מתאם מPCIE לAGP. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתאם מPCIE לAGP.

Ghosthunter

Recommended Posts

יש לי כרטיס מסך עם חיבור AGP.

לא PCIE.

אז הכותרת לא נכונה.

זה צריך להיות מתאם מAGP לPCI-E.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=121598.0

ממה שאני יודע המתאם הזה מאוד מוגבל ועוד עם מספר קטן של כרטיסי אלבטרון וגם גורם לירידת ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את זה...

לא נראה לי שיכולים להשיג את זה איפשהו, ואם אם אני אוכל להשיג את החלק הזה, אין לי כוח לפרק את הכרטיס מסך שלי, וגם אם אני אפרק אותו, הוא יהייה עבה מידי.

יש פתרונות אחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מתאם של ALBATRON שנקרא ATOP. קיצור של AGP TO PCIE. המתאם מאפשר להתקין כרטיסי AGP על לוחות אם בעלי סלוט PCIE. הוא לא נמכר בארץ למיטב ידיעתי. פתרון אחר למשתמשים שרוצים לשדרג את הלוח ללוח עם PCIE אבל להמשיך לעבוד עם כרטיס ה-AGP הנוכחי שלהם הוא לוח אם של ASROCK (חברת בת של ASUS) מדגם 939DUAL-SATA 2. ללוח יש גם סלוט AGP מלא ומקורי שתמוך בכל כרטיסי ה-AGP עם צריכת מתח של 1.5V באשר הם. אותו דבר נכון לגבי כרטיסי PCIE. הלוח הוא למעבדי בסוקט 939 בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

לוחות כאלה נותנים ביצועים זוועתיים גם ב-AGP וגם ב-PCI-E, לצ'יפסט הזה אין תמיכה לא ב-AGP ולא ב-PCI-E x16. ה-AGP יושב על ה-PCI והסלוט PCI-E יושב על אפיק PCI-E x1. יש גם לוחות אחרים שמבוססים על גרסאות אחרות של ה-915, כאלה שיש להם תמיכה ב-PCI-E x16, אבל אין הרי שום גרסה של ה-915 שמכילה תמיכה ב-AGP, אז זה לא ממש משנה את המצב עם ה-AGP.

אם כבר לוח AGP+PCI-E לסוקט 775 אז מבוססי VIA PT880 Ultra כמו ה-ASUS P5VD1-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

לוחות כאלה נותנים ביצועים זוועתיים גם ב-AGP וגם ב-PCI-E, לצ'יפסט הזה אין תמיכה לא ב-AGP ולא ב-PCI-E x16. ה-AGP יושב על ה-PCI והסלוט PCI-E יושב על אפיק PCI-E x1. יש גם לוחות אחרים שמבוססים על גרסאות אחרות של ה-915, כאלה שיש להם תמיכה ב-PCI-E x16, אבל אין הרי שום גרסה של ה-915 שמכילה תמיכה ב-AGP, אז זה לא ממש משנה את המצב עם ה-AGP.

אם כבר לוח AGP+PCI-E לסוקט 775 אז מבוססי VIA PT880 Ultra כמו ה-ASUS P5VD1-X

כל הנ"ל אינו תקף לגבי הלוח של עליו המלצתי ושבו אני למעשה משתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...