים חדשים, חייבים לפעול מייד!

סליחה על ההומור השחור, אני ממש מנצל אבל זה היה דורש!

נ.ב.

שריתה, תכיני לי מיץ' סשיפיייייםםם [הטעויות בכוונה]

ד"א, לא ראיתי את התוכנית היום, אני מעדיף לא להגיע לכמות מינימאלית של תאים אפורים ודפיקות, לפני הבגרות ביום שני, מה שנגרם לאחר צפייה בתכנית הזו. במקום זה ראיתי בערוץ 13 את הסרט - לחיות את אתמול בבוקר או שקוראים לזה - לקום אתמול בבוקר.. כבר הצביקי הזה בלבל אותי...

באמת מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשתקו! כולכם עכשיו פשוט תשתקו! בזכות אנשים כמוכם שעושים כ"כ הרבה רעש סביבו הוא עדיין חושב שמישהו עוד מתרשם ממנו!

מישהו ראה פעם את "מרלין" של הולמרק? אז כמו שם, אם תפסיקו לחשוב עליהם, להאמין בהם ותשכחו אותם - הם יעלמו וימותו! ממש כמו המלכה מאב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...