כבר הזהרתי אתכם מ-HDDs של IBM? (חדשות) - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כבר הזהרתי אתכם מ-HDDs של IBM? (חדשות)

Moooshe

Recommended Posts

(Newz Flash!)

שלחתי את האימייל לפני יומיים... ולא קיבלתי תשובה. היום בצהריים התקשרתי לברר ונשמעתי די תקיף כששאלתי את המסכן שענה לי כמה זמן לוקח לקרוא אימייל (למרות שהוא ארוך...), והוא הבטיח לי שיקראו ויחזרו אלי, וזה מה שעשו אחרי שעתיים.

דיבר איתי איזה אחד בשם פאבל, שאין לו שום קשר להנהלת החנות ובמשך 13 דקות הסביר לי את מה שכבר שמעתי מאבי לגבי זה שהאופציה היחידה שלי היא לקבל זיכוי מסכן על ההרד דיסק הזה, או להחליף אותו בדיסק אחר. בשונה מאבי, הוא לפחות הודה בכך שהדיסקים האלה בעייתיים...:

"אני מאוד לא הייתי ממליץ לך להמשיך ולהשתמש בהרד- דיסקים של IBM"

"מכרנו בשנים האחרונות עשרות אלפים כאלה! אתה יודע כמה מהם חוזרים? אם היינו מחליפים את כולם לדיסקים של חברות אחרות היינו פושטים רגל!"

"IBM לא הודתה רשמית שההרד דיסקים שלה דפוקים. אם היא היתה מודה, הכל היה יותר קל."

כמובן, רק מה אמרו לך שהוא?

או שלשם שינוי העדיפו להודות שאתה מדבר עם עובד רגיל ולא עם איזה "אחראי"/"מנהל"/"מנהל מעבדה" מדומה.

ביקשתי לדבר עם יוסי ונאמר לי שהוא עסוק ושישתדל לחזור אלי. הוא כמובן לא חזר (אני די בטוח שאפילו לא מסרו לו... אילו רק היה לי המספר פלאפון שלו...), אבל לפחות אני יודע שאני לא לבד בעניין הזה, אפילו מול פלונטר. אם אני לא אצליח לקבל תשובות מספקות מיוסי (יריב במילואים), אני אשקול להתחיל שרשרת מכתבים לעיתונות, למועצה לצרכנות ולכל מי שמעניין אותו.

אתה יכול להתחיל לגלגל אותה מעכשיו. הרעיון הכי מקורי שיש לי בשילך זה לשלוח מכתב רשום לפלונטר שיהיה מצויין עליו לידי יוסי אם אתה כ"כ משתוקק שהמכתב יגיע אליו, כי כשהוא במעטפה סגורה - אף אחד לא יפתח אותו חוץ ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תהיה לי כ"כ בעיה להגיע אליו, מקסימום אני יכול לנסוע לשם ולדבר איתו... הוא מכיר אותי די טוב ודיברנו מספר פעמים בחודש האחרון גם פייס-טו-פייס וגם בטלפון. חבל שעניין ה-HDD היה שולי אז...

ולגבי האיש שדיברתי איתו, הוא עובד פשוט בפלונטר. דאגתי להסביר לו שפלונטר אף פעם לא נתנה שירות מצויין, ושהוא לא מחדש שום דבר בתחום הזה, אלא רק עוזר לפגוע באמינות של החברה שהוא עובד עבורה.

האמת היא שחבל לי על כל הסיפור הזה. עם כמה שאני כועס עליהם עכשיו, הם תמיד היו הוגנים איתי (גם בנושא החלפות ושינויים), ובמיוחד אמינים. עכשיו הם איבדו את הקרדיט שלהם בשתי הקטגוריות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שחבל לי על כל הסיפור הזה. עם כמה שאני כועס עליהם עכשיו, הם תמיד היו הוגנים איתי (גם בנושא החלפות ושינויים), ובמיוחד אמינים. עכשיו הם איבדו את הקרדיט שלהם בשתי הקטגוריות האלה.

לא צריך להיות לך חבל, יש מספיק תחרות בימינו ומספיק חנויות קטנות יותר שאולי טיפה יותר יקרות בכמה עשרות שקלים(גם לא תמיד) ונותנות שירות הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב

אתה סתם נכנס כאן לסחרור ....הם לא יעשו כלום חוץ מאולייי לתת לך זיכוי יותר גדול בשביל שתוכל לקנות אחד אחר...

ושתיגמר לך האחריות וההארד דיס קימות אז אתה תקנה אחד אחר במחיר מלא...אז עדיף לך להחליף אותו עוד בתקופת האחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא מכיר או זוכר את הסיפור, אפשר לחפש אותו בפורום הזה. בקצרה: תוך חודשיים הלכו לי שלושה דיסקים קשיחים, כולם מתוצרת IBM וכולם הוחלפו ע"י הספק שלהם בארץ לדיסקים אחרים. השבוע קיבלתי עוד אחד, ולא הספקתי לעבוד איתו 6 ימים.. גם זה הלך. מיותר לציין שבכל פעם שדיסק מת לי אני מבלה אח"כ שעות בשחזור החומר וגם לא מצליח לשחזר את כולו.

למי שסקפטי בנושא (ולמי שחווה את זה כמוני) מומלץ לבקר באתרים הבאים:

http://www.geocities.com/dtla_update

http://www.goldengate.net/~dlpeters/IBMSucks/index.html

אני בהחלט שוקל לנקוט בצעדים משפטיים, הדבר היחיד שעוצר בעדי כרגע הוא הזמן שזה ייקח... מישהו יודע על התארגנות בארץ בנושא? בבריטניה כבר הוגשו תביעות ייצוגיות של אלפי אנשים נגד .

אני ממליץ לך, ולכולם, לבצע גיבוי עם ghost2002.

אתה צורב את תכולת הדיסק שלך על מדיות, ובמקרה הצורך, משחזר את המחשב שלך קומפלט בתוך עשר, עד 20 דקות

בקלות רבה ובלי שום בעיות והסתבכויות.

אני חסיד נלהב של התוכנה ועובד איתה כארבע שנים.

היא כבר היצילה לי מחשבים רבים

ארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום קפצתי לפלונטר (עברתי בסביבה), ודיברתי עם יוסי שהסביר לי בדיוק את מה שקודמיו אמרו לפניו. "כן, יש בעיות עם דיסקים של IBM, לא IBM לא מודה בזה, אז לא, אין לי פתרונות אחרים להציע לך".

כבר שלחתי תלונה ל- http://www.bsh.co.il (תודה על הקישור), ואני מתכוון להמשיך ולהאבק למען דיסק חדש, גם אם זה אומר שפלונטר יפסידו עליי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...