עבודה של 2 בלילה... (רינדור חדש..) - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עבודה של 2 בלילה... (רינדור חדש..)

idofr

Recommended Posts

טוב הגעתי הבייתה מהקור שבחוץ וכדי להעביר ת'זמן התחלתי לבנות סצנה ללוח שח הבסיסי שיש במדריכים של התוכנה

אמ....זה לא הכי מושקע אבל יצא יפה דווקא צריך לשפר קצת את החומרים כי ממש לא היה לי כוח להשקיע בהם אז זה החומרים הראשונים שמצאתי בסיפריות שלי

כמו תמיד תגובות יתקבלו בברכה! :)

תהנו!!

chessscene2di.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סה"כ נחמד מאוד.

אם אתה רוצה לשפר את התמונה אפשר לשפר הרבה דברים -

המנורה די מוזרה כזאת בתוך התמונה, הצבע אדום בולט מדי לטעמי וגם לא כל כך רואים את הכבל.

הטסקטורה של הלוח שח יצאה לך סך הכל יפה מאוד, רק הבעיה היא שבצדדים היא נמרחת\מקווצת אולי תוסיף סם סוג של "ציפוי" על הלוח זה יכול להסתיר את זה לא רע. אם אתה לא רוצה את זה אפשר גם לנתק את הצדדים מהמודל של הלוח (לעשות Deattach) ולתת לכל צד טקסטורה אחרת (סתם עץ לדוגמה).

צללים בסצינה יוכלו לעזור, קיר שישתלב ברקע וכו...

אלה פחות או יותר דברים שאני חושב שיוכלו לשפר לך מאוד את התמונה. (בעיקר התאורה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח בתור התחלה יהיה נחמד לרנדר ברזולוציה נורמאלית

אח"כ צריך לטפל בעוד כמה דברים קטנים כמו לשפר את המנורה ולדאוג לקירות נורמאלים

אח"כ צריך תאורה וצללים וזה לא ניראה לי שאני יעשה בנתיים כי MR דפוקקקק ויקח לי קצת זמן לסדר את הVR (אם כלל קשה למצוא את הדבר המעצבן הזה!!! אוןףףףףףף)

הלאה צריך לדאוג גמו שאמרת ללוח עצמו שזה דקה

ו.........אה כן זה מקס

טוב בנתיים אני נוסע לדודה שלי ואח"כ בתיקווה שיהיה לי קצת זמן אני ישפר את זה ונקווה לטוב

אגב תגובות על השטיח יתקבלו בברכה זה פעם ראשונה שאני מנסה לעשות משו כזה ועשיתי אותו ע"י

1. מפה (JPG) של שטיח שמצאתי באינטרנט

2. לשים את המפה בתור החומר עצמו

3. לשכפל אותה לBUMP

4. לשכפל אותו לDISPLACMENT על 20%

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם bump וגם displacement עם אותה טקסטורה זה לא רעיון טוב (כי הם מיועדים לתת את אותו אפקט)

לשטיח למען האמת אף אחד מהם לא מתאים (אלא אם הוא מאוד מאוד צפוף ויש הבדלי עובי בין חלקים שונים בו.

כמו שעשית, זה נראה קצת צמר גפן רטוב וחום (אני אזכור את זה לפעם הבאה שאני אצטרך כזה).

אם יש לך את Max8 אתה יכול לעשות קצת נסיונות עם fur ולראות איך יוצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי את מקס 8 אבל אני יעבוד על זה (על המקס) מיד אחרי שאני יסתדר עם הVR (אוווווווףףףף איתו כבר אמרתי?)

את הלוח שחמט לקחתי ממזמןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן שהכנתי מהמדריכים אז כבר הכנתי אותו מסודר עם החומרים והכול אז זה היה דקה

אוקיייייייייייייייייייייייייייי אז ככה סיימתי!!! ות'אמת אני גאה בתוצאה

כמובן שאם האורות וכול האפקטים של האוד היו עובדים טוב הייתי הרבה יותר מרוצה אבל זה מה יש

אז ככה היו היה יום מקוון אז הייתי בבית ועבדתי על זה אמ.............לפחות 5-6 שעות בנוסף לכול מה שראיתם ברינדור הקודם

בכול מיקרה תהנו הרזולוציה הרבה יותר טובה וכמובן שתגובות יתקבלו בברכה

chess2watermark7da.th.jpg

וזה סתם היה לי יפה אז רינדרתי (זה הקופסאות מקרוב בלי חומרים (כאילו עם חומרים אבל הכול מוגדר רק לקווים)

chesswire15xv.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמ............ת'אמת כה אבל לאדע גם אבא וגם חבר שלי אמרו לי לשים ובד"כ אני לא שם אבל על זה עבדתי ממש קשה אז....

אבל ת'השתקפות אני יסדר יותר מאוחר בנתיים אני חיייב ללמוד יש לי מחר מבחן =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...